Бременна ли съм или не?

  • 2 185
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Стискам палци да се похвалиш  Heart Eyes.

# 16
здравейте!Нова съм в форума и имам един въпрос:Закъсня ми 9дни на 10-я ми доиде,бян лекар и ми казаха че имам някакъв фоликул в края на единия яйчник и ми ми казаха че по време на цикъла трябва да се спука.Говорих с една позната и тя ми каза чи щом не се е спукал като ми е дошло значи е оплоден.Правих 2 теста и са отрицателни а от 2-3 дни имам гадене сутрин а по някога и вечер и нз какво да правя newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
Може на лекар до отидеш...ако си бременна трябва вече да си във втория месец почти и трябва да се види с видеозона...
може да си направиш и втори тест...те не винаги са точни...

# 18
  • Мнения: 700
здравейте!Нова съм в форума и имам един въпрос:Закъсня ми 9дни на 10-я ми доиде,бян лекар и ми казаха че имам някакъв фоликул в края на единия яйчник и ми ми казаха че по време на цикъла трябва да се спука.Говорих с една позната и тя ми каза чи щом не се е спукал като ми е дошло значи е оплоден.Правих 2 теста и са отрицателни а от 2-3 дни имам гадене сутрин а по някога и вечер и нз какво да правя newsm78
Оплождането не става във фоликула,а извън него,като се отдели яйцеклетката.Тогава фоликула се превръща в съвсем друго образувание- жълто тяло.Жълтото тяло има съвсем различен вид от фоликула на ехография.Значи не си бременна по това,което пишеш,още повече,че ти е дошъл М.

# 19
  • Мнения: 371
Направи си втори тест и отиди на лекар Peace

# 20
  • Мнения: 367
здравейте!Нова съм в форума и имам един въпрос:Закъсня ми 9дни на 10-я ми доиде,бян лекар и ми казаха че имам някакъв фоликул в края на единия яйчник и ми ми казаха че по време на цикъла трябва да се спука.Говорих с една позната и тя ми каза чи щом не се е спукал като ми е дошло значи е оплоден.Правих 2 теста и са отрицателни а от 2-3 дни имам гадене сутрин а по някога и вечер и нз какво да правя newsm78
Taka е във фоликула не става оплождане,но той мойе да се превърне в така наречения персисиращ фоликул,който пък да попречи на следващата овулация.Иди на лекар най-добре! Peace

# 21
  • Мнения: 367
здравейте!Нова съм в форума и имам един въпрос:Закъсня ми 9дни на 10-я ми доиде,бян лекар и ми казаха че имам някакъв фоликул в края на единия яйчник и ми ми казаха че по време на цикъла трябва да се спука.Говорих с една позната и тя ми каза чи щом не се е спукал като ми е дошло значи е оплоден.Правих 2 теста и са отрицателни а от 2-3 дни имам гадене сутрин а по някога и вечер и нз какво да правя newsm78
Персистиращ означава продължаващ-обикновено се дължи на някакво хормонално разтройство.А гаденето,ако не си бренменна, може да е от някакъв проблем със стомаха. Wink

Общи условия

Активация на акаунт