Питаме - отговаряме за фитнеса

  • 2 704
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте на всички , имам едно питане.
Бях чела че в първите 30 мин след тренировка е хубаво да се изяде нещо въглехидратно за мускулите, едно квадратче натурален шоколад, един банан, някакъв плод, искам да питам дали е вярно, защото Поци   bouquet някъде беше казал че въглехидратът се поема половин час преди тренировка.
Вие сте Hug

# 16
  • Мнения: 4 678
Здравейте на всички , имам едно питане.
Бях чела че в първите 30 мин след тренировка е хубаво да се изяде нещо въглехидратно за мускулите, едно квадратче натурален шоколад, един банан, някакъв плод, искам да питам дали е вярно, защото Поци   bouquet някъде беше казал че въглехидратът се поема половин час преди тренировка.
Вие сте Hug

Това не помня къде съм го казал,но може да се приемат както преди,така и след тренировка Peace
Зависи какви Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 956
аз ходя на фитнес от 4 месеца.отслабвам и се 4увствам много добре.проблема ми е в краката и по то4но в колената.не отслабвам и грам.правя упражнения за крака и бягам през ден.кажете на кое да наблегна?поци помагаи  bouquet
Колената стават фини трудно. Особено ако имаш "едър кокал". А и там е става, мускулите започват от нея, не са централно около ставата... Следователно мазнините там се горят трудно, защото най-лесно се горят мазнини около мускул. Трябва да правиш много кардио упражнения, но внимавай да не се престараяеш и да наблегнеш на неа, които  товарят колянната става. НЯма как да отслабната коленете с претоварване на ставата, само ще се инвалидизираш за цял живот. НАй-добре ходи всеки ден бързо поне по 1 час пеша и освен това по30-40 минути през ден прави пътека , кростренажор, степер или колело. И може да си вземеш някакъв локален крем за мазане за намаляване на обиколката. Но пък да нацелиш ефективен крем е трудно, а нацелиш ли - ефективните са скъпи. Тук не мога да ти помогна, такива кремове не съм ползвала. Но знам, че ако действат, действат, но се нанасят с хубав и продължителен масаж, най-ефективни са като ги мажеш непосредствено преди и след тренировка.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
НЕ знам за след тренировката, но лично аз, ако се разтренирам без да съм яла нещо въглехидратно половин до един час преди тренировката, съм на ръба на припадането. Много ми прилошава, а и нямам сили да си направя цялата тренировка. За това - ям преди тренировка задължително. След това се старая да пия фреш, вода... Така си възстановявам течностите, витамините и минералите, които се изразходват много при трениране.

# 19
  • Мнения: 4 678
Пролет,може да ядеш по 1 банан или варен картоф или малко ориз след тренировка Peace
Гарантирам ти ,че няма да ти се "залепят"  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 956
Пролет,може да ядеш по 1 банан или варен картоф или малко ориз след тренировка Peace
Гарантирам ти ,че няма да ти се "залепят"  bouquet
Hug

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Аз питах в една друга тема, но да попитам и тук: Имам механична бягаща пътека. Достатъчни ли са по 40 минути на ден с такова темпо, че последните 10 минути отвсякъде от мен тече пот, даже и от главата? Това брои ли се за кардио, защото чета, че мазнините се топят най-вече с кардио?

# 22
# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Ох, най-накрая някой да ме успокои. Благодаря!

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
А след колко време може да се очаква някакъв ефект при това трениране?

# 25
  • Мнения: 4 678
Зависи също и от храненето Flutter

# 26
  • Мнения: 37
Здравейте! HugКакви упражнения за вътрешната страна на бедрата???? Grinning

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Зависи също и от храненето Flutter
Ами старая се да изключа почти напълно въглехидратите, като ям преди всичко салати със сирене, извара, сварени яйца, месо, плодове.

# 28
  • Мнения: 235
Здравейте! HugКакви упражнения за вътрешната страна на бедрата???? Grinning

Опитай със странични напади. Тук може да видиш за какво говоря - http://www.bb-team.org/exercise/1185/. Опитай и това - http://www.bb-team.org/exercise/1524/. Има и една програма за крака на Клаудия Шифър, която мисля, че ще може да ти помогне. По-късно ще се опитам да я намеря и да ти пратя линка за нея.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 10:54 от DeLina

# 29
  • Мнения: 4 678
Зависи също и от храненето Flutter
Ами старая се да изключа почти напълно въглехидратите, като ям преди всичко салати със сирене, извара, сварени яйца, месо, плодове.

Ще има ефект Party

Общи условия

Активация на акаунт