Пушене и бременност

  • 8 037
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз палвам по 1- 2 на ден

# 16
  • Мнения: 3 153
И друг път е имало подобни теми и съм казвала, как ме изумяваше факта, че в Шейново всички (буквално) девойки в предродилно пушеха като за последно Shocked
Аз лично спрях цигарите в деня, в който разбрах, че съм бременна!

# 17
  • Мнения: X
Щом разбрах, че съм бременна спрях, запалих две цигари, когато влязох да раждам - един ден преди да родя.

# 18
  • Мнения: 2 032
Не пуша, и гледам около мен никой да не пуши.

# 19
  • Мнения: 46 516
В началото ги спрях, после по 1 на седмица.

# 20
  • Мнения: 5 250
В момента в който разбрах ,че съм бременна спрях да пуша

# 21
и аз не спрях,за съжаление,а толкова исках.всъщност отначало докато ми ставаше лошо спрях за около седмица-две,но после се почуствах добре и пак ги по4нах #2gunfire пуших по 5-6 на ден,но преди около месец ги намалих на 1-2.обаче немога да ги спра окончателно ooooh! дано само всичко да бъде наред Praynig

Последна редакция: чт, 26 май 2005, 18:21 от rs_mama

# 22
  • Мнения: 7 186
Не пуша,отказах ги още преди да забременея.В една книга за бременни,която ми подариха пише,че пушачките могат да пушат до 5 цигари на ден.Не знам колко е вярно,но никотинът по принцип е вреден за организма,сигурно и на бебето не се отразява добре.

# 23
  • Мнения: 311
Доста гадно изглежда бременна да пуши,но и аз не успях да ги спра.Намалих ги,но не достатъчно,поне според мен.

# 24
  • Мнения: 82
В налото ги спрях, но след седмия месец пак пропуших по 1-2 цигари дневно
i az taka Grinning

# 25
  • Мнения: 1 004
И аз ги спрях постепенно когато разбрах че съм бременна, някъде за 1 седмица.  Сега вече в 7ми месец не ми се гади и все си мисля че ми се пуши, обаче съм се заинатила, че не искам детето да си тровя само заради някакви мои "капризи"  Embarassed Някак си ако запаля сега ще се чувствам много гузна и ще ме е яд, че не съм удържала още малко  Simple Smile  Но спра ли да кърмя здраве и живот почвам пак  Grinning  Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: Petinka
как ме изумяваше факта, че в Шейново всички (буквално) девойки в предродилно пушеха като за последно Shocked


Мен пък ме изумяваше ситуацията в отделението за патологична бременност в "Св. София"-същата работа. Уж лежат за задържане, уж треперят за бебетата си, уж имат проблем с бременността, а пушат. Не ми го побираше акъла. Аз все си мислех, че бременните, които лежат в такова отделение, дават мило и драго да запазят бебетата си, а какво пушене падаше в коридора и в околните кафета-не е истина!

# 27
# 28
  • Мнения: 554
Не,не съм пушила през бременноста.
Спрях ги преди да забременея.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт