Абитуриентски Бал! Тема:2

  • 56 564
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 893
Лорън, мисля, че Славче искаше само да помогне...Насочила те е към София, защото явно се е убедила, че не е едно голямо "нищо" там...Славче е невероятен човек, много ми е помагала, една от малкото тук наистина желаещи да помагат. Бях й казала, че е ангел - просветител. Винаги дава вярна и добре поднесена информация по проблем, който вълнува дадения човек.
Тя искаше само да помогне...  bouquet  bouquet
Скоро ще има изложение на рокли в София от много модни къщи...За ден мисля, че би могла да отидеш и да се върнеш! Аз от Добрич ще ходя до София с влак...и си изкарах карта за 50% намаление....билета ми излиза 11, 10 + 8 лева за легло, защото ще пътувам вечер. Не е толкова скъпо...А и ти си доста по - близо до от мен  Peace

# 76
  • Мнения: 3 622
Момичета толкова сте запалени по това каква рокля, обувки и аксесоари ще изберете, че с нетърпение очаквам да ви видя като абитуриентки  Grinning
Чета ви с интерес  Peace

# 77
  • Мнения: 957
Аз преди години не бях очарована от това изложение ... но като гледам какъв стил харесват мисля..че има такива рокли то4но в магазини ANGEL при интерес мога да обясня къде са ..има всякакви дълги къси черни..шарени всякакви ... в Сф определено има много голям избор ..ако имате и познати останете 2 дена ..и абсолютно всичко необходимо ще си купите..а и сега има страхотни намаления на обувките което е адски важно ..

# 78
  • Мнения: 1 320
дай инфо за магазина ...може и на ЛС

# 79
Изложението започва от 27.02.2008 в музея "Земята и хората", мисля че ще има интересни неща гледах плакати и брошурки, аз ще ида да видя какво има, нищо че съм избрала моделче вече  Grinning

# 80
  • Мнения: 354
Не разбирам какви са тези нападки по отношение на роклите с обръчи...на мен много ми харесват и моята смятам да бъде такава.То вярно че всеки си има мнение...просто по едно време малко ми оставаше да се откажа от такава.Не знам...просто намирам едно неудобрение и възмущение в 70% от мненията за рокли с обръчи...имам чувството че едва ли не само на мен ми харесват...отдавна съм решила да си взема с обръчи, но като гледам какво неудобрение и едва ли не присмех ще срещна в бъдеще, вече незнам...просто за сега остават обръчите...освен ако някоя друга не ми хареса СУПЕР много.Не че ми пука чаак толкова какво ще си помислят останалите, гледайки роклята ми но все пак....важното е аз да си я харесвам...споделете нещо Simple Smile (извинявам се ако не му е мястото тук на този коментар, но просто не намерих друга подходяща тема за това)

# 81
  • Мнения: 957
Ми..според мен тези с обръчи са по неудобни и не можеш да се развихриш толкова в танците и не си личи какво правиш...като ..че ли са по ..как да кажа..хем са си класика..хем не са толкова модни... не са лоши..просто всеки има вкус..никой няма да ти се скара ..че си с таква рокля..а и ако е красива..какво лошо има..дай да видим какво си си харесала

# 82
  • Мнения: 216
Здравейте момичета!Не съм чела цялата тема и се извинявам ако повтарям,ама ако някоя от вас е решила да шие рокля може да разгледа роклите на ELIE SAAB- най-красивите рокли според мен.Верно ,че платът е много важен, а неговите  са много  скъпи ,ама може да взаймствате нещо!Знам какво е предабитуриентската треска така че успех!!!Този уикенд е само за него по FASHION TV.така че може да гледата ревютата!             http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69294                                                                                                           

