Безсъници (в Сиатъл)

  • 10 990
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 985
Специално за теб, evanescent ! Hug http://youtube.com/watch?v=dQibS8xzBmc&feature=related

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 16:30 от LidiS

# 16
  • Мнения: 700
Препоръчвам минимум един час активно и енергично плуване стил бътерфлай в най-близкия басейн.

Ей това е рецептата за Вечния сън. То затова най-дългата дисциплина в стила е 200.  Laughing

# 17
  • Мнения: 233
Хей момиче, бива ли такива работи? Да си в БГ и да не спиш....
В момента имам същия проблем и като успея да го преборя ще споделя Simple Smile
Иначе, използвай сега момента за разтоварване до като си там, че като се прибереш тук.."дупе да ти е яко"  Mr. Green
Зная, че се минава през период на адаптация и понякога различни обстоятелства я правят още по-трудна, но се надявам да се справиш. Hug
Стискам палци здравословният ти проблем да има развитие в положителна посока и всички около теб да са живи и здрави.

И...ти ли писа на Скайп в 3.30 пм тукашно време? хаха...

Кога предвиждаш да се прибираш? Ако не си решила да останеш в БГ де...

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 00:59 от Liann

# 18
  • Мнения: 5 622
Често ми се случват нещата, дето си описала  Laughing Съвети не мога дам, обаче. Аз като не мога да заспя и използвам времето точно да си мисля разни неща, така че кръга се затваря....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 428
Съвсем като не мога да заспя и играя на Солитар с лаптопа в леглото - срамно, но помага!
Или ако имаш котка или куче и ти заспи наоколо - и на теб ти се достпива  Grinning

Иначе секс и друга физическа умора като чистенето - пак дават резултати при мен Grinning bowuu

# 20
  • Мнения: 1 813
От 1 месец насам съм така.
В началото ми помагаше чаша бяло вино.
После две.
Сега три.  Crazy
А тази вечер не съм консумирала никакво и .... ето ме на в темата.

# 21
  • Мнения: 2 386
Еми..наздраве. Tired
Тъй ще е тя.


Днес лъснах цялата къща, кой каза, че действало..
Гледам МГМ и тя още пере.. Crazy

# 22
  • Мнения: 4 585
Имаше едно предаване по шуменско радио, може още да го има, много приянто за будуващи,
Часът на совите, или Денят на совите. Препоръчвам ви го, така и така не спите.
http://radioshumen.net/home/index.php?option=com_content&tas … 976&Itemid=46

# 23
  • tardis
  • Мнения: 329
Лелее, моите съболезнования...
Това от мен, за след Сънчо.
http://vbox7.com/play:5b409273

# 24
  • Мнения: 1 813
Побуууутт   Whistling

# 25
  • Мнения: 3 423
Който спи денем, не спи нощем.
Толкова е просто и логично.

# 26
  • Мнения: 27 524
Случва ли ви се да умирате за сън, а мозъкът ви да прехвърля неуморно случки, разговори и мисли?

Разбира се, на всеки се случва. Е, добре, почти на вскеи, има и щастливи дебелокожи  Hug
Помага ми задължително ставане от леглото, биричка, книжка, Имате поща с Мег Раян и Том Ханкс или просто да поседя на парното пред прозореца и да позяпам неспящите хора в кваратала.  Simple Smile

# 27
  • под тепетата
  • Мнения: 149
На дивана в хола пред телевизора заспивам много лесно. За себе си не бих казала, че физическата умора непременно ме докарва до сън. Изпитвам ужас от сценария, в който лежа в леглото и не мога да заспя, затова си лягам, когато вече наистина не мога да си държа очите отворени.

# 28
  • Мнения: 1 312
Напоследък само филмите ме докарват до сън.
Пускам си нещо и лягам.
На 15 минута макс съм отнесла.
И един филм го гледам на 3-4 пъти...

# 29

Общи условия

Активация на акаунт