Хипоспадия-операция или не???????

  • 88 396
  • 776
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 816
Операцията започна по- късно от предвиденото. Продължи почти 3 часа. Беше само за изправяне, догодина септември ще е изграждането на канала. Просто пишката е била доста крива и е нямало начин да се изгради и канал.
малчо беше и все още е много крив. още като ми го дадоха след операцията плака много и едва го успокоих да заспи. след 2 часа и нещо го накърмих и повърна много. плака много и заспа след 1 час рев гладен. Събуди се и пак не можех да го накърмя и пак рев, ревввв... и сега е малко по- спокоен.
такова мина след операцията, но беше заета и не можах да я питам за всичко което исках, утре се надявам да я попитам, за да ми се изясни положението.

# 706
  • Мнения: 107
Здравейте момичета, малко късно се включвам и аз, но имах доста работа.
Първо, благодаря на всички за пожеланията ви.
MuJIuHka на теб много успех и ти стискам палци с всички сили. С моя син сме преживяли 4 операции и те разбирам как се чувстваш. Искам да ти кажа, че утре ще е много по- добре момченцето ти, както и с всеки изминал ден. Общо взето първите 2 дни поне при нас не са много приятни, вече на третия има разходки, даже и смях и игри. Пожелавам ви много здраве и всичко да минава възможно най- леко.

# 707
  • Мнения: 5 531
Операцията започна по- късно от предвиденото. Продължи почти 3 часа. Беше само за изправяне, догодина септември ще е изграждането на канала. Просто пишката е била доста крива и е нямало начин да се изгради и канал.
малчо беше и все още е много крив. още като ми го дадоха след операцията плака много и едва го успокоих да заспи. след 2 часа и нещо го накърмих и повърна много. плака много и заспа след 1 час рев гладен. Събуди се и пак не можех да го накърмя и пак рев, ревввв... и сега е малко по- спокоен.
такова мина след операцията, но беше заета и не можах да я питам за всичко което исках, утре се надявам да я попитам, за да ми се изясни положението.
доста скоро след операцията си го накърмила, затова е и повърнал. Аз Михаил го накърмих 5 часа след операцията и той пак всичко повърна. Нормално е да е крив първият ден, а и упойката при всяко дете се понася различно. Михаил след първата упойка спа непробудно часове наред - върнаха ми го в 9,30 или в 10 не помня вече, той спа до 2, след което се събуди, пи малко вода, и спа до 18 - без ревове и истерии. Но при втората операция  - е беше малък кошмар - върнаха ми го буден, пищящ, рев, блъскане, мятане, 2 часа не знаех къде се намирам.
Боли ли го сега - имай в предвид че ако има болка, можеш спокойно да поискаш да го обезболят.
И непременно питай всичко което те интересува.

# 708
  • Мнения: 4 816
Здравейте момичета.
Дадох кръв в Майчин дом за генетично изследване и се моля всичко да е наред.

Днес направиха първата превръзка на пишока. Беше доста подут и червен. По думите на Такова е идеално права. Но на мен ми се видя малка  newsm78

# 709
  • Мнения: 5 531
MuJIuHka стискам палци за генетичните изследвания всичко да е ок. А е нормално пишката да е подута и червена. Ще мине време докато се възстанови, така че спокойно. За размера - общо взето това е друга тема, ако имаш притеснения говори с Такова. Изправянето обаче няма общо с размера.

# 710
  • Мнения: 101
MuJIuHka, нормално е да ти изглежда не особено добре пишото. На Калоян се наложи да му сменят още на 1-вия ден превръзката, защото беше с разстройство и я беше изцапал и нещата изглеждаха доста "особено" и малко, а Такова твърдеше, че му го е направила "хубаво и голямо". Сега, един месец след това се убедих, че е така  Wink ! Иначе как сте там? Още ли сте в обща стая, добре ли се чувствате и двамата, предвид обстоятелствата след операция?
Стиснати палци и за генетичните, добре е, че си свършила и това! Кога ще излязат? Пиши пак!   bouquet  

# 711
  • Мнения: 4 816
ДОБРЕ сме, но скоро няма да ни изписват. поне до неделя сме тук.

# 712
  • Мнения: 5 531
ДОБРЕ сме, но скоро няма да ни изписват. поне до неделя сме тук.
нормално престоят е около 7 дена. Така, че не се тревожи, и ние бяхме 7 дена в Токуда.

# 713
  • Мнения: 101
Да, абсолютно нормално е. И ние бяхме от вторник до вторник, дори имаше съмнение да останем и до сряда. По-добре да сте там, за да си му правят те превръзките както трябва.

# 714
  • Мнения: 4 816
И аз съм на това мнение.
Вече сме в самостоятелна стая.

# 715
  • Мнения: 107
MuJIuHka Радвам се за вас. Момченцето ти е още малко и е по- спокойно да сте в самосвтоятелна стая. Ние още от началото бяхме сами, с моето момченце, но той е по- голям и да ти кажа му беше доста скучно.
Пожелавам ви бързо възтановяване и прибиране у дома.

# 716
  • Мнения: 4 816
Утре ни изписват. Ако е имал повече кожа всичко е щяло да приключи с една операция. Утре ще има превръзка, във вторник също, в сряда мога да го изкъпя, но не разбрах колко дена още трябва да правя превръзка?  newsm78

# 717
  • Мнения: 4 816
Извинявайте, че така пиша, но няма с кой да споделя и да попитам.
Как опазихте превръзката от акото? Моя дрисльо всеки път я цапа, а Такова каза, че не може да се сменя, чак на следващия ден. Не знам дали така като е мръсно дали не пречи? И сега огледах по- подробно пишока и сигурно както при вас, ми се стори много безформена и цялата в шевове. Освен лепенката баксиграс какво използвахте за почистване на пишката? колко дена слагахте превръзка? на мен ми казаха в неделя, във вторник и сряда мога да го изкъпя. всичко забравих и не питах Такова, това което ме интересуваше  ooooh!

# 718
  • Мнения: 101
MuJIuHka, за къпането и превръзките Такова ни каза същото. Бактиграс слагахме докато падна една коричка, предполагам, че на вас ще ви каже като ви изписва. Иначе за изцапаните превръзки - Калоян през цялото време беше с разтройство и беше голям зор. Ако не е изцапана и попила навътре, Такова каза, че няма проблем. Ако е от външна страна, не е толкова зле. Иначе вкъщи промивахме с лайка. Дори 2-3-то къпане му беше седнал в коритото (на първото го къпахме прав).

# 719
  • Мнения: 4 816
да, но утре в неделя ще ни изписват и сестрата ще прави прави превръзката. явно такова няма да дойде. уффф ... много съм тъпа, защо не я питах ами чаках последния момент  ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт