Има ли бъдещи мами от Ловеч

  • 12 597
  • 292
  •   1
Отговори
# 105
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, добре дошла на simpatiuh4e желая ти безпроблемна бременност до края. Ние тук сме все за септември и октомври, така че, живот и здраве, ти ще си първа. Напиши нещо повече за себе си, ако искаш, ще се радваме да се опознаем. Работиш ли, всъщност вече би трябвало да си в болнични, или? Аз имам голямо дете, бъдещият батко, който също е роден през юли, ама е раче.
При мен всичко е наред, чакам с нетърпение да вървя на море.
Поздрави и целувки на всички.
simpatiuh4e , а ти знаеш ли какво ще  е бебето?

# 106
  • Мнения: 2 765
Здравейте, да знам отдавна какво е бебчето- момиченце е за сега  Laughing Като излезе ще видим със сигурност защото много грешат, макар че и на 3Д ходих и едва ли ще има грешка newsm78.....
Аз излязох болнични в пети месец и много съжалявам, че не го направих по- рано- чудесно е да си свободна и да се подготвяш за бебо на спокойствие. Иначе съм електроинженер и работя като такъв във великото Спарки ( Елпром)  Crazy
Мисля да си раждам тук в Ловеч и да не плащам на лекар, ами при който се падна- дано всичко мине нормално въпреки лошата слава на докитата тук. След няколко дена влизам в деветия месец и като ми е първа бременност и малко съм се спекла, че момента наближава, ама и това ще мине  Whistling
Приятен ден на всички  Hug

# 107
  • Lovech
  • Мнения: 28
Привет. Стела, не се притеснявай, аз също родих първото си дете без уговорка с никой лекар, просто си бяха тези, които са на смяна, всичко мина нормално. Ако има нещо да се случва, никой не може да ти помогне, така че, молим се всичко да е наред, и стискаме палци да мине нормално.
Момичета, аз в събота и неделя отивам в София на изложението Бебе експо, ще си търсим количка и столче за кола, но не знам дали  ще купуваме, или само с цел проучване. Аз лично започнах с някои дребни покупки, но мисля, че за другите е още рано, пък и не знам дали бабите и дядовците няма да изявят желания да купят по нещо по-едро. Та може би само ще гледаме, а ще купуваме чак септември.
Абе, вие къде се загубихте? Лора, ти в къщи имаш ли компютър? Пиши как си. Стелче, а ти къде изчезна? Реши ли вече къде ще раждаш? /това е за Stellla/
Това е от мен, пазете се и си почивайте, в главите само положителни и оптимистични мисли, и ще се справим! лек ден!

# 108
  • Мнения: 1 226
Тук съм слунце. Дебелея си. Бебка е добре. И а змисля да скокна до София. Кога точно е това нещо?
За раждането - за сега 6те е в Плевен, но още  не съм проучила нещата напълно. Hug

Стела добре дошла.  bouquet

# 109
  • Lovech
  • Мнения: 28
Стелче, изложението е от 5 до 8 юни в зала Универсиада, работното време май доколкото четох някъде е от 10 до 20 часа. Повече подробности не знам, дано да съм ти от полза.
Лека нощ!

# 110
  • Мнения: 1 226
Мерси мило. Аз6те ходя в петък. Лека и от мен. Hug

# 111
  • Мнения: 2 765
Мерси за посрещането момичета  bouquet
В нашата отчетна, момичетата от София си говорят за това Експо и казаха, че миналата година е било точно като изложение, тоест без продажба и не е имало нищо интересно.
Всичко най- хубаво ви желая  Hug

# 112
  • Lovech
  • Мнения: 28
Добро утро, мами. Как спахте в тази буря? Laughing
Аз като гледах прогнозата за времето в следващите няколко дни, много сериозно се замислих на каква разходкя ще ходя в събота е неделя. Бяхме планували София и Пловдив, но ако все така вали, май само до Софията ще стигна.
Дано поне за морето се оправи!!!!!!!
Я кажете, мисля преди морето да отида в Плевен на ехограф, за да съм спокойна. Досега ходих все при Божинова, но като гледам, много го хвалят този Бързашки. И Стела, и Лора сте ходили при него, как е? Колко струва прегледа?
Благодаря ви предварително! Приятен ден. Hug

# 113
  • Мнения: 2 765
Здравейте  Hug Аз спах идеално защото стана хладно, а мен жегата много ме мъчи на тоя етап Crossing Arms
Как ви завиждам, че можете да идете на море  Tired
Лек ден на всички   bouquet

# 114
  • Мнения: 1 080
Охооооооооо
Аз не съм ли се турила в кюпа още    Blush Blush Blush

Мацки, родена съм в Ловеч, ама не живея там, обаче посещавам редовно
Сега лятото ще ходя пак - може да дръннем по едно кафе    Party Party Party

Ей последния път като си ходих нещата бяха значително по-добре от минали години, когато по улиците нямаше жив човек, по центъра нямаше грам заведение или пък магазин
Последния път беше много оживено, дано да е така и за в бъдеще
Много ще се радвам, ако се понапълни с бебета, красиви майки и млади хора нашия красив град          Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 1 226
stefinka добре дошла   bouquet

bidapet аз ходя в Плевен но при д-р Емин в ин-витро центъра. Бързашки също преглежда и там, освен в Авис медика.Но мисля че узи-то е по-добро в центъра.А лекарите и двамата са добри. На мен ми вземат по 28лв. за преглед. Hug
И виж това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299709.280

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 19:12 от stelllla

# 116
  • Мнения: 315
Ей, тук имало нови попълнения, добре дошли simpatiuh4e и stefinka!
bidapet имам компютър в къщи (то друг вариант няма, за да работя от вкъщи, както сега правя Rolling Eyes).
Вчера в нашия завод имаше интервю за заместник на мойто място. Дано шефа да избере разбран човек, че да не ми къса нервите после...
Аз на изложението в София няма да ходя - купих си вече сгъваема кошарка на Чиполино, кошче за бебо , количка ще ми подари една приятелка, остава само столче за кола, но не бързам, че и него може да ми дадат.
Купих някои боденца, много сладки и пухкави, ватирани пеленки за завиване. Като гледам още колко неща трябват ooooh! , ще е малко по-малко, до края...
Последния път в инвитро центъра ми взеха 30 лв за прегледа - доктора ми прави фетална морфология, може би заради това.

# 117
  • Мнения: 1 226
Лора пак тънко си минала. На мен за феталната плюс запис на диск ми взеха 80лв. Приятна вечер, мила  Wink

# 118
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте! Да кажа само, че си запазих час при Бързашки за 16-ти, просто искам да отида преди морето за собствено успокоение.
Стелче, кажи какво има по София, че аз след работа тръгвам. Довечера ще чета, ако нещо си писала, брат ми има компютър и нет. Аз мисля да посетя изложението и Джъмбо, също и Метро, че преди две седмици си купих една пола с ластик и вече не я събличам, много е удобна, та сега ще си взема и къси гащи, за моренцетоооооооо!
Надявам се всички да сте добре, аз ще пиша, като се върна в неделя!

# 119
  • Мнения: 1 226
 bidapet   мъж ми тръгна много рано, и не ми се ставаше.Времето също ме спря.Но в моята тема - септемврийската, момичетата не са очаровани.10 щанда някъде са, със нищо интересно. А до Джъмбо съм планирала ходене, но малко по-нататък, защото сега мойчкия искаше да се отърве, да не идва с мен.Та ще го изчакам да е по-свободен и ще щурмувам магазина.
Приятно изкарване в София.И остава ти да разказваш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт