Малък сечко тук дойде радост да ни донесе - февруари 2008г.

  • 22 122
  • 563
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 369
Страхотна новина за Дари, вчера пак си мислех за нея...

Шушу, да ти е жива и здрава рожденичката!  bouquet

# 241
  • Мнения: 7 133
Оттук насетне Дарето все по-хубаво ще наддава.
Аз заради това, дето и Ритката написа по-горе, не смея много да си търся инфо от Сладката мама. Явно само на армейския поп не се отчита в момента.
Затова и към Весето гледам с повече майтап (то това моето само аз си го знам, че е шега) да се отнасям. И още докато беше в болницата ми беше страшно свидно, че я товарим с отчитане за всичко. С две думи затова Емо трябва да отговаря от отчетническата дейност в тяхната къща.  Wink

# 242
  • София
  • Мнения: 1 098
Рони, съгласна  Peace, идеята за Емо е чудесна ама от тази Весела не може един ред да напише човека.

# 243
  • София
  • Мнения: 1 098
Алооооуууу, къде са всички бе?Леле колко сте несериозни, а за Светлана няма да говоря просто.
Имам подозрения че я е хванала параноята и стои далеч от нас, и после ще се оправдава че не иска да ни товари.
Ама аз ще взема да се посърдя малко, и няма да ходя до Карлово  Crossing Arms .

# 244
  • Мнения: 7 133
И аз няма да ходя тогава където ти няма да ходиш.  Peace

# 245
  • София
  • Мнения: 1 098
Рони, не знам без теб за къде съм.  Hug
Ники, кажи как си, и за теб имаме подозрения, че
си притеснена, или се лъжем.

# 246
  • Мнения: 167
Здравейте милички  Hug Hug

Съжалявам за това,че толкова дълго ви държа в невидение,но наистина нямам време.Много често тръгвам да чета с идеята да се включа в дискусиите и да ви информирам за Дари ,но не успявам.

И така Дари е 1240 гр. днес.От вчера е качила 40 гр.Докторката днес каза ,че сега само чакаме да направи необходимото тегл.

Весе стискам палци всичко да мине безпроблемно.Само да ти кажа,че раждането може и да не започне много скоро ,понякога минават и 2 седмици от падането на тапата.
Така,че не се шашкай ами си почивай колкото можеш.

Това е от мен.Приятна вечер.

# 247
  • Мнения: 651
Браво на сладкото бебешоче, все така да наддава и скоро при мама вкъщи.  Hug

След един доста болезнен ден още сме си вкъщи. Вече почва лекичко да ми писва така в чуденка какво ли се случва и искрено се надявам да му се види края на това психомъчение.

Лека нощ, милички. Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 1 210
Да ви кажа моите предчуствия, че Емо наистина ще получи най-хубавата валентинка точно на празника. Весе, стискам палци.

Сладка мама, много се радвам за Дари. Дадоха ли ти вече да я гушнеш? Много се вълнувам. Как си с кърмата - поддържаш ли я? Дават ли ти въобще да им даваш кърма или се правят на ударени докторите?

Класната - хайде отчитай се. Вече не си толкова натоварена - все пак втория срок отдавна почна. Кажи имаш ли си кокиченца в двора и т.н. На Вики казахте ли новината или ще изчакате още малко?

Въобще, присъединявам се към Ритата. Некои хора по морето спуснаха информационна мъгла. Ама иде лято - и ще видят те какво ги чака. От гости няма да се отърват - тъй де - като не докладват, ще пращаме репортери.

Шушу, макар и късно - поздрави за щерката. Надявам се догодина да празнува с най-желания подарък (братче или сестриче, а може и близнаци).

В неделя мамата, с която лятото лежахме в Шейново роди близнаци. Тогава беше с едно постоянно кървене и все се надявах всичко да приключи с хубав край. Та ето как ме зарадва. И най-добрата ми приятелка от университета най-после стана мама и за нея много се радвам. Въобще около мен тази седмица все хубавини. Та в този дух, искам на всички ви да пожелая повече слънце и усмивки и хубави неща.

Ренка, тук у наше село се носят слухове че Бон Джоуви щели да идват. Ама се чудя дали ще мога да изнудя татенцето да дойдем у ваше село на концерт (в случай че не дойдат тук). Ама направо непосилна задача ми се струва. А тъй ми се иска Европата да видя.

Хвана ме срам - почнах да правя конкуренция на Рени по дължина на постовете.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 098
Само да кажа , че Светлето се обади снощи. От два дена не може да стане от леглото,
повръща ...  Sick и с две думи , мноооого и е лошо. Надявам се днес да е по-добре и ако може
да се докопа до компютър от малкия лИбовник, да пише.
На празнуващите и единия и другия "пЪлНиК", еми Честит Да Ви Е.

# 250
  • Мнения: 651
 wavey Специално искам да поздравя днес двете отявлени любителки на маврудец - наздраве  Wine Glass. Айде сега честит празник и на всички влюбени и всякакъв друг вид празнуващи  lovekiss. При мен нищо ново, но до края на деня има време.

 Hug Hug Hug

# 251
  • Мнения: 345
Веселче, чакам хубавата новина с нетърпение  Hug.

Четит празник на всички винари и винарки    Mr. Green
 Wine Glass

Също така и на всички влюбени, които си търсят повод за празнуване  1dating

Освен това си мисля, че чудното съчетание на два такива празника води до  1dating Wine Glass luvbed .
 Mr. Green

Весело изкарване на всички........... Hug Hug Hug

# 252
  • Мнения: 280
Честит Трифонски и Валентински празник девойки , много любов ви желая и да знаете ,че ви обичам  Heart Eyes

Веси, на мен пък ми се струва ,че ще е на 17-ти  ... ей така ми мина тая дата през главата  Laughing

Целувки на всички тубачета и не само на тях Hug

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря на всички ви от името на съпруга ми, че му честитихте РД преди дни!

Сладка мама, щастлива съм много  Grinning  за твоята Дарина! Браво на детето! Да расте здрава и широко усмихната!!!  Praynig

Светле, от сърце ти желая съвсем скоро да спре да ти прилошава, да изкараш една лека и спокойна бременност, с финал ЗДРАВО БЕБЕ и после щастливо майчинство!!!  Hug

Глори, с теб съм, миличка, стискам палци за всичко!!! Вярвам в доброто развитие на нещата и при теб...  Heart Eyes

Шерче, мисля често за вас...  Heart Eyes  Hug    bouquet



Весело празнуване на деня на Любовта и Виното, скъпи момичета!!!


Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 14:55 от vihrogonche

# 254
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Е друго си е два пъти да си имаме ден на Трифон  Crazy
На всички от сърце пожелавам да сте винаги пияни от любов! Никога да не ви напуска това приятно усещане!
Гушкам ви! Целувки! Продължавам да следя за горещите новини около Дарето и Веселчето! За класната се присетих, че преди няколко дни се параноясваше, че вече не й е лошо  Mr. Green
Рончо, бичЪм тЪ! Нали ще ми докладваш като се появи момък Емилов? Да не взима да пропусна събитието в тая улисия с багажите...   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт