Беше ли по-леко второто Ви раждане?

  • 3 346
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Много по лесно и по бързо въпреки , че са минали 16 год.

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Еднакво леки (т.е. много леки), само второто беше и много бързо - 2ч от началото на контракциите до раждането Grinning

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да второто ми раждане беше много по-леко,за разлика от третото и първото.
Всъщност по-добре се настрой позитивно.Всяко раждане си е индивидуално.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Със сигурност- беше и по- кратко, и по- леко.

# 19
  • Мнения: 16
                                                                                                                                                                                                 Да, второто ми раждане беше много по-леко. И двете деца родих със секцио.  И  не само раждането беше по-леко , но и кърменето и отглеждането на второто ми дете.
   Някъде четох, че детеродният апарат на жената се  усъвършенства с всяка следваща бременност.

# 20
От трите ми раждания (нормални) - второто беше най-трудно. Но може би , защото бебчо беше едричък - 3,850 кг.

# 21
  • Мнения: 3 360
По-кратко да,но по-леко....Не.

# 22
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Леко и по-бързо, дори и по-безболезнено.

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Определено.  Peace То не че и първото беше тежко. И бременностите ми, и ражданията, и възстановяванията бяха много леки. И двата пъти раждах нормално с епидурална упойка. А все пак възрастта ми не е лесна - първото дете родих на 36, второто на 39. До организъм и психическа нагласа е. Поне според мен.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
При мен и двете раждания бяха леки. Само със система - нормално раждане. Но предполагам, че то си е до човека. Пожелавам ти успех и леко раждане!

# 25
  • Мнения: 750
При мен второто беше ужасно, направо кошмар...По едно време мислех, че умирам и че никога няма да свърши, хиляди усложнения настанаха и болките бяаха нечовешки.
Родих нормално, положителното е, че нямам шевове Simple Smile
Но това не е от значение, при всяка жена е индивидуално, няма две еднакви раждания! По-добре недей да разпитваш, а се наслаждавай и мисли позитивно за предстоящото раждане  Peace
Желая ти леко и безпроблемно раждане и живо и здраво бебче   bouquet

# 26
  • Мнения: 187
При мен не мога да кажа,че второ то ми раждане протече по-леко,разликата беше времето  за което родих.Второто  ми раждане протече по-бързо.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 294
Не, при мен поне не беше по-леко второто раждане, но при всеки е индивидуално.
С втората щерка лежах за задържане, имах кървене, контракции още от 6 месец, много нисък хемоглобил, след което колабирах както си стоях на спирката.........
За самото раждане, също се измъчих доста, че втората щерка се роди по-едра.
Е сега да не те стряскам, леко бременеене и раждане  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 625
Първото раждане беше кошмар наяве. Не можах да се зарадвам на бебето, когато ми го показаха.
За второто избрах епидуралната упойка. Беше раждане - мечта. За минута дори не ме е боляло. Когато ми показаха бебето бях наистина щастлива!

# 29
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
да,мн по леко и за 2 4аса.

Общи условия

Активация на акаунт