време ли е

  • 2 909
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Здравейте момичета в събота ще ходя на гинеколог за да разберем положението искам да ви попитам случвало ли ви се да ви боли от време на време долу ниско защото при мене е така нормално ли е това или не

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тази болка кога се появява - след секс, по време на овулация, след овулация, кога newsm78 По така поставения въпрос, нищо не мога да разбера Blush Конкретизирай какво значи от време на време и къде по-точно те боли Peace

# 17
  • Мнения: 49
Тази болка кога се появява - след секс, по време на овулация, след овулация, кога newsm78 По така поставения въпрос, нищо не мога да разбера Blush Конкретизирай какво значи от време на време и къде по-точно те боли Peace
След нито едно от изброените просто се появи от няколко дена но беше слаба болка ниско долу според мен където са яйчниците но снощи ме боля повечко

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Тази болка кога се появява - след секс, по време на овулация, след овулация, кога newsm78 По така поставения въпрос, нищо не мога да разбера Blush Конкретизирай какво значи от време на време и къде по-точно те боли Peace
След нито едно от изброените просто се появи от няколко дена но беше слаба болка ниско долу според мен където са яйчниците но снощи ме боля повечко
Изпий едно Но-шпа.

# 19
  • Мнения: 4 700
Далеч съм от мисълта, че знам всичко. Факт е, че трима гинеколози твърдяха, че в 4та седмица след вагинален преглед трябва да хванат бременността ми и тъй като това не се случи заключиха, че е извънматочна.

Сама си направи иzвода колко са компетентни. Всеки zнае, че 4 г.с. оzначава 4 седмици от деня на менструацията. Тогава най много да видят удебелена лигавица и ниЩо друго. А при такива като мене, които са с късна овулация ниЩо няма да видят, zаЩото плода оЩе няма да се е имплантирал.

Съжалявам, че са те стреснали така.

Към авотрката на темата, при мен лекарката ме искаШе на 10 дни zакъснение и се видя с вагинален ехограф. УспеШна бременност.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
Направи втори тест с първа сутрешна урина. След около 10 дни иди на лекар. Дано всичко е наред. Пожелавам ти лека бременност!  Hug
Peace
Аз отидох след 2 седмици закъснение.
Успех!  Hug

# 21
  • Мнения: 49
здравейте момичена днес ходих на лекар и се видя околоплодният сак за болките долу ниско ми изписаха дуфастон,нош па и фолиева киселина първо да пия дуфастона 7 дена 3 пъти по 2 а после 20 дена 3 по 1нормално ли е на някоя предписвали са и ги тези лекарства

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Дуфастона е прогестерон..поддържа жълото тяло /което сега играе роля на защита на бебето...по-късно се образува плацентата/ Но-шпа-то се пие за отпускане на гладката мускулатура..т.е да не усещаш разни придърпвания и т.н. Фолиевата смятам знаеш защо я пиеш. Пиех същите лекарства като теб само, че вместо дуфастон пих Утрогестан.
Честита бременност.

# 23
  • Мнения: 718
Абе ако искате честито си пуснете тема - бременна съм..или нещо от сорта. А не - какво значи втората бледа черта или имам положителен тест кога на доктор. Така, че постинга ти е неуместен.
Докторът, който ти говори, че в 4г.с се вижда нещо да иде и да си хвърли дипломата. Защото в 4 г.с единствено ЧГХ може да покаже бременност.

От ехографи до ехографи има голяма разлика, не всички могат да я хванат. Моята точица с жълто тяло се видя съвсем ясно точно в края на 4 г.с. Въпреки това има апарати, които няма как да я хванат.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Абе ако искате честито си пуснете тема - бременна съм..или нещо от сорта. А не - какво значи втората бледа черта или имам положителен тест кога на доктор. Така, че постинга ти е неуместен.
Докторът, който ти говори, че в 4г.с се вижда нещо да иде и да си хвърли дипломата. Защото в 4 г.с единствено ЧГХ може да покаже бременност.

От ехографи до ехографи има голяма разлика, не всички могат да я хванат. Моята точица с жълто тяло се видя съвсем ясно точно в края на 4 г.с. Въпреки това има апарати, които няма как да я хванат.
Нали се сещаш, че в 4г.с няма дори сак...това вече независи от ехографите. В 4г.с е просто голямо натрупване на клетки Wink

# 25
  • Мнения: 49
Дуфастона е прогестерон..поддържа жълото тяло /което сега играе роля на защита на бебето...по-късно се образува плацентата/ Но-шпа-то се пие за отпускане на гладката мускулатура..т.е да не усещаш разни придърпвания и т.н. Фолиевата смятам знаеш защо я пиеш. Пиех същите лекарства като теб само, че вместо дуфастон пих Утрогестан.
Честита бременност.
Здравей те момичета вчера ходих в 7 поликлиника и се записах да ми следят бремеността и лекарката като видя че съм пила 7 дена 3 пъти по 2 дуфастон лошо и стана каза че той не се дава в началото на бременноста в първите седмици по точно и се оказа като ме гледа на видеозон че от него съм получила киста на левият яйчник.Възможно ли е това и има ли повод за притеснения

# 26
  • Мнения: 188
Здравей, BONIBON,
от първия момент, в който разбра, че съм бременна/ към 5 г.с/ пиех Дуфастон за задържане, защото имах болки ниско долу.Пиех го до края на 4 месец, не знам защо не трябва да се пие през първите месеци, като след това от него няма нужда - това е прогестерон

# 27
  • Мнения: 49
Здравей, BONIBON,
от първия момент, в който разбра, че съм бременна/ към 5 г.с/ пиех Дуфастон за задържане, защото имах болки ниско долу.Пиех го до края на 4 месец, не знам защо не трябва да се пие през първите месеци, като след това от него няма нужда - това е прогестерон
Ти колко пъти го пи защото тя ми каза че трябва да го намаля и като свърши опаковката да го спря че от него съм получила кистата

# 28
  • Мнения: 4 428
Аз си имах болки от време на време в началото. Нещо, като менструални болки. Не съм имала проблеми и не съм пила нищо. На мен Но-шпато не ми действа.
А Дуфастона ми се струва много крупна мярка  newsm78 Вече след преглед при гинеколог и той прецени, че бремеността е рискова, може. Не знам, аз съм против самоизписването на лекарства  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 49
Аз си имах болки от време на време в началото. Нещо, като менструални болки. Не съм имала проблеми и не съм пила нищо. На мен Но-шпато не ми действа.
А Дуфастона ми се струва много крупна мярка  newsm78 Вече след преглед при гинеколог и той прецени, че бремеността е рискова, може. Не знам, аз съм против самоизписването на лекарства  Rolling Eyes
На мене точни гинеколог ми предписа дуфастона а после друг гинеколог ми каза че не е трябвало на кого да вярваш незнам

Общи условия

Активация на акаунт