# 83
# 84
  • Мнения: 339
Здравейте всички! Да споделя само че ми се обърнаха всякакви представи за рокля.... от около 3000 рокли в нета нищо не харесах и мислех че ще ида по ношница на бала.Вчера излязох с майка ми и мерих доста рокли ( дори и такива които не харесвам много за да се видя и да ги отпиша напълно).Бях се спряла на една дизайнерка ама нещо не ми вдъхна вчера доверие(малко иска да ми се наложи и ме убеждава че дантела е 100 пъти по-добро от сатен - аз го знам , но не се виждам с дантела, сякаш е за  по-възрастни малко, а на младо 18 годишно момиче незн така се виждам аз ) та... в последния момент на път за вкъщи влязохме в един търговски център и си харесах рокля след 6 часа обикаляне... бях изненадана от себе си . та сега да ви питам за нея Роклята... шарена е нешо тигрово но не точно, сатен, с връзки на гърба, открива ме добре отпред, има хубава цепка( която ще направя малко по-голяма) и така... мн е хубава и може с различни бижута, обувки и чанта. Сега се Чудя...Помош...  bouquet

# 85
  • Мнения: 354
bebe_efi  благодаря за отговора Simple Smile Още не съм харесала определена рокля...само от тук от там разни части от различни модели...много лошо че съм от претенциозните.Пък и то в интернет е страшно беден избора на такива рокли.Вече на място ще разглеждам ,пък каквото дойде Wink

# 86
  • Мнения: 158
здравейте следя темата от начало.да се присъединя към завършващите тази година.и аз гледах много сайтове и модели,но нищо не ми грабва окото така че съм решила да ходя към София,понеже от Асеновград никой не е останал доволен.и аз не съм от близките градове до София,но с влак както казва Следи от сълзи не излиза въобще скъпо.

# 87
  • Мнения: 187
здравейте следя темата от начало.да се присъединя към завършващите тази година.и аз гледах много сайтове и модели,но нищо не ми грабва окото така че съм решила да ходя към София,понеже от Асеновград никой не е останал доволен.и аз не съм от близките градове до София,но с влак както казва Следи от сълзи не излиза въобще скъпо.
Относно Асеновград - моята бална рокля е от там. Направиха ми я за 6 часа като им казах, че не съм от там и отношението беше невероятно. Модната къща мисля, че беше Сияна. Имах възможност да пробвам много рокли и накрая заедно с управителката съчетахме модел, който имаше елементи от 3 други. Страшно доволна съм.

# 88
  • Мнения: 4 435
Лорън, мисля, че Славче искаше само да помогне...Насочила те е към София, защото явно се е убедила, че не е едно голямо "нищо" там...Славче е невероятен човек, много ми е помагала, една от малкото тук наистина желаещи да помагат. Бях й казала, че е ангел - просветител. Винаги дава вярна и добре поднесена информация по проблем, който вълнува дадения човек.
Тя искаше само да помогне...  bouquet  bouquet
Скоро ще има изложение на рокли в София от много модни къщи...За ден мисля, че би могла да отидеш и да се върнеш! Аз от Добрич ще ходя до София с влак...и си изкарах карта за 50% намаление....билета ми излиза 11, 10 + 8 лева за легло, защото ще пътувам вечер. Не е толкова скъпо...А и ти си доста по - близо до от мен  Peace


 Hug  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 354
 Slav4e_Av4e не съм искала да те обидя,нито се заяждам.Ходенето до София не е проблем-имам и кола,и книжка-паля и заминавам.Но смятам,че цените на роклите там ще бъдат свръх възможностите ми.В 500лв трябва да си вкарам разходите за рокля,обувки,аксесоари,по последни новини от родителите ми в тази сума трябва да влезнат и дрехи,обувки и аксесоари и за другарската,и за изпращането.
Като ти казах ти ли ще ме спонсорираш имах предвид,че едно на ръка 100лв отиване и връщане до там,ами отделно колко може да ми излезе една шопска рокля-100-200лв ли,съмнявам се.

Вече съм решила,че утре или във вторник слизам в нашия център (има три магазина за рокли,в единия не съм ходила) и си взимам някаква до като не са станали прекалено скъпи.
Бижутата ще ги оставя за по нататък.А на самия бал ще трябва да се абстрахирам от разговорите на коя колко и струва роклята и съм тип-топ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт