Има ли бъдещи мами от Ловеч

  • 12 565
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 226
bidapet аз пропуснах ранния БХС.Ще направя следващия, но понеже гинеколога ми е в Плевен, ще отида при него, а после в Генетиката ти вземат кръв и я изпращат на София.Не мога да вися по болници.Изнервям се.Затова прибягвам до този вариант.На ЖК не ходя, защото нали ти казах, единственото което направи д-ра в Ловеч е да ми разкаже, как ще абортирам, като си пия хапчетата.Нито ме е мерил или теглил, нито нищо. Hug

# 76
  • Мнения: 315
Здравейте ловешки мами! Отдавна не съм писала, много ми е мъчно, за Руми, но се надявам тя да не се е отчаяла и да продължава с опитите за бебче.
Аз откакто забременях, все нещо ме боли. Спомням си, че с първата бременност нямах чак толкова проблеми. Сигурно защото бях само на 20...Единсвения ми проблем тогава бе, че ми беше скучно в къщи и будех моя мъж нощем да си приказваме и да ми прави компания Shocked
Сега ме боли под дясното ребро. Не постоянно, а от време навреме като спазми. Предполагам, че  е жлъчка. Като си представя, че имам още 5 месеца...
Но не искам само да ви се оплаквам.  bouquet

# 77
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, как сте? Времето започва да се оправя, това много ме радва, вече съм си извадила пролетните дрешки. Вие добре ли сте? Защо не вземем да се срещнем този уикенд, ако и Лора е свободна? Помислете, времето ще е много хубаво. Пишете. Приятен ден! Peace

# 78
  • Мнения: 315
Здравейте. Предполагам, че утре ще съм си в Ловеч. Ако искате пишете да се видим, но мога сутринта до 11 ч или следобяд след 2 часа.
Надявам се, че сте добре. При мен няма нищо ново за сега.  bouquet

# 79
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен. Лора, оказа се, че утре аз пък няма да съм тук, ще ходим на Плевен по магазини, че нямам обувки, а пък и лек ремонт предстои да правим, та ще трябва да понакупим това-онова. В неделя съм си тук, не знам вие как сте. Стела нещо се позагуби. Всичко наред ли е? Надявам се да сте добре. Приятен ден!

# 80
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте. Тук май вече никой не пише. Как сте, мами? Идват най-хубавите пролетни празници, пожелавам ви слънчево настроение и много приятни емоции.
Вие как сте? Някоя от вас ходи ли на ФМ или някакво друго изследване? Знаете ли вече пола на бебето? Аз съм на фетална на 9-ти май, нямам вече търпение.
Къде ще бъдете по празниците? Много почивни дни, много нещо! Като си помисля  само по кокло пъти на ден трябва да се яде! Ужас! Ние ще си направим една екскурзийка и после малко ремонтец в детската стая.
Стела, Лора, дано всичко да е наред, пишете от време на време по някой ред.
Чао, дами. Приятна Цветница, може пък и да се видим в навалицата!

# 81
  • Мнения: 1 226
bidapet а, за сега съм добре.Ще имаме момиченце.На фетална не съм ходила, нито пък на скрининг, защото реших направо амниоцинтеза да направя.Сега чакам резултатите и много ме е страх.Сънувам кошмари и така.
Весели празници и от мен. Hug

# 82
  • Lovech
  • Мнения: 28
Стелла, честито!  stork-girl И аз искам! Ама и момченце да е, пак е добре, даже си мисля ,че е момче, ичач някакво вътрешно усещане. Аз ще разбера пола на 9-ти май. Нямам търпение вече. Днес добре се поразходих, сега съм уморена и седя пред компютъра, докато някой не ме е изгонил. Купих си цвете и гювеч от Цветница, туника и пола с ластик от изложението, въобще, много съм доволна. Хайде, лека вечер!

# 83
  • Мнения: 315
Аз съм добре  Grinning. В събота ходихме до Плевен, купих си летен панталон за бременни, че тумбачето ми е бая голямо и едни обувчици без пета естествена кожа, защото краката вече започнаха да ми се подуват. Естествено и за малката госпожичка купих обувки и модерна дамска чанта. От панаира в Ловеч си купих само един чук за пържолки. Аз още не си знам пола на детенцето. ОТ продавалника си купих една бебешка люлка - кошче, защото знам, че е много удобно в първите месеци бебето да се люле, отколкото да се държи на ръце, когато има колики - това от личен опит. Люлката е нова, неупотребявана и е разглобена. Има си всичко - балдахин, бельо и т.н. Много е сладка.
Мами, вие какво легло мислите да си купувате за бебчетата - сгъваемо или дървено?Аз съм се насочила към сгъваемите легла на Чиполино - може да се местят по стаите и да се взимат на път, ако се наложи (пък ние нали всяка събота  и неделя сме на Плевен) newsm78
Пишете, ние ловешките мами сме май най-неактивните във нашата темичка   bouquet

# 84
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ехо, здрасти. Аз сега сколасах да се доредя до компютъра, в службата компютъра с интернет не работи, а в къщи има други желаещи преди мен, а и докатя простирам и мия чиниите, не ми остава време.
Така, за леглото, аз няма да си купувам, защото имам от първото дете, то даже не е е наше, но си е у нас. От обикновените дървени детски легла с решетка, а иначе си имам и кошарка, но тя ще ми трябва по-нататък.
Количка също не мисля да купувам, въпреки че моята малко е поизбеляла и ми се иска да я претапицирам, но в Ловеч май няма къде. Ако се сетите къде може да претапицирват колички, пишете, ще ви бъда благодарна. Ако не успея да е подновя, в краен случай ще купим нова. Столче за кола нямаме, и ще трябва да се купува, защото ние по принцип много пътуваме и не мисля, че заради бебето ще се спрем.
Лора, горе-долу познавам Плевен, така че, били ми обяснила къде точно се  намират складовете, там, където продават на едро. Днес ми казаха, че там иам специални складове за бебешки неща и всичко - дрехи, колички, козметика, от там са зареждало по магазините, и цените били доста по-ниски. Или ако ги намериш, като ходиш често, пиши какво има. Предварително ти благодаря.
Засега от мен лека нощ.

# 85
  • Мнения: 315
Складовете в Плевен се намират в индустриалната зона на града, а тя е като минеш зад жп линиите на жп гарата от другата страна. С кола се минава по пътя за Опанец или Буковлък - там където е кръговото на Плевен при магазин м.Бриколаж се минава покрай магазина  и се тръгва посока заводите - почти всички заводи на Плевен са там. Там има страшно много складове ,но иначе конкретен склад за бебешки неща незнам. Намерих някакъв адрес в интернет -
Плевен
Магазини “Бебе”
Автогара Север, склад 4
тел. 064/82 64 82

Автогарата север е точно като минеш през подлеза на жп Гарата от другата страна на жп линиите.
Ще поразпитам приятелки и ако разбера нещо повече - ще пиша.

# 86
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, мами. Днес е Велики четвъртък, пожелавам Ви да боядисате най-хубавите и шарени яйца! Весели празници от мен, аз известно време няма да пиша ,защото изчезвам на екскурзия в Родопите и ще се върна чак на 2-ри май.

# 87
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, аз се прибрах снощи късно. Като гледам, толкова много сте изписали, че едвам ви прочетох! newsm62
Как сте, как изкарахте Великден и многото почивни дни, които вече свършват?
Аз си починах, попътувах, много съм доволна, в четвъртък ще ходя на Фв София и после ще ви пиша, за да ви кажа какво ще е бебенцето. В къщи детето иска братче, таткото - дъщеря, та ще видим кой ще е доволен накрая.
Чакам да прочета какво правите и дали всичко е наред п ри вас.
Лека нощ!

# 88
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мили ловешки мами и бъдещи такива,
Някоя от вас, ходи ли вечерно време на Парти Фест-а?
Интересува ме, лудница ли е и дали нашия 4г. и половина син ще издържи на шумотевицата.
Twisted sister ме привличат...

Благодаря ви от сега   bouquet, на всички, които се отзовете.

# 89
  • Мнения: 1 226
Здравей слънце.Аз и беба сме добре.Дебелеем. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт