Първите кокичета надничат от снега - ЮЛЧЕТО очаква Пролетта!

  • 20 364
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes от мен на всички малки и големи  Hug Heart Eyes...
бях си  3а малко до БГ-то, ама само 3а малко - 3 дни и половина  Joy....вчера се прибрах Grinning....племеницата имаше ден ден, та лелята й реши лично да 3анесе подарьците...милата ми сестричка щеше да получи удар, когато ме видя, ама а3 обещах да не правя повече така Naughty Joy ( не бях й ка3ала, че ще идвам, И3ненадааааа  Wink ) ..... та 3 дни яли, пили и се веселили и после обартно у дома.....

много гадно това 3а детските градини, ама хич не са го и3мислили....дано 3а напред е по-добре  Praynig.....

Асито, дай на лични новия телефон  Praynig....

лека седмица от мен Hug Heart Eyes....

# 31
  • Мнения: 496
Еее, Амейче, браво, супер изненада Peace А малчовците с теб ли ги взе?

Офф тия болести Close Гогата беше миналия петък на градина и беше веднага повален, оттогава е с хрема и си стои така. Днес пак беше на градина и удеве се вакашля няколко пъти  Confused Утре ще му взема някакъв сироп за кашлица и дано не се стига до стоене вкъщи, че на мен хич не ми се седи и много  ми се занимава с всичко друго  Laughing

# 32
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Еее, Амейче, браво, супер изненада Peace А малчовците с теб ли ги взе?

Офф тия болести Close Гогата беше миналия петък на градина и беше веднага повален, оттогава е с хрема и си стои така. Днес пак беше на градина и удеве се вакашля няколко пъти  Confused Утре ще му взема някакъв сироп за кашлица и дано не се стига до стоене вкъщи, че на мен хич не ми се седи и много  ми се занимава с всичко друго  Laughing

ne, bubka, останха двамата да си се гледат у дома сами  Crazy.....
виж при вас дали има сироп на Веледа против кашлица( хомеопатичен е)....при Шоки много помага Hug Heart Eyes...дано не си оставате в кьщи  Praynig

# 33
  • Мнения: 496
Ами може би другия път, че днес вече му купих какъвто ми препоръчаха в аптеката  Peace
Засега удържаме фронта, пък да видим...
Ама как плака днес като го оставях, ама не знам мен хич не ми става мъчно, даже ми е малко смешно Blush Ми те уж плачат пък в момента като останат сами и млъкват и започват да си играят  Rolling Eyes или пък като го взимам - виждам го как си върви спокойно вътре и нищо му няма и в момента, в който ме види се започва истеричен няколко секунден рев Wink шантава работа  Crazy

# 34
  • Мнения: 331
Здрсти и от нас   bouquet
времето ме ужасно, духа студен вятър и никъде не смея да изляза с детенце. Каква то ми е кекава от едното дух и сме със сополите вече. А я аз да питам какво ще ми кажете по въпроса, препоръчаха ми да и давам витамин А, но нещо не намирам много информация и незнам  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 331
малииии голямо празнуване е падало, каде сте всички  smile3506

# 36
  • Мнения: 601
Ей ме на, вясвам се  Grinning!
При мен не е от празнуването, от понеделник съм на нова работа и хич не ми остава време!
Какво да кажа, много съм щастлива  Grinning, дечурлигата са добре. Ирен отива на ски за 5 дни с баща си, та ние с Дани си оставаме самички.
Поздрави на всички,  Hug и  Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 6 259
flea, честито за новата работа!  bouquet В друга банка ли си или те повишиха? Hug

# 38
  • Мнения: 496
Привет, момичета Flutter И аз да се разпиша! Ние вече минахме първата седмица на градината  Peace Гогата е добре засега, минахме през гадна настинка, но Слава Богу се оправихме без да спираме. Малкия плаче като го оставям, но иначе се държал добре през деня, само един ден се е начишкал и изобщо - бива Peace Само дето е бил само до обяд и скоро ще трябва да тръгва и до следобед Rolling Eyes
Сега имаме пак проблеми с кожата и тази седмица ще видя къде  да го заведа Tired

