Има ли бъдещи мами от Ловеч

  • 12 583
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте. Стела, радвам се, че сте добре. Ние пък от вчера вече знаем, че сме момче Grinning Grinning
Аз лично много се радвам, всичко с бебчо е наред. Стела, ти реши ли вече къде ще раждаш и какво измисли по въпроса със замразените клетки?
Шани, ние ходихме две вечери, има много малки деца, освен това има изнесени екрани по-встрани, така че можеш да застанеш не точно под усилвателите, а малко по-накрая, и пак ще виждаш, а също и като се измори детето, навсякъде е пълно с шатри с кебапчета и бира, така че можете да седнете, да хапнте и да си починете. Мисля, че няма да има проблем за детето, концертите свършват към 22.15-22.30 часа най-късно. Заповядай.

# 91
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, ние ходихме две вечери, има много малки деца, освен това има изнесени екрани по-встрани, така че можеш да застанеш не точно под усилвателите, а малко по-накрая, и пак ще виждаш, а също и като се измори детето, навсякъде е пълно с шатри с кебапчета и бира, така че можете да седнете, да хапнте и да си починете. Мисля, че няма да има проблем за детето, концертите свършват към 22.15-22.30 часа най-късно. Заповядай.

оооооо, bidapet - много си гостоприемна  Heart Eyes. Благодаря ти  Hug  bouquet
Последно Туистед в събота ли ще пеят или в неделя?

# 92
  • Lovech
  • Мнения: 28
В събота, в неделя са W.A.S.P

# 93
  • Мнения: 315
Здравейте мами. Не съм писала скоро, нямах много настроение. Разболях се точно на Разпети петък преди Великден и вече две седмици кашлям. Имах и температура, пих Оспамокс и все още пия сиропа на доктор Тайс за кашлица... За феталната - ще ходя на 19ти май  на Плевен да си направя, а на София все още се чудя - дали да отида към 30 седмица пак? newsm78
Като чели не ми се ходи до София..
Поздравявам ви, че вече си знаете пола на бебетата, аз на мойто още не го знам. Знам само, че расте малко по-големичко - в началото на 19 седмица беше 350 гр , според изчисленията на доктора.
На концертите не съм ходила, но семейството ходи веднъж. Не ми се искаше да се бутам в навалицата.

# 94
  • Lovech
  • Мнения: 28
Привет от мен. От днес вече съм на работа, отпуската свърши, но съм доволна, че успях и да се разходя, и да си почина, и да направим запланувания ремонт в къщи.
Добре съм, бебчо все по-силно рита, особено вечер. Вие как сте?
Лора, къде в Плевен ще ходиш на фетална? Честно казано, аз май не съм чувала къде може да се прави там, иначе може би и аз щях да отида в Плевен. Като минеш, пиши дали си доволна, колко струва и координати на болницата или клиниката, моля.
Стела, вие с госпожицата как сте?
Вие ще ходите ли на море? Аз очаквам да взема карта за една наша почивна станция и края на юни да вървя, но ще имам яснота по въпроса следващата седмица.
Това е засега, поздрави на всички мами и бебета и пишете!

# 95
  • Мнения: 315
Привет от мен. От днес вече съм на работа, отпуската свърши, но съм доволна, че успях и да се разходя, и да си почина, и да направим запланувания ремонт в къщи.
Добре съм, бебчо все по-силно рита, особено вечер. Вие как сте?
Лора, къде в Плевен ще ходиш на фетална? Честно казано, аз май не съм чувала къде може да се прави там, иначе може би и аз щях да отида в Плевен. Като минеш, пиши дали си доволна, колко струва и координати на болницата или клиниката, моля.
Стела, вие с госпожицата как сте?
Вие ще ходите ли на море? Аз очаквам да взема карта за една наша почивна станция и края на юни да вървя, но ще имам яснота по въпроса следващата седмица.
Това е засега, поздрави на всички мами и бебета и пишете!
bidapet ще ходиш ли на плаж? Аз много се чудя дали да ходя на море newsm78
Ще ходя в клиниката за репрудуктивна медицина при доктор Бързашки. Колежката ми вече ходи при него и ше си има момиченце. Също и миналата година друга колежка си е правила при него феталната. Мисля, че е 80 лв. Също ти дават диск със запис и снимки.
http://www.ivfpleven.com - това им е сайта, има телефори за контакт и ценоразпис

# 96
  • Lovech
  • Мнения: 28
Със сигурност ще ходя на плаж, плуването е полезно за нас. Скоро четох в една книга за бременни, че е много полезно да се гази във водата, за да може вълните да масажират глезените ти, така че, в никакъв случай няма да се откажа. Според мен просто трябва повече пазене от слънцето, но ние и без това ходим на плаж рано сутрин и после чак след 16 часа.
Лора, благодаря ти за инфото за Плевен, аз където ходих в София, също беше 80 лева, но техниката беше много хубава, дано и в Плевен да е така, ще пишеш, като отидеш и видиш.
Айде, лек и приятен ден, аз вече си направих една дълга разходка и сега кибича в службата пред компютъра.

# 97
  • Мнения: 1 226
Аз ходя от години в тази клиника.И не мисля да спирам.Само, че при д-р Емин. Техниката е много добра.Приятен ден момичета.

