Условия за прием в ОДЗ и ДГ в София

  • 32 341
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 159
и аз успях обаче имам питане, дали някой знае?
Значи примерно не влизам в 59, защото съм под номер 9, а свободните места са 6
Влизам обаче в 70, нея съм посочила втора
и сега не знам директно ме слагат в 70-та или чакам да видя дали се е освобождава място в 59 Rolling Eyes
Аз много искам да влезнем в 59 и не знам как се процедира, не ми се иска да ме тикнат на първото свободно дето има. Все пак за това съм ги подредила.

И нещо друго до кога ще можем да сменяме местата им, т.е. подредбата?

В условията пише, че се записва часа когато натискаш кандидатствай, а не регистрацията, за това на всяка градина е различно!

# 721
айде сега нямало равен старт - каквато и да е системата няма да им аравен старт - едни пишат бързо, други има опит с други неща. Комунизма не го осъществихме, така че общоприет факт е, че едни са по-способни от други. По-неспособните винаги са недоволни, винаги съм се дразнел.

Има напълно равен старт - забиването и отпушването го приемете като лека лотария. Така записванията се разпределят в разстояние на няколко часа а не 1 минута. Така и тези, които са чакали в градините реално са имали шанс да минат пред тези със собствени компютри, някои от които сега недоволствате.

# 722
  • Мнения: 9 905
едната от градините ни довчера имаше 40 свободни места за 1 група. днес са 25....  Tired

# 723
  • София
  • Мнения: 1 067
това с реденето на желанията е май за всички така... моите са разбъркани.

Отидох в 9:20 в ОДЗто и бях втора!!! Но ми казаха че тепърва ще ме въвеждат. Сега кандидатствах и съм на 38мо място от 20.

а в едната дори 99та

# 724
  • Мнения: 2 149
Ами вижте сега, до кога можеше да разместваме желанията?
Питам , за да ми кажете, ако трябва да не ровя в сайта и да освободя място за друга да рови

# 725
  • Мнения: 653
градините ги подрежда по азбучен ред - на имената, не по номера
не се притеснявайте за това
...
обаче ако са блокирали 200 IP , не ми се мисли за родителите, които ползват интернет в офиса и са с общо IP с още 100 компа
....
много некадърно , много

# 726
  • Мнения: 686
Не е истина - тия хора имат ли идея с колко народ се ГАВРЯТ! След 2 часа и нещо успя да кандидатствам за 4 одз-та. Естествено сме доста назад от свободните места, а и тепърва сигурно е има приоритетни. Сега се чудя дали е по-добре да анулират и да се пробваме наново  Joy
Но имам бекъп вариант - на 01 септември росни-росни отиваме в Общината с дечка и я връчвам на г-н Камен Йорданов да я гледа както намери за добре! Може да се разберат с господинЪ Алексиев да се редуват  hahaha Но ако я гледат както са си свършили работата сега... Свършили са само миризливата работа, уви  Sick

# 727
  • Мнения: 286
Успях. Имаме детска градина на есен.

Как разбра че си успяла? Получи ли е-мейл?

# 728
  • Мнения: 1 479
Ужас скапана система !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тия от общината плачат за СЪД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Скапаняци нещастни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Винаги всичко опорочават, затрудняват и скапват. Като че нямаме деца да си ги гледаме, ами ще вися часове, за да може евентуално да се регистрирам там, а то и не става, дори не се отваря........ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз до момента сьм така! #Cussing out

# 729
  • София
  • Мнения: 250
градините ги подрежда по азбучен ред - на имената, не по номера
не се притеснявайте за това
...
обаче ако са блокирали 200 IP , не ми се мисли за родителите, които ползват интернет в офиса и са с общо IP с още 100 компа
....
много некадърно , много


ето това е въпроса!
и това показва колко некомпетентно е направена системата!

# 730
  • София
  • Мнения: 6 284
Мами аз съм тотално отчаяна и обезверена вече Sad
Немога въобще да стигна до списъка с градини а ако случайно успея ми го няма бутона Кандидатсквай newsm78

Искам да отида и да ги запаля #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Ако няма бутон кандидатствай, може би не си влязла в системата, защото и на мен ми се случи така, от дългото чакане и постоянния Рефреш на страницата, просто ме беше изхвърлило. Виж горе вдясно  на страницата дали пише името и ЕГН-то на детето ти.

# 731
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826




# 732
  • Мнения: 2 149
Абе подрежда ги по приоритетност
Затова се притеснявам, да не се окаже, че номер 1 за което имаме шанс да стане номер 5 и да излетя

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ами вижте сега, до кога можеше да разместваме желанията?
Питам , за да ми кажете, ако трябва да не ровя в сайта и да освободя място за друга да рови
По спомени - до обявяване на класирането - т. е. до края на м. май.

# 734
  • Мнения: 326
Е, не .. след 3 часа нерви, накрая се отвори сайа и какво да видя, не пише на кирилица а някакви маймуни там.
Мас на маймуни ни направиха днес. Не знам за вас но аз се цувствам като истинску идиот.

Общи условия

Активация на акаунт