Орифлейм - тема за консултанти 6

  • 16 997
  • 364
  •   1
Отговори
# 75
На първата сраница би трябвало да има таблица, но нещо не са я качили като хората. Иначе офертата за 20лв важи само ако продуктите са от 3 и 4 стр на специалната оферта

# 76
  • Мнения: 1 035
http://bulgaria.secure.oriflame.com/oferta_cat02.pdf


при мен се получава Simple Smile
мн хубави неща и цените са добри....
само немога да разбера спиралата Уондърлаш ли е?

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Тя е!  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 452
интересува бе блестящото червило от каталога за февруари дали  е готино ?цената беше 6 и нещо доколкото си спомням
Благодаря !

# 79
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Мда, много хубава оферта  Peace

# 80
  • Мнения: 1 035

ухааааа,тъкмо ми свършва мойта  Party

# 81
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Възползвах се от офертата и получих, тя е кумулативна.  Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 1 642
А знаете ли дали наистина ще доставят поръчките от тази оферта в понеделник?
Дава ми дата на доставка 11.02, но нали поръчки в събота се получават във вторник?

# 83
  • у нас
  • Мнения: 5 732
А знаете ли дали наистина ще доставят поръчките от тази оферта в понеделник?
Дава ми дата на доставка 11.02, но нали поръчки в събота се получават във вторник?


зависи в колко часа си я пуснала. Но са ми казвали със сигурност във вторник, независимо какво пише на сайта.  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 642
А някой от вас пускал ли е поръчки през сайта от първия ден на каталога? Т.е. ако пусна поръчка за 3ти каталог между 10 и 11 часа в понеделник дали ще дойде във вторник или е сигурно, че ще има забавяне?

# 85
А някой от вас пускал ли е поръчки през сайта от първия ден на каталога? Т.е. ако пусна поръчка за 3ти каталог между 10 и 11 часа в понеделник дали ще дойде във вторник или е сигурно, че ще има забавяне?

Би трябвало да ти дойде на селдващия ден, да. Но са ми казвали, че няма 100% гаранция, когато става въпрос за първия ден от каталога  Naughty

# 86
  • Мнения: 1 035
дааааа.....супер е офертата. Party
и аз съм с 2 кремчета вече. Simple Smile
тъкмо навреме се появи таз оферта, за малко щях да се размина с 9% ниво ooooh!

# 87
  • Мнения: 2 323
А някой от вас пускал ли е поръчки през сайта от първия ден на каталога? Т.е. ако пусна поръчка за 3ти каталог между 10 и 11 часа в понеделник дали ще дойде във вторник или е сигурно, че ще има забавяне?

Не, на първо число винаги има забавяне, мисля в мейлите се отразява винаги това. В сряда може да си я вземеш

# 88
А някой от вас пускал ли е поръчки през сайта от първия ден на каталога? Т.е. ако пусна поръчка за 3ти каталог между 10 и 11 часа в понеделник дали ще дойде във вторник или е сигурно, че ще има забавяне?

Не, на първо число винаги има забавяне, мисля в мейлите се отразява винаги това. В сряда може да си я вземеш

Въpможно е да е така ... аз спрях да получавам mail-и ...  newsm78 newsm78

# 89
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз винаги, когато пускам поръчка в първия ден на каталога, рано сутринта, получавам колета на следващия ден. Не се сещам да съм имала закъснение  newsm78

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 22:05 от tani4ka79

Общи условия

Активация на акаунт