Пъпки по гърба ...

  • 40 323
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
и от ракията изчезнаха ли ти balloon newsm03

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Според мен пъпките на galiushana са други, от друг вид  Laughing нейните излизат от топлото... а пък мойте са на хормонална основа мей би  Crazy  Laughing

# 17
ми всеки казва че моите са от пубертета,но аз немисля така newsm78

# 18
  • Мнения: 6 618
Съвета за ексфолацията не е много удачен ,защото рискуваш да ги разнесеш.
Имах същия проблем и с  Акне Аут го разреших .

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Съвета за ексфолацията не е много удачен ,защото рискуваш да ги разнесеш.
Имах същия проблем и с  Акне Аут го разреших .
крема или лосиона? по колко пъти на ден? newsm78
аз по едно време се мажех с крема - ама ефект имаше , само докато се мажех ...като спрях - пак същата история....
иначе останах доволна - махнаха се гадните пъпки , но пък кожата ми стана супер грапава от лосиона...имате ли този проблем? newsm78

# 20
  • Мнения: 6 618
Съвета за ексфолацията не е много удачен ,защото рискуваш да ги разнесеш.
Имах същия проблем и с  Акне Аут го разреших .
крема или лосиона? по колко пъти на ден? newsm78
аз по едно време се мажех с крема - ама ефект имаше , само докато се мажех ...като спрях - пак същата история....
иначе останах доволна - махнаха се гадните пъпки , но пък кожата ми стана супер грапава от лосиона...имате ли този проблем? newsm78
И двете използвах по два пъти на ден .

# 21
от каде мога да си взема и аз и каква цена е? newsm78

# 22
  • Мнения: 10
принципно е най-добре да се консултираш с дерматолог или поне козметик. Вече има дерматолози и в някои салони (там, където аз ходя има, де) Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 618
от каде мога да си взема и аз и каква цена е? newsm78
В аптеките го има за точна цена не си спомням ,но не е скъпо.

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
от каде мога да си взема и аз и каква цена е? newsm78
лосиона е към 8 лв., а крема май беше по-евтин newsm78

# 25
  • Мнения: 64
абе хора,от кожа до кожа разлика огромна.аз пък имах пъпки по гърба и раменета,та почти до лактите.с какво ли не опитах,все едно с водичка се мажа,нищо не ми помогна.
НО (винаги го има),преди около 2 месеца чух за първи път за Балсам на др.Тайс NACHTKERZEN.На мен само това ми помогна,някъде за около месец.
Пожелавам успех на всички.

# 26
дано да намеря нещо ефективно,защото идва и ятото и ще трябва да хода навлечена ooooh! ooooh! ooooh!

# 27
  • Мнения: 4 447
Зинерит  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 390
Съвета за ексфолацията не е много удачен ,защото рискуваш да ги разнесеш.
Имах същия проблем и с  Акне Аут го разреших .
крема или лосиона? по колко пъти на ден? newsm78
аз по едно време се мажех с крема - ама ефект имаше , само докато се мажех ...като спрях - пак същата история....
иначе останах доволна - махнаха се гадните пъпки , но пък кожата ми стана супер грапава от лосиона...имате ли този проблем? newsm78
Да,ужасно грапава! Close
Ами аз го ползввам след епилация на краката. Мажа се след епилацията и вечерта, а на сутринта с някакъв лосион или крем с няколко капки бадемово масло

# 29
  • Мнения: 1 692
На мен лятото като съм с тен ми минават,но все пак искам да мога и есента или зимата пак да си облека нещо примерно с деколте лодка ..  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт