Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№2

  • 14 174
  • 425
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 157
 ajeliya  няма проблем ама тази Шипка докато я минем ставам на парцал smile3517 Confounded много ги мразя тези завоййййййййй #Cussing outмоята Джули тази вечер прави бели  събаря си играчките понеже те са наредени  отгоре на кошара  и ги рита с краче и те падат вътре при нея , а аз съм толкова доволна,че тя започва да прави белички Heart Eyesа колко е капризна прилича на татко си Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 037
Мене само за глупости трябва да ме държите smile3532
Я друго си и не мога Joy Joy Joy
Бабче ама много ги умееш Joy
Стига писахте Здравчето не смогва, а Вики и мама утре друга тема трябва да краси.
Хайде лягайте да спите, моето дете не чу края на "Червената шапчица"
Хммм, да лошото на бащите им, хубавото на нас го дължат децата, много интересна и стара философия Laughing.
Как ще си лягаме, няма ли някой да почерпи преди сън.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 074
Абееее и моите деца също, чудех се що ли е тъй newsm78
Умни, та умни. Приличат на мама #2gunfire
Туй с пистолета за нея, тяхната мама Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 116
ajeliya благодаря ти за разбирането!  Laughing
Хайде сега за всички по едно шише  Mr. Green и да ходим да спим!  Hug

# 34
  • Мнения: 1 037
Здравче, Тенкс!
Ние , че ще спим ще спим ама след тея малки букви дали ще се събудим, ей тва е въпроса.

# 35
  • Мнения: 662
Вие си пийте аз няма да ви тормозя много,само ще ви задавам от време на време някой тъп въпрос Mr. Green
1.Защо се криви окото и то като е изкривено вижда ли с него или мозъка го е изключил?
2.Когато е с очила каква е логигата да криви очите,като би трябвало да вижда еднакво и с двете очи,следователно да получава еднаква картина?
3.Възможно ли е от упойка да се получи мързеливо око или диоптри?
4.Мони,искаш да кажеш,че може да се оправи мързеливото око,но да си остане кривенето-тука май съвсем се оплетох newsm78

# 36
  • Мнения: 1 157
 wavey къде сте
снощи с тоя алкохом маи  още не можете да станете
 wavey бабе ти къде си..... Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 5 074
Добро утро  Laughing Бабетката рано-рано се изстреля на бачкане hahaha

# 38
  • Мнения: 662
някой има ли бърз нет спешно е #2gunfire

# 39
  • Мнения: 1 037
Моя уж е бърз.

# 40
# 41
  • Мнения: 1 037
The webpage cannot be found, не е в нета проблема.

# 42
  • Мнения: 662
ок мерси

# 43
  • София
  • Мнения: 5 074
И други сайтове не се отварят, проблема може би е в нета  newsm78

# 44
  • Мнения: 3 914
Вие си пийте аз няма да ви тормозя много,само ще ви задавам от време на време някой тъп въпрос Mr. Green
1.Защо се криви окото и то като е изкривено вижда ли с него или мозъка го е изключил?
2.Когато е с очила каква е логигата да криви очите,като би трябвало да вижда еднакво и с двете очи,следователно да получава еднаква картина?
3.Възможно ли е от упойка да се получи мързеливо око или диоптри?
4.Мони,искаш да кажеш,че може да се оправи мързеливото око,но да си остане кривенето-тука май съвсем се оплетох newsm78

Отговарям:
1.Криви го,защото е по слабото и се опитва да намери фокуса,вижда с него,но не ясно
2.Не
3.Да,възможно е ,но е рядко явление,по често се оправя още със закриването Peace

Мони кажи си сега и ти тежката дума Hug

п.п. и моя нет е зле днес

Общи условия

Активация на акаунт