Какви книги четете?

  • 2 396
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Отбелязах криминални и любовни, но обичам всякакви книги. Последните, които си купих:
"Пътешественика във времето и неговата жена" на Одри Нифнегър
" Шестото клеймо" на Дан Браун
"Вода за слонове" на Сара Груън
"Мандолината на капитан Корели" на Луис де Берние
"Брегът на тъмната река" на Нора Робъртс

# 16
  • Мнения: 1 679
Сега съм на вълна Джоан Харис - авторката на "Шоколад", чета "Джентълмени и играчи".

# 17
  • Мнения: 1 065
Сега съм на вълна Джоан Харис - авторката на "Шоколад", чета "Джентълмени и играчи".
И аз. Само че чета "Бонбонени обувки". Също и една на Пратчет и "Близо до бебето"  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 910
Фантастиката ми е най- любима за четене, също и прилюченските романи.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Две опции не ме устройват. Поне 5 трябва да са.
Чета всичко, което ми попадне.
Peace

# 20
  • Мнения: 1 679
Смятам да се запозная с "Фън Шуй" - търся си подходяща книга.

# 21
  • Мнения: 72
Две опции са прекалено малко Crossing Arms
Иначе по темата...всеядно съм...чета всичко Crazy
В момента "Истанбул" на Орхан Памук Peace

# 22
  • Мнения: 1 988
Интересни книги чета-май нямям конкретен жанр-чета много и различни неща. Виж на Сидни Шелдън съм изчела всичко от кора до кора-даже и благодарностите и посвещенията в началото на книгите му  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
Чета всичко, което е интересно. Но харесвам много историческите. Послед прочетох Карл Велики.
Тия дни си купих нещо, което не съм чела много отдавна "Лейди Калигула"
от Ласе Браун.
Почна ли "Лейди Калигула? АЗ се каня да я купувам, ама не и е дошъл ред.
Препоръчай някоя друга историческа книга. Аз последно прочетох "Другата Болейн".
Не знам като историческа фактология колко е достоверна, но е изключително увлекателно написана.

# 24
  • Мнения: 8 999
Мога да кажа какво определено НЕ чета: любовни, религиозни, научна фантастика и трилъри.

# 25
  • Мнения: 146
В момента "Истанбул" на Орхан Памук Peace

Откривам творчеството му, но с Черна книга, после е ред на Истанбул, Сняг и т.н. Иначе гласувах с криминални и исторически.. от изброените най-много ми допадат.

# 26
  • Мнения: 4 784
Аз предпочитам житейски истории, като например книгите на Джоан Харис, сега съм на тази вълна. Снощи приключих Петте четвъртини на портокала. Скоро не бях чела книга толкова бързо, доста ме грабна.

# 27
  • Мнения: 606
  Фантастика и фентъзи.

Общи условия

Активация на акаунт