Предвидим или непредвидим

  • 2 123
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
След 10 години брак, всеки  непредвидим става предвидим  Wink

# 16
  • Мнения: 39
Аз съм от типа хора,които сами не познаваме себе си.Вече съм порастнала отдавна,но никога незнам какво ще направя в определена ситуация.Родителите и приятелите ми също винаги се изненадват от мен.Любимият ми мъж е винаги нащрек,защото не се знае какво ми е дошло наум.Никак не съм лесна за съжителство,но там е моят чар и магнетизъм.Изказът ми е прекалено прям и рязък,но няма да съм аз ако бъда тактична,мила и добра. Twisted EvilТрябва да сме изобретателни,за да запазим огънчето в сърцето и пламъчето в очичките.Никой не харесва монотонността.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 221
Живях 6 години с един непредвидим. Не, благодаря. Не искам повече.
Както казваше тогава близък мой приятел : "Твоят живот е много по-интересен от моя, но аз не искам такъв живот."

# 18
  • Мнения: 5 940
Искам да е такъв, какъвто го познавам до момента. Харесва ми такъв.

# 19
  • Мнения: 274
И двете крайности са неприемливи. Както всички крайности, впрочем. И като такива в чист вид рядко се срещат в Природата, слава Богу.

# 20
  • Мнения: 2 131
 newsm53 Ами, най-добрата комбинация е да се съчетаят положителните аспекти от двата варианта. Аз май повече си предпочитам спокойствието и сигурността.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 179
И най-непредвидимия, рано или късно става предвидим...

# 22
  • Мнения: 3 459
50 на 50 е моя  Mr. Green

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
След 10 години брак, всеки  непредвидим става предвидим  Wink
Готова съм да те оборя - моят брак е на десет години и е много приятно, когато понякога се случват непредвидими неща.
Зависи кой колко иска да познава човека до себе си, понякога е по-добре да се оставиш на течението. Естествено, щом си с човека, който си избрал, непредвидимите неща няма да са неприятни.

# 24
  • Мнения: 5 370
На така зададения въпрос, отговорът ми е еднозначен и абсолютно категоричен.
Солиден, стабилен, твърд, непоколебим, последователен или абсолютно предвидим.
Със съжаление ще те информирам, че за втората категория също бих могла да кажа, че са предвидими, но аз бих дала друго описание- лабилни, непоследователни, колебливи и за съжаление за мен описаните от теб качества като толкова интересни, за мен са чисто и просто отегчителни.
И предсказуеми.

Ази пак ми е формулирала мислите писмено.
Имам мъж, който на моменти спада към втората категория. Обича да ме "изненадва" с неочаквани завои. За щастие, това не му е перманентно състояние. Предпочитам го предвидим до последния чорап, захвърлен напосоки.

# 25
  • София
  • Мнения: 266
Хммм, да му знаеш и кътните зъби не е никак лесно, а за да го стигнеш този момент, през колко непредвидими неща трябва да минеш... ехееее..... то тогава ще ти писне от непредвидимости и ще искаш спокойствие...

Като обаче една форумка отбеляза-  "непредвидим не означава несериозен. Както и това, че сме си свикнали един на друг пък не означава, че сме предвидими."

Ако става дума, за човек, който не мога да разчитам на него, мерси, ама не го ща... За мен мъжът трябва да е преди всичко мъж и думата му да тежи, и под това нямам предвид инат, а просто да можеш да разчиташ на него, да ти е упора, на никой не му трябва инфантил и пубер.

# 26
  • Мнения: X
първото е скучно, а второто опасно, аз предпочитам непредвидим в границите на предвидимото.

# 27
  • Мнения: 2 161
Стабилен и уравновесен,с въображение.Означава,че когато каже,че ще направи нещо ,то утре вече е реалност.Не се мята,не се отмята,не се изплъзва.Но понякога неочаквано прави неща,които те изненадват и гледаш на него с нови очи.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 221
Предпочитам го предвидим до последния чорап, захвърлен напосоки.

Е, значи моят мъж е непредвидим, в известен смисъл.
Днес ме изненада.
Беше си хвърлил чорапите до дивана, а не до фотьойла, както обикновено.
Без малко да пусна "тъмна" пералня без тях.  Laughing

# 29
  • Мнения: 17 407
Всеки мъж е и двете. Трудно ми е да кажа кой предпочитам, зависи.

Общи условия

Активация на акаунт