До кога се мият бебоците сутрин?

  • 2 713
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Хахаха, поста на Биляна искренно ме разсмя! Laughing Laughing Laughing
Сега по темата - къпах сина ми сутрин и вечер до навършване на една годинка.
После докато махнем нощния памперс - миехме дупето всяка сутрин след ставане! Grinning
Сама ще налучкаш най-правилния режим за твоето детенце! Peace

# 16
  • Мнения: 2 531
Хмм въпрос на хигиенни навици и на пол! Сина ми не помня до кога съм го подмивала сутрин, май минах само на мокри кърпи към 2 г. , но дъщеря ми/2,5г./ която спи с памперс нощно време, ако 1 ден не я измия сутринта и до вечерта е отненочервена! Ще си я мия постоянно! Аз също всяка сутрин се мия!
Малко офф- NikiFin защо лентичките на близнаците са с 1 ден разлика- от сайта ли е или така са родени?

# 17
  • Мнения: 27 524
Това е нещо ново  Grinning
Не съм го мила сутрин, нито всяка вечер.

# 18
  • Мнения: 252
Никога не съм се чудела до кога, по колко. Мия когато трябва.

# 19
  • Мнения: 1 674
Аз също мия дупето сутрин и най-вероятно така ще правя докато махнем памперсите нощем.
И аз така! Peace

# 20
  • Мнения: 65
не мисля да спирам да правя сутрешна хигиена във вида, в която я правя и за себе си. Ръце, лице, зъбки и дупе ще мия докато започне сама да го прави.

# 21
  • Мнения: 78
Разбрах,докото сме на памперси.На всяко акане разбира се,че се мием.Но ние акаме през ден.За хигиените навици-очи,ръце,уши да,разбира се че всяка сутрин.Но не може да ме убеди някоя мама,че при положение,че тръгва на ясла детенце на година и половина и е все още на памперс тя всяка сутрин го къпе без глава.

# 22
  • Мнения: 8 242
Никога не съм го мила/къпала сутрин.. Само вечер с банята..

# 23
  • Мнения: 42
Никога не съм го мила/къпала сутрин.. Само вечер с банята..

и аз така

# 24
Маминки, това е въпрос на лична организация на хигиената и манталитет според мен.  Сутрешният тоалет - зъбки, ръчички, личице е задължителен разбира се. А що се отнася до личния пример - немога да си представя и ден, без сутрин и вечер да вземам душ, а ако се налаг и през деня, особено в по-топлите месеци.  
Има огромен избор от козметика и за бебенца и дечица, която не изсушава кожичката, а и не е нужно и сутрин да се взема вана, говорим за нормални хигиенни навици.
Версиите за изсушаване на кожата или омазняване на косата, ако се мият често на мен лично не ми допадат. Кожата на главта и косата имат нужда от хигиена, така както всеки ден си мием лицето...я да опитаме да не го мием и да видим какво ще се получи Simple Smile
А и бебоците /повечето/ доста обичат да се плацикат, мисля.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм мила сутрин дупето,освен ако не се е омазала и не става с мокрите кърпи.Къпем се вечер.

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


       
Щом доживяхме да видим темата"Колко пъти на ден акате"


         без коментар Party Crazy Party


         

# 27
  • Мнения: 3 634
Когато бях малка и сутрин преди детска майка ми ме водеше в банята за да ме мие. Не съм била с памперси, предполагам че е възпитавала лична хигиена. Бях доста поспалива и изобщо не одобрявах процедурата. Резултата е, че много мразя да се къпя рано сутрин.  Stop

Ще го миеш докато можеш да го надвиеш.  Joy

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 19:40 от Dante

# 28
  • Мнения: 3 478
Не съм мила сутрин дупето,освен ако не се е омазала и не става с мокрите кърпи.Къпем се вечер.

Също Peace

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз си я мия всяка сутрин и така мисля да си караме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт