Абитуриентски Бал! Тема:2

  • 56 521
  • 325
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 576
Мисля, че магазинът, за който говори Следи от Сълзи се намира до Trend box Peace

# 61
  • Мнения: 4 435
Мисля, че магазинът, за който говори Следи от Сълзи се намира до Trend box Peace

Мерси мила.  bouquet

СлеДи оТ СълЗи татуировката ти истинска ли е?

# 62
  • Мнения: 893
Мисля, че магазинът, за който говори Следи от Сълзи се намира до Trend box Peace

Мерси мила.  bouquet

СлеДи оТ СълЗи татуировката ти истинска ли е?

Лол...беше с къна... Peace

# 63
  • Мнения: 379
моите бижута са колие и обици на сваровски
http://www.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/SCO-Web_A … ame=Ivory+Pendant
http://www.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/SCO-Web_A … +Pierced+Earrings
гривна с диаманти : http://www.kay.com/images/products/1102/110292101_MV_LG.jpg

пръстена не от Сваровски тъй като са ми много малки пръс4етата, но е по поръ4ка в стила на обиците, но снимка нямам Wink

# 64
  • Мнения: 893
Сега намерих една супер сладурска рокля, която съм забутала по погрешка в друга папка:


Плюс още няколко:



Една идея за прическа(леко булченска ми се вижда, ама айде...сладурска е):


Не ме бийте, че не пускам снимките като линкове!  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 379
първата рокля я имам в 4ервен вариант , доставиха ми я миналата седмица

# 66
  • варна
  • Мнения: 564
първата рокля я имам в 4ервен вариант , доставиха ми я миналата седмица
На мен таирокля много ми харесва.На теб като на модела ли ти стой или не е много хубава материята.От къде и за колко си я купи?

# 67
  • Мнения: 379
роклята ми е от САщ стои ми точно като на модела струваше 100 долара

# 68
  • варна
  • Мнения: 564
роклята ми е от САщ стои ми точно като на модела струваше 100 долара
Благодаря.Мислая че е много свежа.
На мен много ми харесват и роклите на Виктория Бекм.Тази жена е супер елегантна.

# 69
  • Мнения: 1 354
роклята ми е от САщ стои ми точно като на модела струваше 100 долара
Е хайде снимай се с нея да видим за какво става дума,че тези "оправени" снимки не могат да бъдат перфектния пример.

Момичета вчера ходих в Асеновград(империята за рокли) и мога с една дума да опиша-НИЩО!
Няма нито една интересна за мен рокля,няма нищо хубаво.Мерих две три рокли(не ми дадоха да снимам,да не съм им откраднела моделите ooooh! ),ама не бяха нещо кой знае какво не се реших и се прибрах с празни ръце. Crossing Arms
На едно място роклята,което Теди беше показала,модела на Виргиния Здравкова,беше облечена от Глория.Казаха ми,че за около 500лв могат да ми я направят едно към едно.
Но ми се струват много парите...знам ли...

# 70
  • Мнения: 2 229

Много е сладка тази, само че може би друг цвят. Flutter

# 71
  • Мнения: 4 435
Момичета вчера ходих в Асеновград(империята за рокли) и мога с една дума да опиша-НИЩО!
Няма нито една интересна за мен рокля,няма нищо хубаво.


Аз ти кажах,че няма смисъл.Сега поне сама си видя и прецени.Тръгвайте по София и това е.
Между другото аз имах една съученичка,облечена много добре и нещата й бяха от Манго.Беше една от най-хубавите на бала.Но по принцип аз не бих заложила на шивачка която да ми ушие,като видях колко неприятности имаха други,които просто носеха някакъв модел от списание.Първо не се знае как ще го направят и второ как ще седи на тебе.Аз мога всяка рокля да харесам на снимка,но докато не меря не става.Затова и предлагам да заложите на готови неща,а не да останете разочаровани.

# 72
  • Мнения: 1 354
Много е лесно така да се каже-"тръгвай за София"-а ти ли ще ме спонсорираш?

# 73
  • Мнения: 379
ще се снимам тези дни с роклята ще я покажа, но аз няма да съм с нея на моя бал ,тя ми трябва ,защото ще бъда дама

# 74
  • Мнения: 4 435
Много е лесно така да се каже-"тръгвай за София"-а ти ли ще ме спонсорираш?


Виж вече няколко пъти,в различни теми,когато се опитам да ти дам съвет ти се заяждаш.Чесно казано не разбирам поведението ти.Вече се възмутих искрено.Пускаш рокли да питаш мнението на хората,те ти го дават,ти им скачаш,както беше станало с Иля.Нормално е различните хора да имат различно мнение.Не знам откъде си и на колко км ти е София,но не си мисли,мче аз като съм си взела от там съм милионерка.Когато човек иска да е най-хубав на бала ще иде навсякъде.Има влакове,за тези които не могат с кола или автобус.Едва ли да идеш до Асеновград ти е било безплатно,пък и отиде напразно както се видя.Така че не е проблем да се иде с влак и след това да се прибереш,никой не ти казва да останеш там и да спиш в Кемпински Зографски.Като не е в София,в Пловдив е по-добре от Асеновград.Искате съвети после- Ти ли ще ме спонсорираш? ooooh!  Аз обиколих София,Пловдив,в Асеновград също отидох и повярвай ми,не дадох милиони,аз също съм от малък град,който е достатъчно далече от София.И не съм милионерка. Но поне разбрах що за човек си и не бих се изказвала повече за нищо свързано с теб.Желая ти да си намериш роклята която искаш и да имаш страхотен бал.Т'ва е от мен.И като не искаш съвети,по-добре недей пуска теми. Wink

Общи условия

Активация на акаунт