И това вече ако не е прекалено !!!

  • 4 160
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Това пък, банкер да стане поръчител накому,
пък да не то познава, пък да не го издири, ала бала.

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Миличка мисля че той те манипулира и то много.Тези селски номера с лошо му е и т.н.да си ги разправя на този дето ще му повярва.По този начин той прекрива недостатъците и грешките си ,за които  не иска ти да научиш.
ЗЛАТИНА-не е случаен човек на който е станал гарант.Изискай обяснение за случая ако трябва и от нея.
Бори се момиче не се предавай ако си сигурна че искаш да си с него, ако не -се вземи в ръце и си оправяй живота навреме.

Напълно споделям мнението.Наистина е време да сложите всички карти на масата и да проведете едни много сериозен разговор.Дори и да започне да се тръшка не се отказвай от разговора.Все пак животът си е твой и според мен имаш право да избираш как и с кого ще го живееш.Помисли сериозно над въпроса дали си струва да си губиш времето с него и ако везните наклонят към "НЕ" .... знаеш как се прави.Жалко е че детенцето е малко и ще трябва и то да преживее всичко с теб , но все пак трябва и за него да мислиш.От написаното от теб разбирам че той и за детето няма време , ами тогава за кой има?Не отлагай във времето защото човек се разколебава и в последствие се отказва.Желая ти успех и горе главата. Ако искаш пиши ми на ЛС . bouquet

# 17
  • Мнения: 2 131
Извинявай, едва ли ще ти стане по-добре от това, което ще ти кажа. Според мен, изказвания от рода "ще видиш какво ще правиш като умра" показват колко незряло и комплексарско мислене има съпруга ти. Ти си знаеш най-добре каква е ситуацията в семейството ви и как се чувстваш. Сама обаче споделяш, че не го обичаш вече. Не бих те посъветвала дали да се разделите или не. Но смятам, че не е хубаво един ден детенце като започне повече да разбира да става свидетел на скандали и нездрави отношения в семейството.

# 18
  • Мнения: 1 942
Имаш ли къде да идеш, ако решиш да се изнесеш?

Можеш ли да се справяш сама финансово с детето?

Ако смениш ключалките и оставиш багажа му пред вратата има ли кой да ти бъде опора докато хленчи пред шпионката и по телефона? Развода е много трудно изпитание.

Ако го хванеш под мишница и отидете във въпросната банка да видите кой аджеба е "фалшифицирал" документите и коя е тази Златина той как ще реагира? И това не да се тормозиш, а да му покажеш, че не си балама дето и това ще му прости.

# 19
  • Мнения: 395
Aз съм радетел на семейството, което изисква търпение и компромиси. Но ... все пак семейството не е затвор, в който да те правят на балък. Убедена съм, че повечето момичета ще ти кажат "махай се, остави го и т.н.", когато годинките се увеличават си по-склонен на компромиси дали заради децата, дали заради миналото, дали от страх, че вече не се котираме на пазара, дали заради финансовата страна на нещата или от нещо друго. За съжаление мисля, че сте дошли до един доста повратен момент - да видите дали е останало нещо от брака ви. Ако имате възможност се разделете за малко, но с това малко детенце сърцето ми се къса че пиша това ...
Настоявай, изисквай, ако се налага бъди лоша но се опитай да го накараш да бъде повече съпруг и баща. А за тая Златина го предупреди доста сериозно, че ако кръшка не ще те види барабар с детето и забрави за нея, не си заслужава да се тормозиш за нещо подобно. 
Sillveto ти го е написала много хубаво.
Успех  Peace

# 20
  • Мнения: 2 032
Понеже има две страни на медала, чакам ответната тема:

“Помощ, любовникът ми е скъперник, един компютър не ще да ми купи, а едва му се откъсна да ми гарантира вноските. И не ми е научил името даже, още мисли, че се казвам Муцка, а не Златина.”

Това на шега.

А иначе: ей, разведохте хората за нищо и никаквото.

# 21
   Зная, че не е лесно да останеш сама с малко дете и съм сигурна, че ще ми е много по-трудно. Слава богу, имам добра работа и страхотни родители, които биха застанали зад мен, каквото и да е моето решение. Но наистина е жалко това, семейство сме вече доста години, много постигнахме заедно, създадохме мечтания дом (взехме си къщата с кредит впрочем). Тъпо и непростимо е, когато се правят такива грешки, но всеки трябва да си носи отговорността за постъпките. Зная какво говоря и аз съм ухажвана жена, човек ежедневно среща красиви и интересни хора около себе си, но трябва да е наясно какво точно иска. Бяхме се разбрали да бъдем винаги честни и коректни един към друг, но в момента той просто се подиграва с мен.
Съгласна съм, че е настъпил моментът да взема адекватно решение, колкото и да е трудно това.

# 22
  • Мнения: 1 632
Honey-sweet,а замисляла ли си се за варианта,че това все пак е телефон и не могат да се легитимират,т.е. всеки може да се представя за който си иска.Може просто някой да е решил да му направи мръсно или майтап,не знам как да го нарека!Но по-добре ако имаш възможност се убеди с факти преди да предприемеш каквото и да е.Разбирам как се чувстваш,но се опитай да погледнеш и от другата страна.
Sillveto е употребила точните думи.
Стискам палци всичко да се оправи и се надявам,че това е просто ваш лош период!  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 032
Тази тема е малко като разсъждения за повода и причините за войната.
Е, в стила на Женския Пазар де.

Но като повод за развод: "казаха ми, че си бил станал гарант", е особено странен.

(Хайде пък и аз какво се лепнах тука, спирам.)

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 00:19 от Алиса

# 24
  • Мнения: 1 942
Алиса, мислиш ли че някой от нас е толкова малоумен да смята, че за заради тая гаранция споменава в писанките си развода?
Чети бе моме! И ако за тебе повод за развод е само ежедневния побой /примерно/ то не всеки има твоята търпимост явно.

# 25
  • Мнения: 4 585
Поводът може да бъде незначителен, причините са съществени.
Ежедневния побой например е причина. Повод може да е само последния побой.

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Искам да ти кажа, че преди 4-5 месеца ми се обадиха по телефона от ЦКБ и ми казаха, че мъжът ми е станал поръчител по кредит на някаква Мария - кредита е в размер на 4 000 лв. и има неплатени вноски.
Оставиха ми телефон, мъжът ми да се обажда и да започне да погасява.
Когато се върна той започна да се чуди и да казва, че поръчител не е ставал, обади се на телефона - никой не вдигна. Обади се после пак на 2-3 пъти, пак никой Thinking
След около 1 седмица пак се обадиха от банката и този път нацелиха мъжът ми вкъщи.
Някакъв УЖ банков служител му обясни, че сумата по кредита е около 1500 лв Thinkingдругото са лихви, ако мъжът ми даде на ръка 1500 лв ooooh!щял да скъса договора, след това да се разбирал с въпросната Мария #Crazyза парите Shocked
За целта, трябвало да се срещнат лично, не можело в офиса на банката hahaha
Тааааа, беше пързалка цялата работа, от тези измамниците, които звънят по телефоните на хората. Ходихме и двамата в офиса на ЦКБ и естествено се оказа, че такава Мария няма, както и че мъжът ми не е поръчител и не е подписвал никакви договори Tired

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Спам:
Я виж ти, измамниците излязаха с нов номер - поръчителства за кредит, мина модата на "ти не ме ли позна", на автопроизшествията и на арестите Mr. Green

# 28
   В желанието си да не бъда прекалено многословна пропуснах да отбележа -  съпругът ми отговори, че е ставал гарант преди две години в съответната банка на фирма за закупуване на компютър, но такава Златина не познава. Моята професия е далеч от финансовите среди, но.... 2 години да се изплаща този компютър  е странно, пък и защо не ми е казал тогава.  Да не говорим, че след като го попитах за това `гаранство` той се върна от работа още на обед, много разтревожен какво съм си помислила ... Наскоро четох темата за гузните мъже, май нещата стоят точно така. Както и да е, аз не се чудя в случая дали той ме лъже или не, за мен това е ясно на този етап. Струва ми се обаче, че подобно поведение е доста обидно и това ми дава повод да се замисля над нещата сериозно. Благодаря на всички, които се включиха в темата  Hug

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 362
Забрави за тоя компютър. Мисли позитивно. Спомнете си за Любовта, за всичко което Ви е събрало, има за какво да сте заедно - имате достатъчно дълга връзка - чувствата може да не са така силни и страстни, но това незначи че не се обичате.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт