нека по-често казваме "обичам те"

  • 1 803
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не си падам по лепването на "Обичам те" след всяко изречение. С повод и без повод, ей така, за демонстрация. Нещо много филми, неподходящи филми, гледаме напоследък.
"Излизаш ли? "Да, отивам до магазина" Ок, чаоооо! Обичам теееее!" "Обичам теееее!"
Брррр.... От прекалената употреба се загубва смисъла. Тъпо и ненужно е. Предпочитам да го казвам когато го усещам с цялото си сърце, а не за край на разговора.
Не съм темерут, обичам да го казвам и да го чувам, ама това захаросване ми идва в повече.

# 16
 CryТъжна история ,но поучителна,аз също нямам проблеми с думата обичам те,стига да го чувствам Peace

# 17
  • Мнения: 919
Съгласна съм с Лиляна. Peace
А историята е много тъжна. Sad

# 18
  • Мнения: 15 601
Аз изобщо не си падам по такива мелодрами,като тази,която е разказала вемби.Обичам те,обичам те...какво значат думите?ти се дръж добре със света,пък нека той никога да не е чувал от устата ти тези така банални думи.[/b]

аз също не съм някаква лигла, която казва "обичам те" с повод и без повод - пуснах темата, след като гледах филма "Планината Броукбек" - той ме накара да си спомня историята на моят приятел.
стана ми мъчно, защото наистина от инат правиме или не правиме неща, за които после съжаляваме.

п.п. написаната от мен история е истина, не малодрама - това е трагедия, огромна загуба, дълбока скръб - да почине младо момиче на 16 години за няколко минути определено не е мелодрама  Tired

# 19
  • Мнения: 2 161
Мелодраматично звучи заглавието на темата.И позивно.Нека казваме това,нека казваме онова.В крайна сметка всеки чувства със сърцето си.Може да не си казал "обичам",но да си го показал по хиляди начини.

# 20
  • Мнения: 431
От цялата история ме впечатли само разликата във възрастта им. Впечатли ме не в полза на мъжа. Гнусотна работа.

# 21
  • Мнения: 15 601
Мелодраматично звучи заглавието на темата.И позивно.Нека казваме това,нека казваме онова.В крайна сметка всеки чувства със сърцето си.Може да не си казал "обичам",но да си го показал по хиляди начини.

разбира се - аз не съм го написала в пряк, а в преносен смисъл - т.е. може да се отнася за всичко друго освен думата "обичам те"  Peace

# 22
  • Мнения: 2 161
Пишеш,че се разбира,но не ме разбра.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не го казвам често- не изпитвам нужда да го произнасям или чувам. Само с децата си го казваме. Не виждам смисъл от повтарянето на тези думи- любовта е нещо, което се трябва да се почувства.
Жалко за момичето Sad

# 24
  • Мнения: 1 897
Аз също рядко казвам тези думи,освен  на детето си. И не ги чувам често също.
За мен важно е да се чувствам обичана, а не да чувам, че съм обичана.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
От цялата история ме впечатли само разликата във възрастта им. Впечатли ме не в полза на мъжа. Гнусотна работа.

 smile3527

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От историята в първия пост не бих се замислила за "обичам те", а бих си затвърдила принципа - газ вкъщи никога и по никакъв повод(само за запалката ми).

# 27
  • Мнения: 15 601
От историята в първия пост не бих се замислила за "обичам те", а бих си затвърдила принципа - газ вкъщи никога и по никакъв повод(само за запалката ми).

от тогава и аз съм на този принцип  Peace

# 28
  • Мнения: 7 474
Казваме си го ежедневно. Щастлива съм, че от известно време има още няколко човека,
на които да го казвам  Heart Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Аз пък имам една приятелка, която с мъжа и 6 години откакто са заедно постоянно си звъняха по 2759872 пъти на ден, всеки път си казваха обичам те, държаха се за ръце и се гледаха влюбено...пък мъжа и през това време си забил някаква колежка и за един месец 9 пъти си тръгва и се връща с целия си багаж, наговори и отвратителни неща, едно от които, че от две години не я обича, но и го е казвал, защото виждал, че тя очаква да го чуе  Sick
Та, по темата - не държа да ми казват, че ме обичат, аз също го правя изключително рядко, много по-важно е да ми го показват  Peace

Общи условия

Активация на акаунт