Още малко ни остана , мили дами - през МАРТ ще бъдем мами!

  • 9 563
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 621
Добро утро на всички бебчета и техните вече нетърпеливи мами
ВДинкова  nbirthday newsm67 nbirthday  пожелавам ти много здраве много късмет и много любов и много скоро здраво и пухкаво бебче

А на всички други пожелавам хубава седмица, никакви болежки, добри новини от прегледите и само хубави неща  smile3525 smile3525 smile3525

# 211
  • Мнения: 48
Добро утро  wavey

Ние най - накрая стигнахме до компютъра  Laughing Тия дни нещо нямах време за писане, но празнувахме рождения ден на таткото, а вчера цчл ден бяхме по разходки, а вечерта бяхме на гости на мойта мама.
За ваничките - Дея, аз си взех от Стара Загора анатомична ваничка (със същите форми, които са ти предложили и другите мами) за 15 лева + стойка за 20. Кофтито е, че цветовете не са много свежи. Малко по - късно ще пусна една снимка в албумчето.
За папмперсите - и ние сме взели Памперс 3-6 килограма, дори не знаех, че има и по - малки  Rolling Eyes
За прането на дрешките - нашето бебче вече е изпрано и малко по малко гладя малките сладки дрешки  smile3521
За болките - при мен не са в ребрата, а в ставите - направо умирам от болка, снощи не можах да си намеря място доста дълго време  Weary , поне кръста вече не ме мъчи много или просто едната болка убива другата  newsm78
Днес ще звънна на доки да си запазя час за консултация, дано да ме приеме още днес  Praynig, после ще се отчитам   bouquet
Приятен ден на всички и хубава седмица, а за все още работещите мами - не се натоварвайте, давайте по - лекичко   love001


ПП Замисляли ли сте се, че вече е февруари и всеки момент може да си имаме бебче????? Хубаво е, че остискахме до сега. Аз преди няколко вечери сънувах, че някоя мама (не помня коя беше) е родила и се опитва да ми се обади (нали съм вестителка), а на мен ми е паднала батерията. От тогава си следя телефона изкъсо да е винаги зареден  Crazy

# 212
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро от нас! wavey
ВДинкова, Честит Рожден Ден!
Да си жива, здрава и благословена, а през март да хушнеш най-пухкавият и сладък подарък!


За ваничките - отначало се бях спряла на КАМ или ОКбейби, но и аз вчера видях цяла система на Чиполино за 124 лв. с повивалник в Комсед. Последно май ще е това.
Утре очакваме да ни доставят леглото и матрака.
Да ви кажа, аз днес се събудих в 5 ч. от паника и притеснение, че мога да влезна да раждам, а още не съм изпрала дрехите на бебето, и днес явно с това ще се занимавам основно.
Хубав и усмихнат ден на всички!

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Добро утро и от нас!
Много ви се радвам на покупките и все се чудя мъжо и който ще ходи да пазарува с него какво ще изберат,че да не ги бия после в картуните,ако не ми хареса.
 Laughing
ВДинкова,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Желая ти много здраве,дълъг и успешен живот,изпълнен с много любов и радост и след месец малко сладко бебенце! bdbaloni
Били,аз съм се замисляла и продължавам в същия дух,защото ми остават горе долу 3 седмички до срещата ми с бебето,а може и по-рано,Божа работа.Та,всеки момент си чакам отрочето да си го видя и прегърна и най-сетне да му разбера пола.

# 214
  • Мнения: 48
Майко мила, каква съм патка   doh (или голяма бяла птица, както се изразява Славундера  Laughing)

ЧРД НА ВДИНКОВА
[/b]

мила, да си жива и здрава, много обичана и с най - сладкото и пухкаво бебче  Hug

# 215
  • Мнения: 2 132
ЧРД ВДИНКОВА да си жива и здрава и много щастлива да те прави бебока   bouquet

За ваничките и аз много се чудя. Бях се спряла на тези, които са с повивалник. Обаче майка ми малко ме разколеба като ми каза , че след като спра да я ползвам ще се чудя къде да я сложа ( те нали са с рафчета и др. и заемат място). Дали има вариант от тях, който се сгава и може лесно да го прибереш някъде като спреш да го ползваш?

Диана искам да те питам за стерелизатора ти на Чико - за колко време работи и има ли функция да се изключва автоматично?

