През новата година - късмет и здраве за НоеМВРийсКата дружина!

  • 24 321
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 880
Неви, много съжалявам да прочета за загубата Sad

кураж! Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 1 109
Тони,мерси! За Пумпелина и аз знам и си мисля за там,ако не намеря нещо около градината.Че Гео Милев ни е доста неудобно.Но от друга страна чета хубави неща за там.Та ще видим.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 880
адашке, защо бързаш да записваш Тони на логопед, не е ли рано, те децата не говорят чисто още, няма начин. какво те притеснява?
има една детска логопедистична градина и до Билла, била много хубава. но мисля, че и тя ти е далечко newsm78

# 63
  • Мнения: 7 430
Неви, съжалявам за загубата ви Cry...но както писа Тони - няма случайни неща Peace ..

Тони, за дататите - значи по едно и също време ги правим дечковците Peace
Много ми харесва на мен Търново...дано Таничка наистина се чувства добе там  Wink

Сели, хайде ще стискаме палци да излезе пишка Hug и весели емоции на празника утре Wink

...ох, мислях да пиша повече ама....дребните ще се избият Joy

# 64
  • Мнения: 4 242
Неви съжалявам!

# 65
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
НЕви, съжалявам мила за загубата...мога дза си представя какво ти е

Тони,уповече от добре сте го решили да се преместите в по-малък град. просто великолепно решение!
аз няма мтази смелост - ако имах, щях ад запазя третото бебе...но го махнах защото в Сф не може да се гледат две породени камо ли три и то породени...на 13 ми бе кошмарно, но мина..
а иначе не съм правила специално бебе даже специално пих Ескапеле...но съм от гадните изключения...

# 66
  • София
  • Мнения: 1 109
адашке, защо бързаш да записваш Тони на логопед, не е ли рано, те децата не говорят чисто още, няма начин. какво те притеснява?
има една детска логопедистична градина и до Билла, била много хубава. но мисля, че и тя ти е далечко newsm78
Да ти кажа до преди време хич не се притеснявах,но като взех да чета и доста се замислих.Много малко са думичките,които употребява и да не говорим,че почти само аз го разбирам.Изречения едва сега започва и то елементарни от типа - мамо,ла/ела/,мама купи - от този сорт.Баща му мъти главата на още два езика едновременно и кашата е пълна. #CrazyНо не проговаря като типично за двуезичните и затова реших,че имаме нужда от помощ. А тази градна,за която говориш до коя Била е? На България ли? Защото би могла да ми свърши работа.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 880
уф, ама съм и аз, сякаш има една Билла...не, става дума за Билла в Красно село.
ето http://www.ldg134.info/Kontakti.htm тази имам предвид, чувала съм, че е много хубава.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 109
Много мерси Hug.Ще отида да разуча нещата.По път ни е.

# 69
  • Мнения: 3 663
наде, наистина сигурно страшно трудно се гледат три деца с такава малка разлика, а и малко или много е въпрос на възможности, така че... всяко зло за добро, недей го мисли  Confused  Hug

# 70
  • Мнения: 4 242
Надюш, взела си своето решение мила, и за теб е най доброто, така че не съжалявай и не се самоизмъчвай!

# 71
  • София
  • Мнения: 3 880
Наде, подкрепа и от мен! наистина мисля, че е много трудно с три породени дечица Peace

# 72
  • Мнения: 3 663
а, момичета, да ви споделя - паркчетата в търново много ме кефят Wink
наистина не са много големи, обаче страшно зелени и поддържани
няма хартии, фасове, наелончета, опаковки от какво ли не - хубава зелена равна тревичка и алеи, здрави пейки... цветята и храстчетата видимо се поддържат
люлките и катерушките са от по-старите, но са си здрави и боядисани и изглеждат екстра, даже такова разнообразие на катерушки скоро не бях виждала Simple Smile
пясъчниците със страхотен пясък и най-вече чист!
само пързалките са се изтъркали от дупетата на децата, но за сметка на това така добре пързалят, че летят дребните направо  Laughing
а нещото, което наистина ме впечатли - вчера в една от градинките имаше оградено с телена мрежа пространство и табела - място за разходки на кучета
направо не повярвах на очите си
не знам доколкото се спазва, не съм забеляза още, но самият факт, че са го направили страшно ме зарадва

слагам ви линк с малко снимки от нас (ще го махна обаче след ден два, че нещо вече не се радвам да слагам линкове със снимки във форума  Confused )

 Hug от нас

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 22:11 от T o n i

# 73
  • София
  • Мнения: 1 109
Тони,много са хубави снимките.Страшно е пораснала Таня.Аз също имам резерви за снимките по форумите.

# 74
  • Мнения: 1 246
  Здравейте моми4ета,

Неви,съжалявам!Гледай напред,всяко зло-за добро!
Наде,така си ре6ила,подкрепа и от мен!
Тони,с тези снимки,как ми стана хубаво и малко мъ4но.Търново ще ви хареса!

За нас,добре сме,Али има проблеми с третата сливица,следим състоянието й.От известно време  не ходи на градина.
Поздрави на вси4ки ви и лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт