Дочакахме го... "Безплатни учебници за учениците до 7-ми клас"

  • 2 596
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 479
Lennyh , и аз като чуя за нещо, че е безплатно, веднага си правя сметка колко солено ще ми излезе. Отдавна съм загубила вяра в безплатните неща, мисля, че такова понятие е абсурдно - че ще платим, ще платим, само не знам колко и на кого, а също и кога.

Абсолютно си права! Гледай сега какво ще стане с цените на учебниците. Досега долу-горе издателствата се възпираха, защото все пак излизаха на пазара. Оттук нататък ще плащаме, ама чрез данъците си и никой няма да контролира цените ooooh! Още един начин за източване на държавата  Close

Не беше ли по-добре да направят реформа в образованието, така че да няма нужда от частни уроци?! Така родителите биха спестили повече пари отколкото от безплатните учебници. Crossing Arms Пък и не само пари ще се спестят, ами и нерви, ядове и занимания с децата в къщи по нощите.
Ох, не ми се говори на тая тема. От трън та на глог е тая работа!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 15:14 от Мимоза Глухарчева

# 16
  • Мнения: 7 263
Пък аз си мислех, че съм параноичка  Flutter Flutter Flutter

# 17
  • Мнения: 24 467
Безплатните учебници не пречат за провеждане на реформа в другата насока. Стига желание да има.

# 18
  • Мнения: 3 479
Безплатните учебници не пречат за провеждане на реформа в другата насока. Стига желание да има.

Е, да де! Точно, защото няма желание за реформа и няма да има какво да отчетат в края на мандата, ще кажат: Направихме безплатни учебниците до 7 клас Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
И закуските, да не забравяме шулевите закуски  hahaha

# 20
  • Мнения: 7 263

Е, да де! Точно, защото няма желание за реформа и няма да има какво да отчетат в края на мандата, ще кажат: Направихме безплатни учебниците до 7 клас Sick

Да такова велико постижение, а като се има предвид и съдържанието на въпросните учебници - ползата става още по-безмислена. Но пък аз го приветствам като една стъпчица в желаната посока. Дано ...

И закуските, да не забравяме шулевите закуски  hahaha
Ма как ще ги забравиш тез мазнотии, няма начин - обърнаха децата на прасета  Thinking Crossing Arms Crossing Arms а нас на маймуни  Crossing Arms Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Ами, ние направо сме си като герои от "Фермата" - кой прасе, кой маймуна, колко кокошки стоят тук-там... Joy

# 22
  • Мнения: 7 263
Ами, ние направо сме си като герои от "Фермата" - кой прасе, кой маймуна, колко кокошки стоят тук-там... Joy
Предполагам визираш министерството на образованието  Party Party Wink Wink там популацията им наистина е над средното ниво за страната   Whistling

# 23
  • Мнения: 1 479
Ха честито на всички! Hug

# 24
  • Мнения: 7 263
Спрягат Нина Чилова за нов министър на образованието

 #Shocked #Shocked #Shocked newsm61 newsm61 newsm61

То и без друго беше цъфнало, сега вече има шанс и да върже  #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 470
ХИП ХИП УРА...ХИП ХИП УРАААААА.....ХИП ХИП УРАААААААААААА......

# 26
  • Мнения: 2 829
Спрягат Нина Чилова за нов министър на образованието

 #Shocked #Shocked #Shocked newsm61 newsm61 newsm61

То и без друго беше цъфнало, сега вече има шанс и да върже  #Crazy


Е НЕ Е ИСТИНА ПРОСТО ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт