Какво мляко давате след годинка?

  • 4 956
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 360
Адаптирано давах-Нестле Джуниър Peace

# 61
  • Мнения: 119
Все още сме само на кърма. Предлагала съм й от всеки един от другите изброени видове млека без дори минимален успех. Категорично отказва.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Кисело мляко Peace

# 63
# 64
  • Бургас
  • Мнения: 10 360
АМ  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 368
Преди около месец спрях и вечерното кърмене и сега вечер за приспиване пие кисело мляко, а сутрин задължително АМ-Нестле Джуниър, много му харесва и направо трепери за него миличкия.А прясно мляко съм му давала в кремчета, грис и други закуски.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 640
Адаптирано давам и мисля ,че пряснота трябва да се дава по- рядко, пък и го има в следобедните кремове и картофеното пюре, така че е прекалено и вечер, по-добре адаптирано или кисело.

# 67
  • Мнения: 2 241
Все още първото и последното й хранене са на АМ, марката е според зависи. Не пие много, по 200 мл.  Но прясно и кисело използвам понякога като добавка към нещата, които й готвя.  Peace

# 68
  • Мнения: 4 447
И кисело и прясно давам, за това не гласувах... не може ли да има повече от един отговор...

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Давам адаптирано мляко Peace

# 70
  • Мнения: 983
Давам Нестле Джуниър. Кисело още не съм им давала. Мисля след година и половина да го започна. до колкото четох във форума, най-добре е Герма или Бор Чвор. Също и Био Мляко- нискомаслени.

# 71
  • Мнения: 875
моят е на кърма, но за следобедна закуска яде кисело с банан, или прясно с бисквитки без захар. и тук препоръчват прясното след годинка.   

# 72
  • Мнения: 4 447
Дали тук е момента да попитам за продуктите на Данон-Сердика. Установих, че млякото на Баба е на Данон. А аз хич не харесвам Данон. А 4,5% на дадон у нас върви като за световно. Та, идеята ми е дали само етикета на киселите им млека е различен, а консистенцията еднаква? Също както шампоаните "Хед & Шолдърс" и дръгия как беше ... "
Уош 'н' Гоу"  Thinking Thinking

# 73
  • Мнения: 959
Давам АМ още само вечер дъщеря ми  не може да заспи без него.  Кисело мляко   съм и давала не и хареса  и прясно и то нещо не и се нрави


И ние сме така.

# 74
  • Мнения: 1 103
Ние сме на Нутрилон 3 още си го търси вечер не заспива без него

Общи условия

Активация на акаунт