Вие как сте, къде се покрихте всички newsm78

Ааа, моята се сестра вчера ми се похвали, че пак ще надува коремчето Blush Та, хубави новини, пак  Hug

# 39
  • Мнения: 3 926
Ей такива новини за коремчета мнооого обичам Heart Eyes
Сияната нещо пак е леко хремава, че и малко Т се опитва да вдигне, ама то така е - като майка й я пуска на ясла недооздравяла.. и ще я налепи нещо ново, естествено ooooh! Утре заминаваме пак за една седмица на Шипка, че да посменим климата и да се оправим. Пък и татито ни е по чужденециите Grinning
Пък аз след всичките тези болести и херпес ми излезе. Та сега съм с една цъфнала долна джука... като фолк певачка със силиконче Laughing Но това да е - днес отивам да му купя мехлемче, че да го мажа.

# 40
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Здравейте дами!
Аси, браво за решението, когато бях пред ноември в София истински се чудих как се живее там, как се издържа, добре че имах кола и само веднъж ми се наложи да пътувам от академията на мвр до ндк, но пътуването ме втрещи, разбира се беше около 40 мин, валеше дъжд и автобуса беше непосилно нафрашкан, имаше майки с такива малки деца изпомачкаха ги, мъчно ми стана направо. не знам защо хората се подлагат на това мъчение, пътуване с часове, задръстваниятаи т.н и т.н.
понеже си споделяме, да не се обиди някой! Hug
а, и аз чувам за познати нови софиянци, които искат да се връщат по родните си места. особено когато вече имат деца и откачат с водене и вземане от градини и училища.
нашата Калина също две седмици си остана в къщи с кашлица. купихме Умкалор, за който прочетох тук, смятам че помогна.
малко да паднат температурите и се вкючваме пак в яслата.
почива ми се някъде или поне малко домашен отпуск, но ще се газифицираме на пролет, ще боядисвам и ще ми трябва отпуската за работа.
поздрави и  Hug

# 41
  • Мнения: 496
Привет, заети дами Hug
Аз да похваля Гогата, че днес не плака изобщо и даже ми махна с ръчичка за чао Rolling Eyes Дано тази похвала не повлияе на утрешното му поведение, че обикновено така се получава винаги когато го похваля Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 702
Здрасти момичета
Бубка значи свиква вече Гогата браво на момчето  Hug и то бързо

Дано и Габката да свикне бързо като тръгне че незнам Wink

Асе значи ще се преселвате а  Laughing успех в начинанието

Флейче  Hug разкажи за новаята работата Честито  bouquet

# 43
  • Мнения: 601
Привет Simple Smile !
Добро утро и хубав ден на всички! Бубе, дано така продължава Гогата! То с Дани в началото бяха едни мълчаливи драми... както и да е. Мина. Адаптация си е, то на нас ни трябва като променим нещо, пък за дечковците, дето само мама си знаят какво да говорим  Heart Eyes!
За работата, ами преместиха ме в друг отдел, повишиха ме, като за капак работата ми е много по сърце и интересна. Така, нахвалих се    Joy ! Желая го на всички -да се реализират така, както им е по сърце!
Хубав ден на всички и цуфки на малките и големи тумбачета  Heart Eyes!

# 44
  • Мнения: 3 926
Даа, ще се местим, Светленце Hug Кога - не знам. Зависим от едни парички за апартамент... но важното е, че нещата лека-полека тръгват Praynig
Ние с дребната пак сме на Шипка. Нали знаете, че като забременея и като запътуваам ooooh! Wink По-следващата седмица планираме ходене до Бургас (да е живот и здраве Praynig) После ще видим, че то пролетно време е грехота човек да седи по Софията Wink Laughing
А другата седмица ще ходим да видим човечето. Непременно ще се похваля, но има време Grinning От време на време ми се струва, че го усещам. Не като подритване, а като цялостно преместване. То нали още не е свръх гигант Wink От този преглед вече окончателно ще определим термин и ще ходя да се запиша на консултация Grinning
Еми това е от нас за сега. Имам много интересно приближаващо събитие, но да влезем в март, пък тогава ще се похваля Hug

Общи условия

Активация на акаунт