През новата година - късмет и здраве за НоеМВРийсКата дружина!

  • 24 307
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 200
Лоши новини при мене, има съмнение за мисед, днес ще ходя и на второ мнение, но искат другата седмица да ме кюртират, ако се потвърди. Просто не съм на себе си

# 46
  • София
  • Мнения: 3 878
Неви Hug, стискам палци да не е това, от което се страхуваш най-много!
дано е фалшива тревога Sad

# 47
  • Мнения: 3 663
неви, и от мен стиснати палци да е станала грешка  fingerscrossed

# 48
  • Мнения: 3 200
За сега се оказа грешка, според второто мнение съм много добре и нямам никакви индикации за кюртаж, оказа се, че имам и два плодни сака.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 878
просто нямам думи, как може да се допускат такива грешки!!! този доктор е желателно да му знаем името, НЕви, дето те е пратил на кюртаж, за да не стъпи никой при него!

поздравявам те за новината и се радвам много за теб!!! Hug

# 50
  • Мнения: 4 242
Неви радвам се за хубавите новини!
А какво е мисед?

# 51
  • Мнения: 10 758
Неви радвам се за хубавите новини!
А какво е мисед?

Липсващ плод.Или нещо такова беше newsm78

Неви, страхотна новина Hug

# 52
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Неви, аз като забременях с Марти не се виждаше плода а само сака и ме пратиха на кюртаж. Аз обаче отидох в клиниката на Дуков в студ. град където имат добра апаратура и там видяха плода. Просто беше много малък и не се виждаше с обикновен ехограф.
Винаги ходи за второ мнение.

# 53
  • Мнения: 1 320
плод който не се развива или е напълно спрял .... за съжаление е често срещана грешка при близнашка бременност
Неви много се радвам за добрите новини !
Тони поздрави за избора на град .. в Търново е много хубаво. Честито и успешно бременеене и на теб!
Диди , малкия много се е променил.
Поздрави на всички и от мен ... не пиша , но ви чета редовно ... пламнала ми е главата с едно ревю и с тези матури ... и с мойте незаинтересовани от бъдещето си мацки , че просто нямам думи .... чакам ваканцията / така де отпуската/ с нетърпение ....

# 54
  • София
  • Мнения: 754
Неви, аз също се радвам, че нещата се оказаха добри при теб, а още повече и с два плодни сака  Grinning Страхотно  Hug Пожелавам ти всичко да се развива нормално и на есен да се радваш освен на Елица, а и на още две прекрасни създания  Heart Eyes
Тони, вие как го карате по Търновско? Свикнахте ли с обстановката? А ти как си Simple Smile
Меринка, а вие до къде го докарахте? Как са децата?
Мимка, на Клонинг и аз му бях фен, гледах го с голям интерес Simple Smile
Рори, вие не се ли навихте за второ Simple Smile Покрай тези бебчета около теб, а новата вълна - не се ли замисляте Wink Айде, та после пак да си зачестим с темичките. Аз от работа не ми остава време, но живот и здраве като се кротна пак у нас, кой знае Wink
Ивке, вие как сте бря? Зетчето какво прави?
Дидко, ми вие? Съвсем се изгубихме.
При мен нещата са нормални - на работа, Лори на градина, нищо кой знае какво по-различно. Сега на 18-ти март Лори ще имат празненство в градината и ми е интересно какви ще са бубулчеки  Grinning Тя нещо започна да ми кашля от 2 дена, но й давам сиропче и се надявам до празненството да се оправи.
Аз на 26-ти съм при Марков на преглед и тогава евентуално може и да разберем какво човече да очакваме  Grinning Надявам се всичко с развитието на бебочко да е добре, че сега с тази си бременност го давам по- на 2 на 3.
Целувки на всички ви и на дечковците  Hug Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 1 100
Брей аз не влизам тук често и сега като чета,то много бебета ,много нещо.Честито на всички ви! На Мери повече сила,а на бременеещите спокойна бременост и здрави бебчета.  bouquet
Тони ходи на градина.По-точно две седмици ходи,после две стои в къщи.Добре че поне свикна и не се сърди.Иначе е много назад с приказването и сега усилено търся логопед в центъра,за да ни е по-лесно разнасянето.Ако някоя от вас знае ,моля да ми прати координати. Ссетра му също проговори късно,майка ми каза,че и аз също,но сега повечко съм се притеснила и реших да не чакам повече.

# 56
  • Мнения: 3 200
В Петък вечерта направих кръвоилзив и ме приеха по спешност в Тина Киркова. Плода нямаше пулс и се беше свил до големина като за 7-ма седмица (а аз бях 10-та), диагнозата беше мисед и ме кюртираха.

Мисед е задържан аборт. Плодът няма пулс и спира да се развива, но не се изхвърля от тялото а стои вътре и трябва да се извади.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 07:53 от Евпраксия

# 57
  • Мнения: 10 758
В Петък вечерта направих кръвоилзив и ме приеха по спешност в Тина Киркова. Плода нямаше пулс и се беше свил до големина като за 7-ма седмица (а аз бях 10-та), диагнозата беше мисед и ме кюртираха.

Мисед е задържан аборт. Плодът няма пулс и спира да се развива, но не се изхвърля от тялото а стои вътре и трябва да се извади.
ооо, Неви Cry

# 58
  • София
  • Мнения: 1 100
Много съжалявам Cry

# 59
  • Мнения: 3 663
неви, много съжалявам, че първата диагноза се е оказала вярна Sad
опитай се да го погледнеш от добрата страна, сигурно никак не е лесно, но .... нали знаеш, че случайни неща няма...бързо възстановяване и скоро да се похвалиш пак  Hug


ние биваме по търновско, подредихме багажа (страшно беше  Crazy и сега лека полека нещата влизат в ред Simple Smile
таня започна да ходи на новата градина, госпожите казват, че е спокойна през деня, само дето спря да яде (почти съвсем)
явно колкото и да не дава вид има някакъв стрес
иначе е весела и доволна и непрекъснато сравнява старата градина с новата - голям кусур било, че тук нямат двд, а ние разбира се сме по-скоро доволни от този факт Simple Smile
извеждат ги много навън, госпожите са много мили, сестрата всяка сутрин проверява всяко дете - нос, гърло - преди да влезе в групата
и така

иначе от квартирата до офиса ни пътят е баирест Simple Smile яко стълби (може би се развняват на 15-16 етажа в блок Simple Smile ) и благодарение на спорта последния месец никакви килограми не съм качила Simple Smile

сели, ще чакаме новини за бебока като минеш при марков Simple Smile аз съм много доволна от него, добре преглежда

мими (тончовата), за логопед не съм много сигурна, пумпелина ми се върти в главата, но ... не да не сгреша нещо...

мериии - гледах снимки! емма има твоите очи Simple Smile ива е страшно порастнала, супер мила картинка са двете  Heart Eyes ти как си? успяваш ли да се наспиш и починеш с двете девойки....

дид - гледам мишето е роден на 20ти юни, на мен термина ми е 24-25 юни Simple Smile а вики и таня имат един ден разлика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт