Какво мляко давате след годинка?

  • 4 951
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 249
Хмм Thinking

Излиза, че повечето (50% според анкетата) дават АМ след годинка, но всъщност на запад, от където възприехме и късното захранване, препоръчват прясно.

Странна работа.

# 46
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
До 1год9мес - кърма. сега е на АМ Фризо3.
Иначе всеки ден яде Данонино, малко кисело мляко, на закуска пие и прясно (малка детска чашка), сирене и кашкавал.
АМ пие за следобеден и нощен сън.

# 47
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Давам АМ още само вечер дъщеря ми  не може да заспи без него.  Кисело мляко   съм и давала не и хареса  и прясно и то нещо не и се нрави
това е и при нас положението, вечер и сутрин яде по 220 гр АМ, иначе не заспивааааааа ooooh!

# 48
  • Мнения: 7 420
  Моето детенце е на кърма.Опитах да му давам кисело мляко,но от него получи гъбички в устата,та засега сме се отказали от него.

# 49
  • Мнения: 2 531
До 1,5г. адапте, после кисело и след 2 г. - прясно!

# 50
  • Мнения: 252
До 1 год. пиеше АМ , от тогава до сега отказва всякъв вид мляко. Заспива вечер с вода.

# 51
# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Прясно козе домашно, добре сварено и после минах на краве от магазина

# 53
  • Мнения: 881
Давам кисело,защото тотално ми отказва АМ!А за прясното мляко незнам-аз давам единствено,когато и приготвям разни кремчета и киселчета!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 144
Вечер Friso 3 - 210 мл. През деня обикновенно кисело мляко или плодовите млека на Мегле . Прясно само в кремчетата от кухнята !

# 55
  • Мнения: 625
Аз давах домашно кисело мляко и то много преди да навърши годинка-срещала съм упреци по тая тема,но мисля,че то е много полезно и в действителност се отрази прекрасно на детето.

# 56
  • Мнения: 229
На годинката Али си ядеше кисело мляко, а към година и два месеца и прясно. АМ не съм и давала.

# 57
  • Мнения: 161
Давам Нестле Джуниър,все още първото и последното хранене на дъщеря ми е само мляко/понякога с бисквити/.Смятам, че то съдържа повече полезни вещества от прясното краве мляко от магазина.

# 58
  • Мнения: 3 478
Ами и аз като такава живееща в САЩ давам прясно след годинката (пълномаслено). След 2 годинки се минава на 2%.

# 59
  • Мнения: 472
Дъщеря ми вече е на 2г.9м. и още пие АМ. Не е злояда, яде почти всичко, но АМ си го иска и изпива поне по 400 мл. на ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт