менструален цикъл при кърмачки

  • 3 997
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 825
Все още кърмя, но ми дойде на 3-тия месец след раждането.

# 31
  • Мнения: 159
На мен ми дойде на 5-я месец, след раждането но не знам дали ще бъде редовен Thinking ( още се кърмим)

# 32
  • Мнения: 4 406
цикълът ми се възстанови 3 месеца след раждането, точно на датата от последната менструация година преди това  Laughing. имах кърма още 2 месеца след това.

# 33
  • Мнения: 151
Все още кърмя и нямам цикъл но преди два дни ми потече малко нещо ръждиво-кафяво точно като първия ден от цикъл вкл. и леки болки в кръста,но всичко прикчючи до там.И сега незнам дали това означава че скоро ще ми дойде нормален цикъл или не. newsm78

# 34
  • Мнения: 3 929
Аз все още кърмя детето си, но не знам, дали влияе кърменето. Определено след раждането се измени времетраенето и болезнеността на цикъла ми, но постепенно нещата си влязоха в ритъм. Така че при мен едва ли е оказало някакво влияние кърменето.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 235
Преди да рода цикъла ми беше доста нередовен. За първи път след раждането ми дойде на 05.01, малката беше на почти 7м., февруари ми дойде на 6-ти и се надявам да ми се регулира, а не само да се притеснявам.

# 36
  • Мнения: 367
И на мен ми дойде два месеца след раждането.

# 37
  • Мнения: 2 803
При мен лохиите се точиха почти два месеца и след като се изчистих от тях, след близо месец се появи нещо като цикъл и от тогава го заняма. Кърмя вече почти 5 месец и истината е , че много искам да имам цикъл, защото .... Simple Smile ами с тати искаме по-скоро малко братче за дъщеря ми. Heart Eyes smile3521 luvbed




# 38
  • София
  • Мнения: 1 504
Дойде ми 7 месеца след раждането...още се кърмим и въобще не е редовен..има няма ми идвало 3 пъти от тогава по различно време и на различни интервали......определено влияе..не съм бременна..

# 39
  • Мнения: 610
Определено влияе не се притеснявай.След като родих ми дойде на 4месец. нещо като цикъл.Последва чак 6-тия мес. и после се нормализира както преди да родя.Кърмих моето съкровище до 8мес. Rolling Eyes Peace

# 40
  • Мнения: 86
на мен ми дойди в 6м.Не забелязах някаква промяна да има.Сега си ми е както преди да забременея.На 28 дена.

# 41
Да се запиша - все още нямам цикъл.

И аз .

# 42
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Миналия месец ми дойде за пръв път,5 месеца след раждането.Този месец още го няма.Взимам предпазни средства, така че не  съм бременна.

# 43
Здравейте ,

аз само да питам Вие кърмите ли ? Защото аз ходих на профилактичен преглед да проверя дали всичко е наред след раждането и доктора ми каза че докато кърмя няма да има цикъл ...

# 44
  • Мнения: 136
Аз кърмя и все още нямям МЦ.На 28.04 ще стане година от както съм така Laughing

Общи условия

Активация на акаунт