# 216
  • Мнения: 82
    Честито на рожденничката!Много здраве и късмет и едно прекрасно бебенце,разбира се!
    За ваничката и на мен,като на Деситка,една приятелка ми предлага,но свеки е категорично против да взимаме от други хора каквото и да било,така че може и да купим нова!
    Били,късмет на консултацията!
    Диди,приятно пране и гладене Grinning

# 217
  • Мнения: 4 406
. Аз преди няколко вечери сънувах, че някоя мама (не помня коя беше) е родила и се опитва да ми се обади (нали съм вестителка),
аз пък тъкмо миналата седмица си вкарах твоя номер в телефона. непременно ще ти звънна след голямото събитие  Laughing Laughing

# 218
  • Мнения: 263
Хубав ден на всички  bouquet  bouquet

# 219
  • Мнения: 1 710
Момичета, ВСЕКИ ден сънувам, че раждам. И са все различни ситуациите. Ако продължавам така и през оставащите ми 40 дни, ще се побъркам. Ще съм най-дълго раждалата жена - около 45-50 нощи. Направо съм изтощена вече. Добре че поне в повечето случаи раждането протича нормално и лесно, но като се събудя пак се чувствам недоспала и ми е терсене и почти винаги съм уплашена от свръх реалния сън. И естествено при всяко раждане нещо съм пропуснала да купя или приготвя - я дрехи не съм изпрала, я матраче не съм купила или нямам нито един памперс, явно ми е притеснено, че не съм готова с всичко, но не си давам сметка докато не засънувам.

# 220
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен.Чили ти пак ни разби с пост Joy
Аз вече всичко съм изпрала 70% съм изгладила и чакам и другите да изсъхнат и да гладя пак.Аз още съм си с контракции ,но малко по-малко ама лежа.Вече откачам от неведение,нямам търпение вече.Нямам търпение и за прегледа в Четвъртък.Матраче и ние купихме ,днес таткото като си дойде от работа ще го накарам да сглоби легълцето ,да видим кое къде ще е.Замисля ме се за още един климатик.май newsm782 са ни малко,или не ми се ще бебето и каката в една стая за първо време много ще е трудно.Ама нищо съществено не ми казахте за тази помпа как да я сглобя?Кой да питам? newsm78
Памперси съм взела голям пакет, 2-ри размер дано не съм сгрешила.
И още имаше ама newsm78бременна глава

# 221
  • София
  • Мнения: 595
Добро утро, дами.

Честит Рожен Ден на ВДинкова. Желая ти всичко най-прекрасно на света и разбира се скоро да бъдеш щастлива и горда майка на прекрасно детенце!!!
С най-добри пожелания:


Желая на всички ви лека, приятна, слънчева и весела седмица. На все още работещите-спорна работа!!!
Аз днес мисля да се отдамна малко домакинска работа и едно прескачане до Джъмбо...

Дея, и аз мисля,че е от притеснение, че още не си се подготвила напълно. Но то тазиподготовка и друг може да я направи за 2-3 дни, даже докато сме в болницата, така че...споко...няма да сипосрещнем бебетата в неизчистени къщи и с неизпрани и неизгладени дрехи...

Аз пък да ви кажа...още не съм сисъбрала багажа за болницата...Ми...не искам бе...искам тук да си стоя...не ща да раждам още  Rolling Eyes

# 222
  • Мнения: 107
добро утро и от нас!Честит рожден ден на рожденичката- само хубави неща да ти се случват от тук нататък...
Дея успокой се дори и да не си готова все ще има кой да доуправи нещата които си пропуснала...и спри да ги сануваш вече тези санища.. защото чак аз се стреснах Grinning Grinningняма да раждаме скоро и тва е...обаче и аз имах този проблем с 1 бременост.. сутрин исках да раждам вечер не..през ноща плачех на сън моя мъж беше откачил.....
оставям ви в рацете на слънчевия ден с пожелания за хубави дни до края..... :hug
Деситка и аз като теб малко непукист го раздавам за багажа ама все си викам време му  е вече...

# 223
  • Мнения: 4 406
честито но рожденничката!

и аз сънувам, че съм родила, и главната драма е относно пола на бебето- винаги питам всеки един наоколо какво е- момче или момиче  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 224
чЕСТИТО НА РОЖДЕНИЧКАТА  bouquetпОДАДЪКА ГО ЧАКАЙ ДРУГИЯ МЕСЕЦ Peace
И АЗ НЕ МОЖАХ ДА СПА КАТО ХОРАТА....РАЖДАЛА ЛИ СЪМ НЕ ЗНАМ, НО СТАВАХ 5-6 ПЪТИ....
ИНТЕРЕСНО НО ОТ ВЧЕРА ИМАМ ЕДНО ТАКОВА НАПРЕЖЕНИЕ М-У КРАКАТА...ВСЕ ЕДНО СЪМ ПРАВИЛА ШПАГАТ....ДА НЕ БИ ДА СЕ РАЗШИРЯВАМ...МНОГО Е НЕПРИЯТНО...

Общи условия

Активация на акаунт