Е това ,ако е нормално.....................

  • 1 945
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
И аз се замислих дали не го е научила от бавачката?
По-скоро е така. На тази възраст децата "копират" думи и изрази от възрастните. А предполагам, че през повечето времеу е с бавачката. Освен ако не е чула този израз от вас и наистина да ви е сърдита.

# 16
  • у дома
  • Мнения: 965
Аз не мисля, че ако едно дете казва"Недей да викаш" и започва да плаче е чувствително. По-скоро бих се замислила, ако аз не и викам, защо плаче? Защо след като съм тръгнала на работа и детето ми се е научило да плаче, да казва "Пази се" и "Недей да викаш"? /Ако е така!/
И аз мисля, че е имало нещо общо с бавачката. Дано да си случила на по-добра.
 Peace

# 17
  • Мнения: 532
За съжаление не й минава,продължава да се държи така и то специално с мен.Докато ме няма е добре ,даже когато пита за мен и й кажат,че съм наработа не плаче.аз като си дойда започва да хленчи и плаче дори без причина.
Новата бавачка ми се струва добра засега.Каза ми обаче ,че детето много се стряскало дори от лек шум или когато се е прибирал баща й.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
...Каза ми обаче ,че детето много се стряскало дори от лек шум или когато се е прибирал баща й.

В това няма нищо лошо. Дори напротив - показва, че детето расте в спокойна атмосфера. Имаше време, когато дъщеря ми плачеше от по-силна аларма на кола или от дрелка в съседен апартамент... Все още плаче от фоерверки. Всеки силен и/или необичаен шум я плаши.

Общи условия

Активация на акаунт