Японски v.s. немски автомобили

  • 11 463
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
ако японските са китайски или турски - може да са като немските).

Единствената немска кола, която се прави само и единствено в Германия, е БМВ  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7 605
ако японските са китайски или турски - може да са като немските).

Единствената немска кола, която се прави само и единствено в Германия, е БМВ  Simple Smile

Трябва да те раzо4аровам. Ходихме да си полу4аваме колата от zавода в РастЩат....Германия  Laughing

# 47
  • Мнения: 27 524
ако японските са китайски или турски - може да са като немските).

Единствената немска кола, която се прави само и единствено в Германия, е БМВ  Simple Smile

Трябва да те раzо4аровам. Ходихме да си полу4аваме колата от zавода в РастЩат....Германия  Laughing

Не разбрах   newsm78

# 48
  • Мнения: 606
Не спорете за глупости бре, дами! Мерцедес и БМВ са класика в жанра.

# 49
  • Мнения: 7 605
ако японските са китайски или турски - може да са като немските).

Единствената немска кола, която се прави само и единствено в Германия, е БМВ  Simple Smile

Трябва да те раzо4аровам. Ходихме да си полу4аваме колата от zавода в РастЩат....Германия  Laughing

Не разбрах   newsm78

Ами ти каzа, 4е само БМВ се правят в Германия. Аz ти каzах, 4е наШия Мерцедес е съЩо правен в Германия  Wink 

# 50
  • Мнения: 152
Приемам акъл всякакъв.
FIAT "linea"... и въпросът ти се решава!

# 51
  • Мнения: 5 539
От изброените - Мазда 6 е най-добро. Без съмнение оценявам Шкода Октавия комби по-високо от Опел Зафира. Направо го изтрийте от сметките този Опел.

А защо си с ниско мнение за Опел?
Аз установявам, че все още съм с леко предубеждение към Шкода, но най-вероятно греша.

Грешиш Grinning Днешната Шкода няма нищо общо с онази шкода, дето помним от преди години
А Октавия 2 е прекрасен избор за семейна кола. Имаме я от 1 година и не сме съжалили нито за миг /пу-пу/

# 52
  • Мнения: 677
Сравнявате несравнимото. Руси или черни, на тва ми прилича темата.

# 53
  • Мнения: 152
За сефте да сме на едно мнение с теб. Тъпашка тема...идеална за спам  Mr. Green
Влез ти в някакъв форум...и то за майки...и питай за коли! Луда раота , честно!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 407
Аз съм твърдо за Мерцедес-Бенц.
Колите си избирам задъжлително и от емоционална и естетическа гледна точка, просто не мога да карам кола, която не харесвам.
Освен това автомобилите, които държат цена са Мерцедес, Ауди и БМВ от масовия клас.
От Ауди съм доста разочарована, аз, лично не бих си купила повече.
БМВ ги харесвам, но нямат елегантната класическа линия на Мерцедес.
При въпрос дали бих предпочела Мерцедес на 2 години и Шкода от магазина, никога не бих предпочела Шкодата.
Японски автомобил бих си взела, само ако е Тойота и то- джип.

# 55
  • Мнения: X
Немски разбира се, фенка съм на БМВ.

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 20:01 от Анонимен

# 56
  • София
  • Мнения: 7 191
За сефте да сме на едно мнение с теб. Тъпашка тема...идеална за спам  Mr. Green
Влез ти в някакъв форум...и то за майки...и питай за коли! Луда раота , честно!
Може.
Ама на мен пък ми е полезна темата  Whistling

# 57
  • Мнения: 27 524
Ами ти каzа, 4е само БМВ се правят в Германия. Аz ти каzах, 4е наШия Мерцедес е съЩо правен в Германия  Wink 

Не сме се разбрали. Исках да кажа, че само БМВ се прави само в Германия. За да се разберем - Мерцедес се произвежда и в Турция. Примерно. Други немски - и другаде. Само БМВ - само в Германия. Разбрахме ли се сега?  Hug Simple Smile

Единствената немска кола, която се прави само и единствено в Германия, е БМВ  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 6 167
Мъжът ми кара японска кола. Мисля, че е доволен.
Преди това имаше немска - пак беше доволен.
Така или иначе, коли вече не се карат по 20 години, трудно ми е да преценя  кое е по-добро.

При нас са много разпространени МЛ 4матик на Мерцедес. Влюбена съм в тази кола.
Но също и в Ниссан Куаскуай.

# 59
  • Мнения: 2 386
Карам ново Мицубиши в момента, преди имахме немска кола. Определено съм за японската, усеща се разликата.
Мога да споделя и подробности..

Общи условия

Активация на акаунт