Отговори
# 15
  • Мнения: 3 456
След срещата с жената ще усетиш, как би било по-добре- с бабата или с жена от агенцията.

# 16
  • Мнения: 641
Не бих оставила малко дете на толкова възрастен човек.

# 17
  • Мнения: 2 960
БИХ ОСТАВИЛА ДЕТЕНЦЕ ИЛИ МАМИНКИТЕ ИЛИ НА ДРУГ РОДНИНА ИЛИ ПОЗНАТА НАША ПРИЯТЕЛКА.АКО НЕ СТАВА ТАКА ,ЩЕ ГО ДАМ НА ЯСЛА.

# 18
  • Мнения: 2 131
Честно казано, аз лично не бих си оставила детето на чужд човек. Това, разбира се, не означава непременно че наетата по програмата жена няма да се грижи добре и всеотдайно за детето, но... Аз лично съм с резерви, защото мисля, че колкото и да преценяваме един човек, в крайна сметка не се знае.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз съм за яслата, отколкото за жена по програма от бюрото по труда. Още повече ако се отнася за половин ден...
Сестрите в яслата са непознати, но са опитни, компетентни и дето се вика треперят за работата си  Blush
Peace

# 20
  • Мнения: 311
НЕ, не бих. Категорична съм.

# 21
  • Мнения: 953
Не, никога.

# 22
  • Мнения: 4 621
Много зависи. Ако жената е свястна и прецениш, че може да и се има доверие да.
Яна са я гледали 2 детегледачки, които мога да кажа че намериха подход към нея и се справяха много добре. Всичко е въпрос на преценка и личен избор. Аз лично не бих я оставила на 70 г. жена, защото дете не тази възраст/поне моето беше такова/ изисква постоянно тичане след него и много сериозно внимание.
Каквото и да решиш успех  bouquet

# 23
  • Мнения: 959
Не виждам нищо лошо и страшно,в това да наемеш жена чрез програмата. Peace
Аз, лично предпочитам ясли,градини но не и на тази възраст на която е детето ти.

Да наемеш детегледачка чрез агенция за мен даже е по голям риск.Така или иначе ти ще пробваш жените и ще прецениш.

Да оставя дете на 70г.жена -не,благодаря.Свекърва ми е на тази възраст и не смея да я натоваря с такъв товар.То си е тичане,хранене...ами ако и стане лошо....всичко се случва Naughty

Пожелавам ти Успех, и дано направиш правилният избор.

# 24
  • Мнения: 4 668
Не бих го оставила на такава жена ...
Моята баба го гледа доста добре , ако и го оставя за няколко часа , а е на 81 г.

# 25
  • Мнения: 291
Начинът, по който ще намериш жена, която да гледа детето, не е толкова значим. По-важно е дали си готова да оставиш детето си на някакъв чужд човек, който ще е по цял ден с него, сами, в къщата ти... Не казвам, че не бих взела гледачка, а само че все още се опитвам да свиквам с изброеното.
Та на въпроса ти: Да, ако няма баба, която да гледа детето ми, бих наела жена както от БТ, така и от свободния пазар.

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз не бих поверила дететето си на напълно непозната жена.
Ако прабабата се чувства добре,защо не?На моя мъж бабата би се справила отлично.

 newsm10 smile3521

# 27
  • София
  • Мнения: 1 262
Важно е на каква жена ще попаднеш, а не как си я намерила  Peace Естествено, ако имаш препоръки за нея, ще е по-лесно да я харесаш и да й имаш доверие  Wink Не забравяй обаче, че положителната препоръка не винаги е положителна и за теб, защото различните родители имат различни очаквания и изисквания  Hug

# 28
  • Мнения: 6 442
Дори и да я наемеш от бюрото по труда,предполагам,че ще имаш право да я провриш-дали има препоръки,изпитателен срок и др.такива.В последствие може да прецениш кое ще е по-доброто решение и за теб и за детето.Ако не си спокойна,че то е в добри ръце ,няма да си пълноценна и в работата си.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Не, изобщо не бих го оставила на бавачка, независимо дали е от бюрото по труда или от някъде другаде. Бих предпочела ясла. Peace

Общи условия

Активация на акаунт