Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 14 144
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 877
и аз забравих да си кажа за Бети, сладка тя:  newsm03  love001

# 76
  • Varna
  • Мнения: 503
  Дени, тъй тъй, и чаровна при това- белите с такъв чар ги прави, че то като гледаш с какъв кеф сипе брашно навсякъде как да и се скараш.  Mr. Green

# 77
  • Русе
  • Мнения: 526
   Добър ден и от мен! Grinning
   Честит рожден ден на Юнос! Весел празник!   
   Тук е доста мъгливо и неприятно времето, освен това аз вече се предадох и взех антибиотик. Успях да разболея и татито, сега само Дарито държи фронта, давам й капки Есберитокс.
   Снимките на Бети са много сладки, Иночка възхищавам ти се на търпението и спокойствието! Аз със сигурност щях да се скарам на Дарито ако ми спретне такъв номер Embarassed Но аз напоследък съм доста нервна де, това стоене у дома ме подлудява меко казано.
   Ани, Ивко колко много е порастнал! На едната снимка се вижда и креватчето му, още сте с решетката. Не я ли прескача вече? Ние нашата я махнахме миналата седмица, че Дарито я преодоляваше вече с лекота. Но тя по принцип си пада по "циркаджийските" номера, например много обича да се изправя на люлеещото слонче, но пък още я е страх от прахосмукачката Blush

# 78
  • Varna
  • Мнения: 503
 Миме, то на моменти вече нямам и сили да и се скарам, особено след като цял ден сме бройкалби колко плочки са се недигнали в хотела, къде ще са пилоните със знамената и един пилон 1700 лв*5=  #Cussing out.  Ами то по добре 5 девойки пред хотела да радмятат знамена с едната си ръка, а с другата флаери да раздават. Извинявайте но с това се разправях до сега.
  А по повод белите на бетинка, тя като види че идва някой заема поза и почва Оееее, маеее, ко таналоооо. айде върви се карай, тя е нипричем Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 4 693
Честит рожден ден, Ели! Пожелавам ти много щастие, успехи и сбъдване на мечтите ти!

Момичета, много искам да дойда на 16-ти. Искахме да ходиме някъде извън София, но няма кой да гледа децата. Май ще си останем тук. Само, че аз след 22 едва гледам. Ще взимате ли половинките си или ще е по женски?

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 9 558
Само, че аз след 22 едва гледам. Ще взимате ли половинките си или ще е по женски?
Моята половинка ще е там,където и е мястото у нас с дъщеря си Peace

# 81
  • Мнения: 145
Никакви половинки!
Нали, така???

Предлагам да плеснем един час 7 или 8 и да се срещаме "около" него, на който когато му е удобно.
Таня да дойде по пижама, ако иска. Страйпър и тя. Едната кат става късно, другата пък кат си ляга рано. Simple Smile)))))))

Ей я.. господжа Чевръсти Пръсти пак ме изпревари.. Ти да не си с интуитивен дисплей или какво???? Да не пишеш през Прадата - супер модерно мултифункционално технологично оръжие последен модел? Grinning  Mr. Green

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 9 558
Не пиша през Прадата,ама нали се радвам на супер самостоятелно дете от 9.15 не съм си мръднала дебелия з......к от РС-то Blush
Божидара толкова съм я побъркала с този телефон,както и с това,че ще става кака,че като я питат как се казва баща ти-тя казва Геолги,а мама -Падааааааааа с едно такова дълго А Mr. Green

Бетинка е страхотна на снимката,ама на живо е още по-голяма сладурана.Наистина майки те,които издържат тези гледки с хладнокръвно спокойствие са ми за пример,аз не се славя с такова BlushПък и кухнята е забранена зона за Божидара-по никакъв повод тя вътре не влиза :naug
hty:

# 83
  • Мнения: 2 907
Божидара толкова съм я побъркала с този телефон,както и с това,че ще става кака....
Това как точно да го разбирам? За след 9 месаца или просто хипотетично  Mr. Green.

Дени, вариантът с пижамата е мноооого приемлив за мен! Embarassed (и без това други дрехи трудно ми стават и с пижама ми е най-удобно! Blush)

Аз искам да споделя, че вече съм тотално чалдисана! От три нощи подред сънувам, че кандидатствам за ясли и детски градини и кошмарът вече е пълен!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 877
tanche, не думай! мен ми хареса да поработвам от къщи и да се мотая и съобразявам единствено със себе си и детето  Mr. Green

то и моето е един вид чалдисване  Mr. Green Party

# 85
  • Велико Търново
  • Мнения: 9 558

леко с кафето и виното, че пречи на зачеванетооооооооо  Naughty Party Mr. Green



Аркова,прибави и бира и всичко е само хипотетично Mr. GreenТи ще си една от първите,които ще разбере,ако Чемшира един път свърши работата по-бързо от скоростта на охлюв Mr. GreenТова е шега,прави човека каквото може BlushУф,май ми е време за една бира newsm78

Божидара от един час мрънка,че иска да ходи на мол-а,обаче наизвадила мръсните дрехи от пералнята и аз един час повтарям,че докато не прибере дрехите обратно ще гледа мол-а от прозореца,тя се прави още половин час,че не ме  е чула какво казвам,ама накрая се усети,че никъде няма да отиде и дрехите със скоростта на светлината се озоваха в пералнята и накрая имаше магазин с баба,а не мол Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 9 455
Aз за 16 немога.  Cry Ще ходим малко извън София. Ако решите за друг ден няма проблем. Дали не е по-удобно някоя петък вечер?

# 87
  • София
  • Мнения: 2 671
Косьо е с температура, вирус ли е, зъб ли /че пръстчетата са му в устата постоянно/ не знам... дано бързо и леко му се размине на милото ми  Praynig аз още сутринта си помислих, че има нещо - цяла нощ не се събуди за цокане, а това само като е с т се случва  Sad

Ние на 16-ти сме на детски РД привечер, тъкмо ще се измъкна незабелязано  Wink

EЛИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! БЪДИ МНОГО щАСТЛИВА И ВСЕ ТАКА ТЕМПЕРАМЕНТНА!
  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 145
Румка, с теб сме! Дано да е от зъби. Дано скоро се оправи готиния Косьо и да го снимаш нагизден на рождения ден. Супер, че ще се измъкнеш, ама едва ли няма да те забележат (поне съпруга..)

Анна, ще решим и друг ден, как няма да решим! Въпросът е, че тази вечер (на 16ти) ще имаме гастрол от Велико Търново.  Grinning

# 89
  • София
  • Мнения: 5 079
За срещата съм за с всички видове "израстъци"...  Grinning
Само да сме здрави, че аз обикновено като се наканя нещо...  Confused


Ели, Ч.Р.Д!!! Бъди все така готина, усмихната и сърдечна! Много щастие и още повече професионални успехи!
И да се разписваш повече при нас, че за това ОДМА Mr. Green ти отвъртявам двойка...  Naughty

Руми, дано Косьо не се разболява, стискам палци да е зъбче и да не го мъчи много милото...  Praynig
Бетинка е голяма кукла. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт