Пак за пищенето сутрин. Откачам.

  • 1 465
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 368
Не знам колко ще помогне това "бабино средство", но ако детенце-врабченце е имало контакт с много и най-вече непознати хора - измивай му очичките, т.е. личицето преди спане(дневно или нощно без значение). Отрицателната енергия е лоша за малчуганите, особено да "преспят" с нея.
Успех!

# 16
  • Мнения: 1 533
Мамица,
това за телевизора и аз го преживях лично, когато Яна беше по-малка. Умирах си от кеф да си лежа и да я кърмя с часове и да си гледам ТВ в спалнята, никой не ме закачаше за нищо единствено тогава. Мислех си, че като съм намалила звука и няма проблем. Като взе много да пищи и да се стряска обаче, казах на педи и тя веднага ме скастри за ТВ то, точно заради трептенето, нервната с-ма на бебето и т.н. Спрях да пускам тв-то, спря и да се стряска кифлата, спрях и да кърмя - развали ми се пашалъка Laughing

# 17
  • Мнения: 6 243
Радвам се, че врабчо спи по-спокойно.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Хубаво е, че си открила от каква е,дано спре да пищи така детето ! А дали се отнася това и за компютъра в стаята на бебето Thinking До колкото четах една тема тук,доста майки ги държат заедно,включително и аз.

# 19
  • Мнения: 2 910
Tova s TV neznam kak da stane.Toi e nai-golqmata ni zalagalka-bez nego detence vecher ne zaspiva,a i reklamite sa i liubimoto zanimanie,no qvno TV si okazva svoeto vazdeistvie,zashtoto i pri nas se sluchva ot vreme na vreme da pla4e na san.Qvno shte trqbva da vzema merki

# 20
  • Мнения: 1 533
Цитат на: biliana333
Хубаво е, че си открила от каква е,дано спре да пищи така детето ! А дали се отнася това и за компютъра в стаята на бебето Thinking До колкото четах една тема тук,доста майки ги държат заедно,включително и аз.


Предполагам, че и за монитора важи, въпреки, че там трептенето не е чак толкова дразнещо, както при ТВ, но все пак го има Thinking

Общи условия

Активация на акаунт