Условия за прием в ОДЗ и ДГ в София

  • 32 329
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 181
Здравейте момичета, съжалявам, че не следя темата последните няколко дни, но сме доста зле и аз и детето  Party

Искам да пожелая на всички ви успех, бърз нет и много късмет утре  Laughing
Говорих  с Камен Йорданов и той ми каза, че от Дарик и БТВ ще са там. Даже покани и нас, но е много късно, за да се организираме.

Надявам се, че сме успели да ви бъдем полезни, желая на всички ви успешно кандидатстване  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 9 111
Чувствам се като пред кандидатстудентски изпит...  Crazy

# 62
  • Мнения: 9 990
Клео, моля те, умолявам те-спрете да заблуждавате хората, че им трябва "бърз и-нет" Tired
И да оздравявате  Peace
Да, били сте полезни, спор няма.Дано не е било напразно, защото заради вас, ако утре нещата не са розови ще ми е наи-зле.За кампанията и Сирма и Общината ви дължат  една не лоша сума...

Зазу, здр.Идеята тук обаче е, че нямаш бал, по който да те класират...а сега де. Rolling Eyes Twisted EvilУспех и на теб утре! Grinning

# 63
  • Мнения: 1 883
Имате ли идея защо не работи сайта??

# 64
  • Мнения: 9 990
Да, все още пипат по него.Няма страшно, утре щял да работи евентуално може би.Да, на мен също ми гърми 2 пъти от 3 опита.Не е в твоя телевизор повредата, не се притеснявай.

# 65
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Не знам, но казаха по тв, че сайта е забил. В късния Календар довечера ще кажат какво става. Успех на всички ни! И дано не сме от тези 3000, които няма да ги приемат.

# 66
  • Мнения: 1 170
А аз искам да попитам какво се случва, ако двама души се опитат да рег.-нат едно и също дете Rolling Eyes ?

# 67
  • София
  • Мнения: 430
Чувствам се като пред кандидатстудентски изпит...  Crazy

Чак потрепервам, а в следващия момент ме хваща бяса, че мога да увисна, а детското заведение е залепено за блока ми  #Crazy И не знам на кого бих искала да си го изкарам после  Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 430
А аз искам да попитам какво се случва, ако двама души се опитат да рег.-нат едно и също дете Rolling Eyes ?

Това го пиоше във въпросника, просто вече регистрирано ЕГН не може да се рег-не втори път и това е. Ако е умишлено отиваш и доказваш, че ти си оригинала и взимат твоя час предвид.

# 69
  • Мнения: 45
Може ли някой да ми каже за какво служи този бутон Преглед на детски градини в страницата Кандидатстване? На телефона даден за въпроси за системата една жена ми каза, че там трябва да цъкна, за да се върна на избраният от мен район с ДГ  newsm78
 Така ли е?

# 70
  • София
  • Мнения: 672
Чувствам се като пред кандидатстудентски изпит...  Crazy

Абсолютно!  Peace Даже по-зле, защото почти нищо не зависи от мен.

Чувствам се като опитно зайче - до кога ще ми издържат нервите. Яд ме е, че държава/община нищо не прави по въпроса с изграждането на достатъчен брой детски заведения. Понеже малко пари взима държавата от мен, та трябва да давам и за частни ясли/градини и детегледачки.  #Cussing out

# 71
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Яд ме е, че държава/община нищо не прави по въпроса с изграждането на достатъчен брой детски заведения.
Общината прави нещо по въпроса. Има проекти за нови градини, но уви не стават от днес за утре.

# 72
  • Мнения: 1 170
Това го пиоше във въпросника, ....

Благодаря ти Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 11 716
Момичета включвам се да Ви пожелая успех утре!Стискам палци да се радвате на осъществени желания-първо,второ...!
В 9 часа ще бъда мислено с Вас и дано всичко е ОК със системата!   Hug
В крайна сметка дечицата ни да са живи и здрави!

# 74
  • Мнения: 181
Успех на всички утре! Аз ще кандидатствам за четири ОДЗ-та с 0 свободни места!!! Crazy
Ако сайта работи,разбира се!

Общи условия

Активация на акаунт