? за готовите баници Белла

  • 35 697
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 47
Пред Белла предпочитам Царица, но и тях не харесвам. От домашната баница по-хубаво няма.
Напълно съм съгласна с мнениео за домашната баница, но аз повече харесвам "Белл", Царицата е прекалемо мазна за моя вкус.

# 136
  • София
  • Мнения: 553
Не съм чела предишните отговори, но искам само да споделя, че на нашето семейство тези готови баници не ни допадат изобщо. Пробвали сме готова баница Белла само веднъж и то на гости и въобще не ни допадна - прекалено много извара и малко иначе добре хрупкави кори.

# 137
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Веднъж много ме мързеше да готвя и купих.....пък и нямах много време.И какво установихме-ами в тези баници няма яйца.....Аз не си падам по такива храни,не съм я и пробвала,но мъжът ми и синът ми въобще не я харесаха.Накрая кучето пред блока много я оцени,поне то Laughingнамаза от тая работа.Та вече не ме мързи чак толкова,все една баница от готови кори мога да им спретна,от време на време Laughing

# 138
  • Мнения: 8 242
Бях взела преди време само да пробвам за какво иде реч.. и точно си опекох една такава.. ОТВРАТИТЕЛНА!!!!
Е по-гадно нещо скоро не бях яла  Sick
Мазно, тестяно, нищо общо със сирене.. Пълен бъвоч  ooooh!

# 139
  • Мнения: 1 639
У нас доскоро редовно печехме от готовите баници. Опитвали сме всички и даже си ги класирахме:
1. Фамилия
2. Бела
3. Царица
      От снощи благодарение на mari eta от форума -  вече никаква готова  баница. Научих се да правя домашна дърпана баница и се отказвам от замразените.

# 140
  • Мнения: 2
Опитвали ли сте готовите баници на Фамилия. В къщи нямам време да правя баница, а тия на Белла са много малки, за да стигнат за всички. Фамилия струват ли си?

# 141
  • Мнения: 2 070
Опитвали ли сте готовите баници на Фамилия. В къщи нямам време да правя баница, а тия на Белла са много малки, за да стигнат за всички. Фамилия струват ли си?
Фамилията са Бела , само че по-голяма опаковка
Аз харесвам готовите баници бела,както се казва в рекламата-"крада редовно"

# 142
  • Мнения: 4 406
Не са лоши  Laughing
Но все се чудя с това "крадене на време", че една проста мързелива баница ред кори, ред плънка се прави за 10 минути и за 20 се пече

# 143
  • Мнения: 2 133
Харесват ни само със спанака.

# 144
  • Мнения: 2
Аз днес взех със сирене и праз на Фамилия. Не бяхме я опитвали досега, но много ни хареса на всички. Баницата няма тавичка, като Бела, но пък е по-голяма и вкусна  Blush

Общи условия

Активация на акаунт