Ноктите?

  • 2 763
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Гушвам, държа здраво и режа! Няма мърдане.

# 16
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Стилиян е почти на 3м. и аз се мъча с ноктите на краченцата! С ръчичките няма проблем-докатп спи,но с краката.....рита ли рита Laughing С няколко пъти рязане става работата,но.....и аз за сега съм му ги рязала всичките май.....веднъж Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 999
Неравна битка беше, а и до скоро. Таткото държи човечето, а аз в мъртва хватка приклещвам крачето и режа бързо ноктаците. Но, честно казано, не се случваше много често.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 161
На нас тате ни ги реже.Някакси си ги хваща и им говори и за нула време приключва и с двете. Аз май нокти съм рязала до сега един-два пъти и с голяма мъка Embarassed

# 19
  • Мнения: 357
режа ги всички докато е буден и той ми дава, незнам как му се наложих ... а иначе режа с моята си ножичка, че ми е най-удобна, дезинфекцирам я разбира се , но опитах с бебешка и много ги ръфа и не ми е удобна

# 20
  • Мнения: 1 586
Никога не съм ги рязала докъто спи ,защото той винаги се събужда.
Слагам го да седне и му ги режа,говоря ми и го разсейвам. Flutter

# 21
  • Мнения: 1 477
Мъжо държи малкия здраво и по най-бързия начин клъц оттук клъц оттам.Голямо приключение се превърна рязането на ноктите. smile3514

# 22
  • Мнения: 266
Ноктите на краката и ги режем двамата с баща и.Слагаме я на спалнята и тя докато си ритка и се върти се заиграва с памперса и,така по тоя начин успяваме вече 2 пъти да и ги изрежем,а на ръцете я взимам в мен и почвам да режа на нея и става интересно че нещо мърда и така докато ме гледа с интерес успявам да се справя и с тях.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами ако и ти си на 2 месеца, вероятно някой друг трябва да се заеме с тази дейност. Ако все пак БЕБЕТО е на 2 месеца, а ти си по-голямка  Laughing хвани здраво крачето с една ръка и режи с другата. Ако не е удачно, мобилизирай татито да държи шаващите крачета. Аз нокти на спящо бебе не съм рязала и не бих се осмелила. Ами ако се събуди - какво!?

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 891
Гушвам, държа здраво и режа! Няма мърдане.

и аз така Peace

# 25
  • Мнения: 1 197
Таткото я храни а аз режа

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ами ако и ти си на 2 месеца, вероятно някой друг трябва да се заеме с тази дейност. Ако все пак БЕБЕТО е на 2 месеца, а ти си по-голямка  Laughing
hahaha Joy Joy Joy права си

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ами ако и ти си на 2 месеца, вероятно някой друг трябва да се заеме с тази дейност. Ако все пак БЕБЕТО е на 2 месеца, а ти си по-голямка  Laughing хвани здраво крачето с една ръка и режи с другата. Ако не е удачно, мобилизирай татито да държи шаващите крачета. Аз нокти на спящо бебе не съм рязала и не бих се осмелила. Ами ако се събуди - какво!?

# 28
  • Мнения: 9 973
първия път на палците ги счупих,а втория пъг ги изрязах.На другите пръсти са му малки,но ум ми не побира как ще ги режа толкова малки ooooh!

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
първия път на палците ги счупих
Shocked как така newsm78

Общи условия

Активация на акаунт