Колко време след + тест = посещение при гинеколог?

  • 6 794
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ами аз отидох на 4 дни закъснение и доктора не видя плоден сак,но ми направи тест и беше положителен Heart Eyes
Сутринта и аз бях си направила тест, но нямах търпение да посетя гинеколога Grinning
После ми каза да отида след 10 дни да видим сак4ето Grinning

# 16
  • Мнения: 3 157
ами аз отидох на 4 дни закъснение и доктора не видя плоден сак,но ми направи тест и беше положителен Heart Eyes
Сутринта и аз бях си направила тест, но нямах търпение да посетя гинеколога Grinning
После ми каза да отида след 10 дни да видим сак4ето Grinning



И аз така-отидох няколко дни след закъснението и 3положителни теста,но не се видя плодно сакче и след 10дни ходих пак.

# 17
  • Мнения: 371
Аз отидох след 10ина дни закъснение Peace

# 18
  • Мнения: 11 004
Направих си тест 18 дена след закъснението и в същия ден отидох на гинеколог. Бях в 7 г.с.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 766
Аз се бях запътила на гинеколог в 8ма, но пропуснах 2 часа, в крайна сметка в 10та бях на преглед.

# 20
  • Мнения: 27 524
Аз отидох веднага след теста и закъснението. Да се установи, че няма извънматочна, а след това за пулс и останалото - към 7-ма г.с. 

# 21
  • София
  • Мнения: 672
тест си направих на 10-тия ден след закъснението, но отидох в 6 г.с. - нарочно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 61
Смятам, че в 7-8ма г.с. е оптималния вариант (тогава може да се установи и наличието на сърдечна дейност). Аз също отидох тогава.

# 23
# 24
  • Мнения: 95
Аз отидох в 4г.с. и лекарката ми каза че рядко се вижда с нормален видеозон иначе с вагинален се виждало.Интересното беше,че ми каза,ако бременността била желана се виждало по-рано,а ако не се криело  Grinning незнам колко е вярно

# 25
  • Мнения: 770
Аз отидох в 4 г.с. 4 дни след като видях  EFP

# 26
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
тест си направих на 10-тия ден след закъснението, но отидох в 6 г.с. - нарочно Simple Smile
И аз така. Отидох не на гинеколог, а на ехограф, за да установи бременността. При личната се регистрирах чак след един месец може би и тя си ми следеше всичко.

# 27
  • Мнения: 1 897
Веднага отидох, още на другия ден.
Имах 3 дни закъснение и 3 положителни теста.
Както е писала Блонди-важно е да се установи дали бременността не е извънматочна, дори да не може толкова рано да се види дали има плоден сак и да се установи пулс.

# 28
  • Мнения: 4 451
Веднага след положителния тест отидох, но на ехографа гинеколога не видя нищо (и с двете бременности). Та го посетих отново като влязох във втори месец.

# 29
  • Мнения: 693
След положителния тест веднага на селдващия ден си направих кръвен тест и после при гинеколог

Общи условия

Активация на акаунт