# 98
Здравейте, ловешки мами! Много ви се зарадвах като видях темичката. Преди три месеца напуснах редиците на бъдещите и се влях в редиците на младите мами. Ловчалийка съм, но се омъжих в Плевен, макар,че пред последния месец повече бях в Ловеч. Много се зарадвах като видях колко бебета има в града. Дано тенденцията се запази и града малко да живне, защото ми е много мъчно като виждам пустите улици след 5 часа. Желая ви леко бременеене и едни страхотни бебоци, които много да ви радват!  newsm10

# 99
  • Lovech
  • Мнения: 28
Hrizantiа, много ти благодаря от името на всички бъдещи ловешки мами. Винаги, когато имаш време и желание, можеш да ни навестяваш.

# 100
  • Мнения: 315
Здравейте, ловешки мами! Много ви се зарадвах като видях темичката. Преди три месеца напуснах редиците на бъдещите и се влях в редиците на младите мами. Ловчалийка съм, но се омъжих в Плевен, макар,че пред последния месец повече бях в Ловеч. Много се зарадвах като видях колко бебета има в града. Дано тенденцията се запази и града малко да живне, защото ми е много мъчно като виждам пустите улици след 5 часа. Желая ви леко бременеене и едни страхотни бебоци, които много да ви радват!  newsm10
Здравей  hrizantia, аз пък съм плевенчанка, но съм омъжена в Ловеч и то от доста години Grinning. Разбира се, ходя си често на Плевен, детето ми ходи на плуване там през почивните дни, майка ми живее там, имам и много приятели и роднини. До преди година работех  в БТК Плевен, но ми писна да пътувам...
Момичета, ужасно ми се пудуват краката, направо се плаша като се погледна. През деня съм повече седнала пред компютъра и нямам възможност да се движа. Незнам какво да ги правя - вечер ги вдигам на високо, но на другия ден се повтаря същото. Нападнала ме  е алергията след един грип,който изкарах наскоро и сега по цял ден кашлям, ужас някакъв. Понякога си мисля да си взема болничен, но като си помисля да се затворя в къщи, не мога. Rolling Eyes

# 101
Това с отоците е голям кошмар. Аз бях така от 5-я месец та до края  Confused. Работех по 12ч пред компютъра. Едва ли има нещо, което да ме е карало да се чувствам по- зле. Последния месец бях на новфилин за това, но аз имах проблем и с кръвното. Дано всичко премине и да не те мъчат до края.  Praynig

# 102
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ехооооооооо, привет. Къде сте всички? То не че сме много, ама пък и никой не пише.
Добре ли сте? Наред ли е всичко?
При нас всичко е ок, плануваме ходене на море в края на юни за 10-ина дни, а иначе нямам търпение да дойде 1-ви юни, та да отворят басейните, че така ми се плуваааааааа!
  grinning039
Лора, вие измислихте ли вече име на бебето? И знаете ли какво ще е?
Аз още се колебая за името, всеки от семейството /визирам мъж и батко/ има различно мнение по въпроса как да се казва бебчо. Та накрая ще видим какво ще измислим, май нещата вече са конкретизират до 2 имена.
Вие ще се подвизавате ли по морето?
Аз да ви се похваля, вече купих първата дрешка за бебо, едно много сладко боди с Мечо Пух. Не смея още много да пазарувам, още повече че имам и много дрехи от баткото, та ще трябва през лятната отпуска да се разровя, и тогава ще докупувам. Трябва и за количката да реша, моята е много удобна, здрава е, но е леко избеляла и не мога да намеря къде да я претапицирам, та май ще трябва нова, но засега това ще чака до септември.
Хайде стига вече, че стана много дълго.
Чакам с нетърпение да разбера как сте.
Поздрави и чао. Peace

# 103
  • Мнения: 315
Здравейте,
аз бях в болницата,заради отоците. Сега си стоя в къщи и работя от тук - разбрахме се с шефа да ходя отвреме навреме на работа само за по-няколко часа. Повече полежавам и така...
Бебето ми е момче. Още не сме се спрели окончателно на име. Имаме впредвид едно две имена, с буквичката "С". Аз вече купих много неща за бебо, от каката почти нищо не съм запазила - все пак разликата им е много голяма. Има и още много неща да се купуват, но предполагам че двете баби ще помогнат в пазаруването.Не искам да оставям покупките за септември, защото тогава и за каката ще трябват много неща - все пак това е периода за новата учебна година, а тя ще е в 7ми клас и ще трябва, и на уроци да ходи.
До морето тази година няма да ходя - с тези отоци в жегата ще стоя повече в къщи на климатик. Може да отидем на чифлика и шипково. В басейна няма да влизам - все пак доста хора влизат там, а сега не искам да си докарам някое замърсяване.Също се използват и доста силни химични препарати за почистване...Ще стоя под чадъра  grinning039 и ще се си мокря краката и тялото, без да влизам в басейна  bath1

# 104
  • Мнения: 2 762
Здравейте   bouquet
Я да се включа и аз, че нещо нашия град изостава.
Казвам се Стела и съм бъдеща мама с термин 07.07 , първа бременност, 26 год.
Много се зарадвах, като изнамерих тема и от нашия град, ама като гледам сме 2-3 мами,
а колко много бременни и мами с колички има по улиците.... Sunglasses
Дано сте добре всички и до скоро   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт