Интериорни врати -питане?

  • 29 758
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 178
Ние сложихме на вилата първо две външни на тази фирма и после си поръчахме и вътрешни. Много добро качество са, а и цените са ниски в сравнение с останалите. http://zetok.com/component/option,com_virtuemart/page,shop.brows … Itemid,1/lang,en/
Сега смятам и в апартамента да сменя вътрешните врати и пак ще си ги поръчам на тази фирма.
Външните ни излязоха около 600лв., а вътрешните към 260лв. Със сигурност са здрави, защото братовчед ми ги имат отдавна и той ни ги препоръча.

# 16
Аз съм клиент на Select Doors и мога да ви кажа,че преди да поръчам при тях много дълго обикалях и търсих,но навсякъде са скъпи, а тяхните цени са мн.добри и  качеството е европейско!Средно 1 врата ми излезе около 250лв.без дръжките,но всичко зависи от модела и ширината на касата. За количества със сигурност правят отстъпки,разбрах,че рабтят и със строителни компании.Ето къде можете да видите какво предлагат-
www.selectdoors-bg.com

# 17


Преди година си поръчвах външна масивна врата от тази фирма от тройнослепен дъб.Много съм доволна,най-вече от това че каквото и да поискаш като модел могат да ти го направят,колкото и фантазьорско да е(естествено по това се определя и цената).

# 18
  • София
  • Мнения: 346


А дали ще може но лични да пратиш някакви координати или линк към сайта йм.....плииз!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 478
Ние поръчвахме от тази фирма http://www.solid55.com/bg/index.php  .Особено входните им врати са невероятни.

# 20
  • Мнения: 192
Мили мами, имам въпрос за интериорни врати и по-точно на коя фирма можем да се доверим, и като цена и като качество. Разгледах доста оферти, но тъй като ни трябват около 100 врати, не искам да рискуваме с някой некоректна фирма, неизпълняваща срокове и т.н.
Приемам всякакви идеи, за което благодаря  bouquet
И още един въпрос  получихме много добра оферта от фирма "Интекст" ООД, някой има ли впечетления от техните врати, и дали има някаква уловка в ниската цена.

Аз пък точно с Интекст имах такива неприятни изпълнения. Вратите им са перфектни в шоурума, обаче ми просрочиха монтажа с две седмици а при самия монтаж ги надраха и олюпиха. Монтажниците им са мангали от Пазарджик, шефа на монтажа е поляк който дойде фиркан.
Резултата беше скъсани нерви до дупка.

# 21
Колежки, в предишната си работа продавах китайски и български врати. От тогава за мен врата е "мръсна" дума. Толкова проблеми и ядове създавахме на клиентите, че направи ми се свива сърцето. Отдавна не съм в този бранш, но преди препоръчвах на клиенти Лип Лес България. Загубил съм им дирете, но който има желание може да ги открие из търсачките.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 088
Добре де, препоръчваш ли я тази фирма, или предупреждаваш да я избягваме?  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 425
Някой има ли впечатления от вратите на тази фирма http://www.voroshilovdoors.com/index.php?m=320&lang=1&ca … ry=159&pc=148 Виждат ми се доста прилични цените, а и като модели ми допадат. Нека ако някой има такива врати да сподели отзиви.

# 24
  • Мнения: 4 428
Аз още не мога 100% да препоръчам нашата фирма за врати, защото ще ги монтират утре  Grinning но за сега свме много доволни от фирмата. Момичатата са много мили, бързо ти правят офертата и не си губиш времето половин ден да се мотаеш в офиса, като знаеш какво искаш. Спазиха си срока за доставката и монтажа несе бави. ще видим ка ще са след монтажа. В шоурума изглеждата много добре  Peace
Вратите ни излезнаха около 500лв без дръжките. Скъпички са, но си заслужава  Peace Гледахме и по-евтини, но определено си има разлика дори на пръв поглед.
Имат и по-евтини модели.
Само, че не си спомням как й беше името. Магазина и шоурума им е точно до Практикер на излизане от София към Пловдив.

# 25
  • Мнения: 2 211
Не прочетох цялата тема, но мога да ти кажа коя фирма да избягваш - Ден на бул. "Хр. Ботев".

# 26
  • Мнения: 186
Поръчах си врати на"Ергон".Супер скупи и некачествени. #Cussing out

# 27
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Дайте ми координати за Пловдив,моля.

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Какво те интересува - нещо такова?
   

# 29

Общи условия

Активация на акаунт