Майчинство и следване

  • 2 048
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако искаш сама да си гледаш детето, а не да го оставиш на някоя от бабите- определено ще ти е трудно. Детето си е 24-часов ангажимент.
Относно шоколада- не знам къде го чу, но не е вярно. Много бременни налитат на шоколад. В Майчин дом лежах с момиче във втория месец, което всеки ден изяждаше по 3 и проблема беше само, че вече беше качила няколко кила. Пак там на мен ми го препоръчаха като средство против контракции (заради съдържанието на магнезий).

# 16
  • Мнения: 1 187
Само желание е нужно според мен. Невъзможни неща в този живот няма! Аз родих първото си детенце когато бях във 2 курс. Ходих на лекции до края на 9 месец, след което няколко дни след като родих започнах да си вземам изпитите. Сега съм 5-ти курс (почти Wink) и чакам второ детенце... Смятам, че това ще те мотивира. Не е лесно, но е забавно, няма много време за скука Laughing

# 17
Desssy, и аз мисля че можеш да съчетаеш двете неща при добро желание!Аз ходих до последно на лекции - даже предния ден преди да родя бях на лекции Grinning  Grinning  Grinning Някои колеги се бъзикаха, че ще родя в университета Grinning
Иначе откакто съм родила не съм ходила, защото кърмя детето често. Сега смятам да се явя на изпитите като оставя изцедена кърма на бебо...
Така че горе главата и смело напред!
Като видиш малкото ангелче и ти порастват крилца People Angel

Общи условия

Активация на акаунт