Въпрос до мамите родили със секцио?

  • 4 652
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 137
и аз не съм имала такъв проблем, а катетъра се учи да ми го слага една стажантка ooooh!много ме болеше даже колабирах от болка, след което се появи старшата сестра и ми го сложи неусетно.Дано скоро се оправиш Praynig

# 46
  • Мнения: 122
Не съм имала такъв проблем. Дано скоро се оправиш.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И двете ми дъщери са родени със секцио - не съм имала такъв проблем. Консултирай се с лекар Peace

# 48
  • Мнения: 135
аз бях цял месец като теб явно много са ни наранили при слагането на катетъра Sadоправих се но е голям зор Sick

# 49
  • Мнения: 689
Аз съм нямала такива оплаквания. Най-добре се консултирай с лекар, както са те посъветвали и другите мами.

# 50
  • Мнения: 1 215
Аз бях така, но само първите 10тина дена. Много ме болеше и както са описали момичетата, все едно цистита ми се обаждаше. А на мен даже приятелка ми слагаше катетъра и много внимаваше, така че незнам от какво е. Може би самият организъм се съпротивлява на катетъра като на чуждо тяло... newsm78
Изчакай още ден два, но ако не ти минава определено ще трябва да си направиш изследвания и да отидеш на лекар.

# 51
  • Мнения: 922
имах същите оплаквания,ходенето до тоалетна беше кошмар.Но за около 10 дни всичко премина.

Peace

# 52
  • Мнения: 1 371
Не ме болеше. Първият, вторият ден само имаше леко напрежение долу, но чак болка не съм имала. Но всичко си е индивидуално. За всеки случай питай лекар.

# 53
  • Мнения: 1 195

аз нямах такива оплаквания  Naughty
ако се притесняваш много се консултирай с лекар Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 520
Според мен осем дена са прекалено малко,аз усещах болка дори две седмици след операцията,не се притеснявай.Щом те боли само като ходиш до тоалетна,няма проблем,просто като са ти слагали катетъра някак ти е разранен пикочния канал,не се притеснявай скоро ще отмине и това Peace

# 55
  • Мнения: 82
Аз също имах такава болка след операцията,не е парене,ами болки ниско долу когато пишках,но отшумяха при мен по-бавно,но се махат,ако все пак се тревожиш отиди на лекар!

# 56
Момичета,не се съгласявайте да ви слагат катетър-настоявайте да ползвате памперс през първия ден и няма да имате подобни проблеми.

# 57
  • Мнения: 403
имах същите оплаквания,ходенето до тоалетна беше кошмар.Но за около 10 дни всичко премина.

Peace
И при мен беше така.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 590

аз нямах такива оплаквания  Naughty
ако се притесняваш много се консултирай с лекар Peace


 Peace

Момичета,не се съгласявайте да ви слагат катетър-настоявайте да ползвате памперс през първия ден и няма да имате подобни проблеми.

Никой не ме е питал дали искам  катетър.
А по време на самата операция? Тогава не може да си с памперс.

# 59
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И мен адски ме болеше като ходех по малка нужда 10-на дни. Моят гинеколог тогава ми каза , че е нормално. Peace

Общи условия

Активация на акаунт