Орифлейм - тема за консултанти 6

  • 17 018
  • 364
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 414
Ейййй Сигничъра изчерпан... Ама то се очакваше  Mr. Green Поне нежната грижа още я дават като подрък .. То направо заради нея си поръчах 2 парфюма  Joy

# 91
  • Мнения: 59
В блясъка за лице Вижънс има ли доста цвят или е почти незабележим и за каква възраст е подходящ?Моля който го ползва да сподели как е в сравнение с фондютените...

# 92
  • Мнения: 3 782
Определено си има цвят, леко прасковее и има много приятен аромат. Позходящ е за момичета по-скоро.

# 93
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Когато си попълних заявката за специалната оферта за "Нежната грижа" ми даде out of stock.  Да не би да е изчерпана ?  Thinking

# 94
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Когато си попълних заявката за специалната оферта за "Нежната грижа" ми даде out of stock.  Да не би да е изчерпана ?  Thinking

щом ти дава така значи е свършила

# 95
  • Мнения: 1 035
Когато си попълних заявката за специалната оферта за "Нежната грижа" ми даде out of stock.  Да не би да е изчерпана ?  Thinking

щом ти дава така значи е свършила

мн кофти така....като не могат да се предвидят количествата.
на мен ми начислиха 5 кремчета..... явно съм уцелила прИмоцията,докато все още са били налични. Praynig

# 96
  • Мнения: 2 323
А някой от вас пускал ли е поръчки през сайта от първия ден на каталога? Т.е. ако пусна поръчка за 3ти каталог между 10 и 11 часа в понеделник дали ще дойде във вторник или е сигурно, че ще има забавяне?

Дина, може да си кликнала без да искаш на линка, за да спреш идването на мейлите. Заяви си пак, ако искаш.

Аз винаги, когато пускам поръчка в първия ден на каталога, рано сутринта, получавам колета на следващия ден. Не се сещам да съм имала закъснение  newsm78

Таничка, говорим за София, онлайн поръчките на първо и последно число, се забавят, заради много поръчки, които се обработват за страната. Получаваме ги след няколко дни. Ако е спешно - отиваме в офиса.  Peace

Относно нежната грижа, според мен ще има компенсация, ако не е запазена, като чакаща поръчка.

Не, на първо число винаги има забавяне, мисля в мейлите се отразява винаги това. В сряда може да си я вземеш

Въpможно е да е така ... аз спрях да получавам mail-и ...  newsm78 newsm78

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 18:25 от Aгата ®

# 97
  • Мнения: 2 323
Съжалявам, нещо обърках кой цитат на кой е и моите отговори са вътре в цитата....Четете вътре  Laughing

# 98
  • Мнения: 164
токущо си пуснах поръчката и ми начислиха две кремчета нежна грижа
понякога не ги начисляват  а понякога системата прави грешки трябва няколко пъти да се пробва

# 99
  • Мнения: 59
Чудя коя от двете спирали да си взема-500% обем или на Вижънс - някакви съвети?

# 100
  • Мнения: 1 035
аз съм най-доволна от Уондърлаш...
но от двете м/у които се колебаеш,предпочитам на Вижънс. Peace

# 101
  • Мнения: 3 743
Аз също ти препоръчвам на Вижън Peace.
От спиралите на Орифлейм най-много харесвам Уондърлаш, след това на Джордани и на Вижън.

# 102
  • Мнения: 59
Ами в този ред на мисли реших да си взема и двата вида-една черна и една синя-гледам обаче че има разлика в синьото м/у двете/на Вижън лилавее ли или е нещо между синьо и зелено newsm78-аз май търся синьозеленикавия ефект/,а 500% си е чисто синьо нали?

# 103
  • Мнения: 1 035
Ами в този ред на мисли реших да си взема и двата вида-една черна и една синя-гледам обаче че има разлика в синьото м/у двете/на Вижън лилавее ли или е нещо между синьо и зелено newsm78-аз май търся синьозеленикавия ефект/,а 500% си е чисто синьо нали?

аз имам синята на вижънс,но почти не си личи ,че е синя.... може би защото миглите са ми наситено черни.... незнам....може би самият цвят не е мн ярко син.
500% имам черна и немога да дам мнение за синия цвят.
 Peace успех.

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 12:19 от tedka*

# 104
  • Мнения: 250
Здравейте ! И аз да се присъединя към консултантите, макар и начинаещ. Simple Smile
Ще се радвам да използвам съветите ви. Успех и много продажби ви желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт