Някой ползвал ли е за бебе детския прах за пране на Персил?

  • 7 222
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 745
И аз го ползвам и съм в пъти по-доволна от Тео!  Peace

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз го ползвам,доволна съм.

# 17
  • Мнения: 454
Полвам го то доста време преди да се роди детето и съм много доволна. бях забравила колко силно миришат повечето от другите прахове и вече много ме дразни. Иначе съм доволна и от препаратите на Фрош.

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Много благодаря на всички. Hug

# 19
  • Мнения: 22 436
аз го ползвам още от раждането, перзил сензитив, сега минах на перзил колор. Няма никакъв проблем, но след като изсъхнат дрехите ги гладя задължително.

# 20
  • Мнения: 881
Отначало ползвах Сано,но след края на 9 месец започнах да пера с Персил Сензитив и от тогава сме само с него!Харесва ми също и Тайд за супер майки Peace

# 21
  • Мнения: 11 004
Ползвах Персил Сензитив доста време, доволна съм Peace

# 22
  • Мнения: 13
Аз не съм доволна от персил,не изпира петната.В момента съм с тайд за супер майки

# 23
  • Мнения: 3 116
Ползвах Персил Сенситив откакто Мая е родена. Не съм имала проблеми с алерии и подобни истории. Доволна съм. Сега за второто, пак съм си купила от него Simple Smile

# 24
  • Мнения: 270
Здрасти и аз от раждането на дъщеря ми ползвам Персил Сенситив и не сме имали никакви проблеми доволна съм от него  Peace.

# 25
  • Мнения: 745
определено съм доволна повече от персила.взимам и бебешкия силан.

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
От раждането само с него пера и съм доволна много.

 newsm10 smile3521

# 27
  • Мнения: 630
Да, ползвам го от самото начало. Първо бях взела Тео бебе, но въобще не бях доволна и го смених с персил сензитив. доста по-добър е.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 558
От няколко месеца пера с Персил сензитив и съм много доволна.В началото перях със Сано,но чвни попаднах на фалшив ли какво,но не изпираше лекетата.Не мога да кажа същото за песила-всичко излиза.Аз и за нас ползвам персил.До сега Анна не се е обринала,въпреки че е податлива.

# 29
Пера с Персил сензитив.Пробах и Тео ,но не съм доволна.За сега няма проблем.задължително слагам омекотител.

Общи условия

Активация на акаунт