прически пролет- лято 2008 г.

  • 14 425
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Да ,така не бих се направила никога hahaha

# 16
# 17
  • Мнения: 75
 Винаги съм била с къса коса и си мислех,че  на  дълга  стават много прически и сега какво?Имам дълга коса,а съм си направила едни къдрици само Laughing newsm78
А тея модни прически въобще не ми харесват #Crazy

# 18
И на мен не ми допадат тези прически, някакси са много неестествени и няма как да изглеждаш така във всекидневието си!
А колкотото до самата мода Simple Smile не е необходимо да си точно в крак с нея....важното е най-вече да се харесваш самият ти!!!

# 19
  • Испания
  • Мнения: 60
С тази прическа освен да спиш, какво друго можеш да правиш ?  Mr. Green


Да не виждаш. Не ти трябват очила.  Crazy Crazy Crazy

И на мен не ми харесват тия прически.  ooooh!


 Joy hahaha  прави сте  #Crazy

# 20
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Покажете някви други прически,ама такива,дето наистина могат да се носят Praynig

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, да и аз чакам снимки, че имам коса до дупето и от седмица се чудя как да се подстрижа, че много ми пречи.

# 22
  • Мнения: 2 414

Ето тази ми харесва. Grinning
Как мога да си я направя в домашни условия-с ролки ли? newsm78

# 23
  • Мнения: 4 292
На мен ми хареса само тази, въпреки, че няма да ми отива. Имам приятелка с такава прическа, много елегантно стои. Нейната коса е руса обаче.



# 24
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз не харесвам показаните прически  Crossing Arms
И защо във всички статии и списания за косата и прическите винаги подканват и агитират да се подстригват късо хората?! Ако хванете списание отпреди 10 години и отпреди 10 седмици и дни - все това пропагандират. ОСобено ако имат нещо общо с Капанов  #2gunfire А пък мъжете харесват 2 вида прически - дълга коса и коса на каре с по-дълги кичури около лицето...  И обемът винаги им действа обемиращо  Wink

# 25
С тази прическа освен да спиш, какво друго можеш да правиш ?  Mr. Green


прическата е супер ,страхотна е и не е сама за спане,мога да ви кажа ,4е сега е супер на мода това,както и прическата ,така  и цвета.

# 26

Ето тази ми харесва. Grinning
Как мога да си я направя в домашни условия-с ролки ли? newsm78
най-добре и най-трайно става с маша,или с тънка преса,ако знаеш как става...?

# 27
Да, да и аз чакам снимки, че имам коса до дупето и от седмица се чудя как да се подстрижа, че много ми пречи.
ако искаш промяна в момента най-модерно е карето,но нзм как ще се разделиш с толкова коса.

# 28
  • Мнения: 4 176
най-добре и най-трайно става с маша,или с тънка преса,ако знаеш как става...?
Но най-много изгаря и поврежда косата,по-добре с ролки или парцалчета,а после с лак.

# 29
  • Мнения: 15
а как изглежда прическа на каре?

Общи условия

Активация на акаунт