Условия за прием в ОДЗ и ДГ в София

  • 32 352
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Ей, тая глупост ме изуми:

“Фактът обаче, че от определени адреси има атака за множество влизания в рамките на секунди, говори за недоброжелателност”, посочи още Алексиев."

Значи и аз съм хакер. С Мозилата бях наотворила 20 таба. Отделно и постоянно рефрешвах Експлоръра. Бря, аз съм била хакер  newsm78

# 706
  • Мнения: 180
на майка ми от общината й казали, че за запазване на ред се брои часа на регистрация, не на записване на конкретна градина...

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 375
Според мен сайтът заработи към 10.30, макар и не идеално. Аз успях малко след това и то не там, където исках, но ...все пак. Под не идеално разбирам, че не всички можеха все още да влязат безпроблемно, но пък и доста успяха. Към момента ето че пишат разни майки, че са номер 170 или т.н. в избраните от тях градини, което означава, че регистрации стават. Интересно е, ако се анулира днешния ден, кое ви кара да мислите, че утрешният ще е по-добър? Ситуацията ще се повтори, просто ще се изнервим още веднъж.

# 708
  • Мнения: 1 878
ама хич не могат да ме убедят че не е възможна манипулация и че системата зарабои демократично  Crossing Arms В най доброто си попадение съм 28 от 25 свободни места, а незнайно защо е подредено като второ желание. После пък ми предлагаше лото игра при опита ми да разместя позицийте  Shocked

# 709
  • Мнения: 653
градините ги подрежда по азбучен ред - на имената, не по номера
не се притеснявайте за това
...
обаче ако са блокирали 200 IP , не ми се мисли за родителите, които ползват интернет в офиса и са с общо IP с още 100 компа
....
много некадърно , много

# 710
  • Мнения: 1 204
аз още немога да успея  #Cussing out
но мьжа ми отиде до ОДЗ и подаде там заявление  Rolling Eyes и сега какво незнам  ooooh!
май ще си 4акаме,немога и аз да се регистрирам нали?! трябва само директорката на ОДЗ да го направи  Confused ина4е ще ни анолират  #Crazy

# 711
  • Мнения: 1 058
Успях. Имаме детска градина на есен.

# 712
  • София
  • Мнения: 14 794
Към 11 успяха да ме запишат от провинцията-21 номер. Скъсаха ми нервите тия нещастници и сега ако го отменят и измислят нещо друго #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 713
  • Мнения: X
И аз звънях в ОДЗ-то- казаха, че не приемат така писмени молби. А приетите, ще въвеждат също като нас.

# 714
  • Мнения: 581
Ужас скапана система !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тия от общината плачат за СЪД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Скапаняци нещастни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Винаги всичко опорочават, затрудняват и скапват. Като че нямаме деца да си ги гледаме, ами ще вися часове, за да може евентуално да се регистрирам там, а то и не става, дори не се отваря........ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 715
  • Мнения: 178
Ами като избираш градината ти казва под кой номер се регистрираш

# 716
  • София
  • Мнения: 9 135
Поне да ни бяха оставили да се регистрираме преди началото на системата и днес само да се кандидатстваше. Що за тъпня.

# 717
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 315
и аз успях да направя рег-ция, НО ПОСЛЕДНОТО МИ ЖЕЛАНИЕ ОТИВА НА ПЪРВО И НЕ ЩЕ ДА СЕ МРЪДНЕ ОТТАМ

Направо не съм на себе си-то бива малоумщинаааааааааааааааааааааа

# 718
  • Мнения: 686
Не е истина - тия хора имат ли идея с колко народ се ГАВРЯТ! След 2 часа и нещо успя да кандидатствам за 4 одз-та. Обаче не ми излезе входящ номер, а само таблицата с кандидатствания с 4те градини. Естествено сме доста назад от свободните места, а и тепърва сигурно е има приоритетни. Сега се чудя дали е по-добре да анулират и да се пробваме наново  Joy
Но имам бекъп вариант - на 01 септември росни-росни отиваме в Общината с дечка и я връчвам на г-н Камен Йорданов да я гледа както намери за добре! Може да се разберат с господинЪ Алексиев да се редуват  hahaha Но ако я гледат както са си свършили работата сега... Свършили са само миризливата работа, уви  Sick

# 719
  • Мнения: 2 885
На брифинга в 13 часа ще се решава съдбата ни.
Може да отменят кандидатстването.

Общи условия

Активация на акаунт