Бúли ли сте половинките си?

  • 4 517
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Поналитала съм му отвреме-навреме, в пристъп на яростно обезумяване  Mr. Green
Хич не сме равностойни, та затова бързо отскачам назад, да не последва отмъщение.
Не знам дали си е взел поука.

# 16
  • София
  • Мнения: 903
Опитах се веднъж, но той не ми позволи.  Embarassed Но се чудя той как успява да се удържи да не ме шамароса  - понякога съм много досадна.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 824
Гадни побойнички! Не ви е срам да пердашите бедните си полигамни мъжлета!  Joy Joy Joy
ZeFs,МНОГО ТЕ МОЛЯ,СМЕНИ Я ТАЗИ СНИМКА НА АВАТАРА,ЧЕ КАТО ТЕ ВИДЯ В НЯКОЯ ТЕМА МИ СЕ ДРАЙФА.МОЛЯ ТЕ ПИЧ!БЪДИ ДОБРО МОМЧЕ!НЕ ТИ ПИША НА ЛИЧНИ,ЩОТО СИ МЪЖ И ЗНАМ КАКВО ЩЕ СИ ПОМИСЛИШ. Wink

МОМИЧЕТА,СЪЖАЛЯВАМ ЗА СПАМА!

# 18
  • Мнения: 177
Върнахте ме в лудите млади години Mr. Green
Един бивш бях шамарила на времето. Вече не помня и за какво Rolling EyesАма леля ми още се чуди котката от къде беше домъкнала тоя зъб в коридора Joy
А на мъж ми един път съм му отвъртала шамар, но до такава степен си го беше заслужил, че дори малко му беше

# 19
  • Мнения: 4 965
Wink

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 13:00 от azaf

# 20
  • Мнения: 606
ОК, Miss Sixty. И твоите крачка са екстра. Ще бъда добро момче.

МОМИЧЕТА,СЪЖАЛЯВАМ ЗА СПАМА!

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 4 044
 Joy Joy Joy

Стига де, наистина ли някой е посягал!  Joy Никога не съм го удряла,не съм и помисляла. Веднъж сънувах  hahaha, че го бия-ей,голям зор беше. И той никога не ме е удрял, не мисля и ,че ще го направи някога.

# 23
  • Мнения: 2 829
разбира се Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 292
Веднъж му фраснах един шамар. Добре, че не ми отвърна.

# 25
  • Мнения: 274
Едно хубаво фелацио или 69 върши сто пъти по-добра работа от бой...Не се излагайте...Навехнати китки....Хахахахаха. Предпочитам прожулени колене...

# 26
  • Мнения: 824
ОК, Miss Sixty. И твоите крачка са екстра. Ще бъда добро момче.
Благодаря!Наистина си добро момче. Sunglasses

# 27
  • Мнения: 3 241
Не, дано не изпадна толкова!  Naughty

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Абе то не е точно изпадане, ама не е за гордост, наистина.
Както и всяко друго изпускане на нервите.

# 29
  • Мнения: 3 830
 Twisted Evil Удряла съм зверски шамар за моята крехка, 46 килограмова физика. . Излъга ме, унижи и обиди в един и същ момент. До последно се опитвах да се контролирам, като си казвах, че , колкото и да ми се иска да го ударя, физическата саморазправа не решава проблемите. В един момент нещо стана и едва след 10 секунди разбрах, че съм го зашлевила с огромна мощ.  Mr. Green Чрез тоя случай разбрах нагледно, искрено и лично значението на фразата "да ти падне пердето". Реакцията му беше да ми тръшне вратата. Ха, голяма работа, нали му фраснах един зверски, та закънтя цялата кооперация Mr. Green Joy hahaha Наистина бях бясна!

 Twisted Evil Ритала съм с ужасна сила между краката, с помощта на твърдото си коляно. Mr. Green

 Twisted Evil Замеряла съм с много точни попадения с: нокторезачки, пепелници, чаши, пантофи, четки за зъби и химикали. В повечето случаи е било на шега, което не мога да твърдя за първите две по-горе. hahaha Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 17:24 от Estellia

Общи условия

Активация на акаунт