За миризмите?

  • 1 602
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 372
Дано резултата е положителен!
Така всички тези симптоми ще ти се струват приятни! Аз например имах предчувствие че се е случило още преди да ми закъснее, а и бях поотекла и ми ставаше лошо! Ако са минали 2 седмици тестът би трябвало да покаже наличие на бременност!

# 16
  • Мнения: 3 376
Да,наистина е най-добре да си направиш тест Peace

Аз след такова чакане като теб всеки месец се надявах и си откривах "разни" симптоми...
Накрая имах като твоите,но ние почти се бяхме отказали и аз бях започнала да пия някакви билки,та си помислих,че се разболявам и изобщо не ми мина мисълта,че може да съм бременна.Разбрах го чак към 6-7 г.с. Laughing

Успех,дано да видиш двете чертички Peace

# 17
  • Мнения: 270
Пробвай да си направиш тест и дано да е положителен резултата  EFP thumbsup

# 18
  • Мнения: 745
леле,толкова ми миришеше на застояло,че все проветрявах,а беше зима.за кафе да не ти говоря,че ми се повдигаше от него(без него не мога),миризма на риба Sickпък я обожавам!!!хайде стискам палци да иам 2 чертички!!!! newsm10

# 19
  • Мнения: 1 900
Може и да си бременна, може и да не си. На мен само да ми закъснее ден две и почвам да си внушавам разните му симптоми.
Иначе от опит мога да ти кажа, че още преди да ми закъснее започна много да ми става студено. Миризмите и други такива бяха доста по късно.
Успех ти желая и дано се е получило, ако не е не се отчаивай, ще стане  Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
Възможно е, да, на мен ми се случиха два пъти и двата пъти бях бременна. Стискам палци и успех  Hug

# 21
  • Мнения: 8 999
Дано да сте успели, въпреки, че тези симптоми, за които пишеш, може да са само самовнушение. Тестът ще покаже.

# 22
  • Мнения: 961
Може пък и да не си внушаваш. Изчакай още 1 седмица и си направи тест. Би трябвало вече да може да покаже със игурност дали си бременна.
Дано да си. Стискам палци!  Wink

# 23
  • Мнения: 724
Стискам палци да е станало.
Така аз също като теб обужавам кафето и така една сутрин ми стана гадно като пих така и втората и третата и хоп EFP Heart Eyes
Отидох на лекър и още беше рано за сакче дори и така отидох след две седмици и се видя сакче и сега си гушкам мойта принцеса.
Пожелавам ти скоро да се похвалиш че си бременна Hug

# 24
  • Мнения: 3 456
Направи си тест. Успех !

# 25
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
На мен ми беше лошо от миризми и затова побързах да си направя теста, след 5 дни закъснение, считано от 28я ден на цикъла и хоп - положителен! Peace Стискам ти палци да видиш 2те чертички на Шуър чек! Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 558
На мен не ми ставаше лошо,но усещах всички миризми.
Прави тест и стискам палци...чакаме резултат две чертички Peace

# 27
  • Мнения: 135
Благодаря много за бързите отговори.Може да ви е писнало като такива като мен-дето се чудят бременни ли са или не.Но просто така много го искам,а вече толкова време не се получава.Понеже имам и заболявания на щитовидната жлеза,като цяло картинката никак не е розова.Но този път наистина се чуствам странно и сега като се замисля и гърдите ме болят вече 3-4 ден.Тази събота (преди 3 дни) си правих тест,но беше отрицателен.Днес трябва да е някъде 12-ти ден от овулацията ми,ако правилно съм я определила,защото е възможно и да се лъжа.Затова си мисля,че е още прекалено рано за втори тест.Ще го направя в събота.Молете се с мен...За един лъч надежда в живота ми....защото сега всичко е с краката нагоре... Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Дано си бременна! Искрено ти го пожелавам!  PraynigHug

И на мен ми се гадеше от кафето, иначе други симптоми не съм имала.

# 29
  • Мнения: 1 371
И аз бях така. Веднага започнах да усещам миризмите.

Можех да замествам някое куче но границите за търсене на наркотици.  Laughing


Дано е така и при теб.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт