Търся сайт със снимки от раждания.

  • 8 405
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Цитат на: dodo_dodo
Малко офф.
Разгледах някои от снимките с ражданията. Какви са тия космати женища ? Shocked
Направо изпаднах в потрес. И тук не става въпрос за прилежно епилиране с фризури и прически някакви, а поне за козметично подкрастване. Егати козините, направо зимни кожуси Shocked
Това да не е някаква мода в чужбината ? Rolling Eyes


Та те всички са над 120кг. от едни козини ли да им пука?Аз ако изглеждам така ще се застрелям. #2gunfire Просто нямам думи.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не само, че не се застрелват, ами са се показали в детайли и в нета Mr. Green
Хм...какво ли може да те накара да си качиш подобни "деликатни" снимки в нета ? Хеле пък ако си 120 кила и с косми почващи буквално от пъпа... Close
На някои са им замъглени лицата, но на повечето - не.

# 17
  • София
  • Мнения: 717
Струва ми се, че това е някаква практика за раждане в чужбина. Масово сайтовете, които съм разглеждала въобще, са били все в това състояние. Особено Австралия и Англия. Thinking

# 18
  • Мнения: 1 541
"Козинката" на мамчетата е много приятна и добавя за истинския ми потрес от предстоящото (макар и все още далеч) раждане- прави гледката още по- погнусяваща!   #Shocked Моля ви, кажете ми че не е чак такава грозна картинката, че аз започнах да се замисям дали искам таткото да е с мен вътре- то ясно, че няма да съм страхотна гледка, но това....и аз ще е отвратя от себе си!  #Onfire Мен и без това си ме беше страх, но сега вече  #Puppy dog
Аз понеже имам опит с англичанките по съблекалните на фитнесите (предполага се, че те са от по- поддържащата се част от населението) и мога да гарантирам, че до сега съм видяла само една и то само подкъсена  Sick Другите са си натурални.

# 19
  • Мнения: 1 753
А не, тези снимки са отврат. Ако ги бях видяла преди раждането .... щя да си умра от страх и срам ...  Sick  Sick  Sick

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: albenadi
А не, тези снимки са отврат. Ако ги бях видяла преди раждането .... щя да си умра от страх и срам ...  Sick  Sick  Sick


След като ги разгледах усетих как ме заляха вълни от облекчение, че и двата пъти съм раждала секцио Laughing
На едната серия от снимки има не само бебе и кръв, а и още нещо...сещате се какво Sick

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Е, айде сега! Че са космати и гадно обрасли е верно, ама не приемайте като максима, че това върви ръка за ръка с раждането... Аз лично си се поддържах през цялата бременност и сама си направих тоалет, преди да отида да раждам... Като раждам, не означава, че не ми пука за мене си!
Тази интересна "мода" нека си стои по чужбинско... тука сме по-фантазе, нали  Wink и сме си поддържанки и по-така.

# 22
  • Мнения: 1 533
Sick Не можах да вечерям вчера, като видях някои от снимките. Искам да кажа обаче, на майчетата които ще раждат, че изглеждат страшни единствено заради храсталаците. Това, което става там долу на мен ми се е случило 3 пъти, но едва вчера го видях "очи в очи". Раждащата просто не го вижда това и по-добре, хич не се и ровете в подобни сайтове.
КОлкото до храсталаците, въпрос на лична хигиена си е и личен избор. Едни предпочитат бразилски пътечки, други - амазонски джунгли. Аз избирам първото!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Добре де,само на мен ли не ми се сваля филма от испанската страничка?

# 24
  • София
  • Мнения: 717
Цитат на: bubata
Добре де,само на мен ли не ми се сваля филма от испанската страничка?


В момента не мога и аз да го отворя, дава ми някаква грешка.

# 25
  • Мнения: 5 577
Кошмар, тези снимки не трябва да се показват според мен.
Направо подсъдимо.
Шокирана съм!!! Shocked

# 26
  • Мнения: 113
До сега не бях виждала така натурално представено раждането. Беше ми интересно, макар че съм все още настръхнала от гледката! Честно казано - и чувствата са ми малко смесени. Но като се замисля няма да ми е проблем да се реша на още едно раждане. И двата пъти съм раждала нормално и не ми се е струвало чак толкова ужасяващо. При третото със сигурност ще си представям това, което видях тук!

# 27
  • Мнения: 7 186
Цитат на: dodo_dodo
Малко офф.
Разгледах някои от снимките с ражданията. Какви са тия космати женища ? Shocked
Направо изпаднах в потрес. И тук не става въпрос за прилежно епилиране с фризури и прически някакви, а поне за козметично подкрастване. Егати козините, направо зимни кожуси Shocked
Това да не е някаква мода в чужбината ? Rolling Eyes

Мдаа,сигурно за този сайт говориш:
 Arrow http://www.birthdiaries.com/diary/GVhospitalbirths.htm
И аз изпаднах в потрес,тия каки 100% са американки,защото са ужасно дебели,а за тия шубраци,храсталаци и гъсталаци-думи нямам!!!Такова чудо не бях виждала!Тук абсолютно всички жени се бръснат преди раждане,най-вече от хигиенична гледна точка,пък дори и небръснати такива запуснати жени в България много рядко се срещат,било то и бременни!И не разбирам защо раждането протича в леглото? #Shocked

# 28
  • Мнения: 8 163
Цитат на: DGerassimova
При третото със сигурност ще си представям това, което видях тук!

Ооо, гарантирам ти, че хич няма и да се сетиш за тия снимки! Аз бях гледала подобни (но в книга) преди раждането, а ми беше първо. Като тръгнах към родилното, единственото, за което мислех, беше НАШЕТО бебе, а не това на другите. Грам идея не ми хрумна за снимките.

Що се отнася до присъствието на таткото, ами, честно казано, той няма работа там, долу по време на раждането. Без друго в "долу"-то ще е пренаселено от акушерки и доктори. Татковото място е в горната част на майката, да й помага да диша, да й държи ръката и да и казва колко я обича. Кой ще го пусне да се меси в същинското раждане?! Та да има кого да свестяват ли?

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Lady Marmalade
.............И не разбирам защо раждането протича в леглото? #Shocked


  И аз това се чудех? Но ме шашнаха и онези снимки, на които на самото раждане присъства и едно 3-4 годишно момиченце, явно каката, защото след това засуква заедно с бебето  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт