Ще се бъгне ли сайтът за детските градини?

  • 11 849
  • 316
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 990
Стига  стия хакери бе хора...няма никви хакери... Tired
Пичът в студиото твърдеше. че можел да покаже разпечатки от логовете. И да докаже, че 90% били "хакерски атаки".

Пичът да ходи да се гръмне.Не сме журналистчета всички и не гоним гръмки заглавия.Някои са технически грамотни повече от пича в студиото  Laughing

# 241
  • София
  • Мнения: 2 384
Естествено, че другите им са виновни. Сайтът име толкова некадърно направен, че и да са искали е нямало по-накъде. Пък  и през миналите дни и тази сутрин в 8, 8:30 пак неработеше. Е как ще работи като не е наред??????????
asti, сега ще ти обясная как:
Ами някой места са предварително запазени. Например ние в 13: 30  в една детска градина сме под номер 205,  а на същата 5 мин по-късно на справката показва, че кандидатурите са 199.
А да не говорим, че който познава някой там, където ще се решават нещата, пак си ги има връзките
Аз нямам идея, при положение, че в Младост някои ясли нямат изобщо обявени свободни места, а други само по 6-10, как като съм номер шеисет и някой изобщо ще ми вземет детето някъде.
Абе б... ...ма....та Идиотщина, като всяка българска работа  #Cussing out

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
С-мата е тествана за 5000 човека, до 3 сек връща отговор, при 15000 регистрирани деца естествено че ще се срине, защото това значи, че поне 30000 човека са цъкали точно в 9 часа, защото поне 2ма на дете опитват, ако не и повече... Къде са 5 000 къде са 30 000..
А хакерите са им хората от едно ИП, да ама това са всички които са зад ИП-то на провайдера...

# 243
  • Мнения: 9 913
Обадих се на директорката тъй като и при нея имам молба-тя ми потвърди ,че съм под 49 номер-влизайки в системата.

а как имаш молба при директорката, оставила си хартиена молба ли? И послре директорката е влязла с твоите данни да провери?

# 244
  • Мнения: 5 370


Пичът да ходи да се гръмне.Не сме журналистчета всички и не гоним гръмки заглавия.Някои са технически грамотни повече от пича в студиото  Laughing
Не, Пени, той е този, който си мисли, че другите ПАСАТ трева. Ама не би.
И това обяснение за "много атаки от един АЙПи адрес"....е смешно. Mr. Green

# 245
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е не мислите ли че е срамота детето ви да се гледа за 40 лв на месец.

Съвсем не това е темата.

Аз предлагам от другия месец да въведат интернет банкиране за пенсионерите, че да се стопят опашките пред пощите.  Crazy

# 246
  • София
  • Мнения: 2 384
Да бе, за 2 часа връща отговор ....

# 247
  • Мнения: 9 990
Обадих се на директорката тъй като и при нея имам молба-тя ми потвърди ,че съм под 49 номер-влизайки в системата.

а как имаш молба при директорката, оставила си хартиена молба ли? И послре директорката е влязла с твоите данни да провери?

Има си нова бланка-разпечатват ти на място-попъкваш-молба на хартиен носител с данни-имена,егн,парола и класиране на желанията на градините.При възможност самата директорка подава.Ако тя вкара втори път обаче данните какво се случва?

# 248
  • Мнения: 9 990


Пичът да ходи да се гръмне.Не сме журналистчета всички и не гоним гръмки заглавия.Някои са технически грамотни повече от пича в студиото  Laughing
Не, Пени, той е този, който си мисли, че другите ПАСАТ трева. Ама не би.
И това обяснение за "много атаки от един АЙПи адрес"....е смешно. Mr. Green

Ако не беше толкоз жалко, щеше вЕрно да е смешно, мамка му.Айде, кой успял-успял...Най-се дразня, че говорех от самото начало точно за това, но ме резнаха съфорумките като черногледа патка, която само всява смут и параноя.Мдаааа, ма аз психически бях подготвена.Още през нощта видяхме, че тъпия сайт е  на лотус и двата интелски сървъра са...бляк...

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз си направих скриншот с класиранията, до сега не са ми сменили номерата никъде..

# 250
  • Мнения: 9 913
Обадих се на директорката тъй като и при нея имам молба-тя ми потвърди ,че съм под 49 номер-влизайки в системата.

а как имаш молба при директорката, оставила си хартиена молба ли? И послре директорката е влязла с твоите данни да провери?

Има си нова бланка-разпечатват ти на място-попъкваш-молба на хартиен носител с данни-имена,егн,парола и класиране на желанията на градините.При възможност самата директорка подава.Ако тя вкара втори път обаче данните какво се случва?
не би трябвало тя да може да ги вкара втори път, но това също е нещо, което никой не каза със сигурност. Имаше и във форума майки, дублирали регистрацията на децата си.

# 251
  • Мнения: 9 990
Да, И това е проблем на сайта/т.е лично на разработчиците/Дублирането.

# 252
  • Мнения: 5 370
Аз си направих скриншот с класиранията, до сега не са ми сменили номерата никъде..
Ей, това щях да го забравя. Добре, че ми напомни. ooooh!

# 253
  • Мнения: 9 990
е как забравяш бре-снимай бърже-аз имам няколко даже Party

# 254
  • София
  • Мнения: 2 100
аз се регистрирах и кандидатствах към 10.30, но нямам още върнат отговор #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт